🧿"AREFE GÜNÜNE OZEL100.000(YÜZBİN) İHLAS SURESI HATİMİ YAPIYORUZ (HERKES KENDI SEVABINA) 🧿

Yüz Bin İhlas Okumanın Fazileti​

Yüz bin ihlas okumanın fazileti ise çok büyüktür. Her kim ki İhlas suresini ömrü boyunca hiçbir şekilde aksatmadan 100.000 kez okursa, yüce Rabb’ın azat ettiği kullarından olur. Göklerdeki tüm melekler buna şahitlik ederler. Ahiretini cennet ile taçlandırır ve Allah’ın sevgili bir kulu olur. Yüce Allah’ın izni ile darı sona erer, fakirliği bolluk olur, şeytandan korunur.

HERKES BU HATİMDEN FAYDALANSIN MUTLAKA KIZLAR 💕

NOT : DUA NIYETIYLE OKUNDUĞU İÇİN ADETLİYKENDE OKUNABILIR

HER DEFASINDA BESMELE ÇEKMENİZ DAHA EVLADIR.

KIZLAR SAYIDAN DUSEREK ILERLIYECEĞİZ HADI BİSMİLLAH!!!
100 tane alıyorum

KALAN 86. 000 Ssevincli Ssevincli
KIZLAR AKSAMA BİTER Mİ? COK YAVAS İLERLİYORUZ BU SEFER..
ARKADASLARINIZA DA SOYLEYIN INSALLAH 🙏
HATİMİ BU GECE BİTİRMİŞ OLALIM COK GUZEL OLUR ❤️

KALAN 86. 000 Ssevincli Ssevincli
KIZLAR AKSAMA BİTER Mİ? COK YAVAS İLERLİYORUZ BU SEFER..
ARKADASLARINIZA DA SOYLEYIN INSALLAH 🙏
HATİMİ BU GECE BİTİRMİŞ OLALIM COK GUZEL OLUR ❤️
Arkadaşım ben kizkardesim ve yegenime yazdim daha cevap gelmedi. Ben simdilik 20 tane okuyabilecegim. Arapcasi Latin harflerle yazilinca okurken telafuzu yanlis olabiliyor ya Turkcesisini okuyacagim olurmu? Insallah daha fazla okudukça yazarim.

Arkadaşım ben kizkardesim ve yegenime yazdim daha cevap gelmedi. Ben simdilik 20 tane okuyabilecegim. Arapcasi Latin harflerle yazilinca okurken telafuzu yanlis olabiliyor ya Turkcesisini okuyacagim olurmu? Insallah daha fazla okudukça yazarim.
Çok farklar olabiliyor tavsiyem iyi okuyan bi hocadan açıp dinleyin telaffuz farklarını siz bulup Türkçe yazılmış olan sayfanızda düzeltin öyle okuyun. ❤️

X