🧿"AREFE GÜNÜNE OZEL100.000(YÜZBİN) İHLAS SURESI HATİMİ YAPIYORUZ (HERKES KENDI SEVABINA) 🧿

Anlatamadım sanirim turkce anlamini okuyacagim
Bismillahirrahmânirrahîm.
1- Kul hüvellâhü ehad
2- Allâhüssamed
3- Lem yelid ve lem yûled
4- Ve lem yekün lehû küfüven ehad
Canım bu sekılde aynen oku..
Basta kul hüvellahu dıyor ya o kul yazan yeri g ıle oku araptaca oyle okunuyor gulhuvellahu ehad seklınde. Yanı kalanını dırek aynı sekilde oku. Onemlı olan niyet burda ztn

Türkce anlamını okuma... Yanı anlamını bilerek oku tabıkı. Daha huşu ile okursun

KALAN 81.680
Kızlar dağıtabilirsiniz de..
Herkes kendı nıyetıne okuyacak zaten ama hatim duasını da yaparız ayrıyeten bu gece 😘

KIZLAR GECEYE BİTSİN INSALLAH 🙏
GÜZEL BİR SEYE NIYETLENDIK TAMAMLANSIN INSALLAH FAZİLETİNDEN FAYDALANALIM ❤️

KALAN 81.580

1- Kul hüvellâhü ehad
2- Allâhüssamed
Basta kul hüvellahu dıyor ya o kul yazan yeri g ıle oku araptaca oyle okunuyor gulhuvellahu ehad seklınde. Yanı kalanını dırek aynı sekilde oku. Onemlı olan niyet burda ztn

Türkce anlamını okuma... Yanı anlamını bilerek oku tabıkı. Daha huşu ile okursun
Canim sen yazmadan ben internetten okumustum
Arapcasindan. Ben g ile okumadim. Hicte oyle duymadigim simdi oyleside içime sinmezdi :KK43:. Inşallah doğrudur ve Rabbim kabul eyler. 20 kere simdilik okuyabildim.

Canim sen yazmadan ben internetten okumustum
Arapcasindan. Ben g ile okumadim. Hicte oyle duymadigim simdi oyleside içime sinmezdi :KK43:. Inşallah doğrudur ve Rabbim kabul eyler. 20 kere simdilik okuyabildim.
Sıkıntı yok cnm ıcın rahat olsun Allah kabul etsin insallah

1- Kul hüvellâhü ehad
2- Allâhüssamed

Düzelticem ama yanlışlık olmasın diye.🙏"K" diye okunur. Arapça da "ü" harfi yoktur u diye okunur.Hüvellahu yazılmış misal huvallahu ehad gibi tecvit aldığım için telaffuzları belki daha biliyorum.

X