Göz Makyajı Arap sürmesi ( toz sürme) kullanmaya ne dersiniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
canım aynıdır yahhhh benimki biraz silinmiş yazısı tam olarak ing olmadığı için hasami dir dedim :) hashmi de olabilir

canlarım su sheıla ya mı baksak kı? boyleydı yazılısı sanırım... bende cekmek ıstıorum hatta burdakı alısverıs merkezı cincik boncuk satıo ona ve diğer bır mılyoncuya sordum bulamadım bakalım bayram gecsın aricimmmmm

canlarım su sheıla ya mı baksak kı? boyleydı yazılısı sanırım... bende cekmek ıstıorum hatta burdakı alısverıs merkezı cincik boncuk satıo ona ve diğer bır mılyoncuya sordum bulamadım bakalım bayram gecsın aricimmmmm

sen sheila dediğini nerden duydun zararlı olanların listesinde yoktu sanırım bu:)

ben kesinlikle türkiye piyasasına kısmen böyle bi saplığa zararlı rün gireceğine şu aşaamada inanmıyorum ki zaten kullandığımızzz o süslü isimli makyaj malzeme ürünleri sakıncalı altını çiziyorum özellikle sürmeleride gözde bi takım sorunlara yol açıyor arap sürmesi tamamen bitksel zaten maliyeti hamı çok ucuz olan bişiyin yerine ki(içinde yağlı hiç bir katkı yok )kömür tozu koymazlar :) o daha pahalıya maal olur hehe bakın arkadaşlarrr size kendi sürmeli resimlerimi koyuyorum umarım beenirsiniz http://http://www.kadinlarkulubu.com/album.php?albumid=3895

album.php

ya kizlar benide ozendirdiniz esim Libyada suan carsiya gitme durumu yok ama arkadasina ismarlamis insallah unutmaz arkadasi almayi bende denemek istiyorum su surmeyi gerci koyu renk gozde cok guzel oluyor yesil goze pek gitmeyebilir ama deniycem yinede haftaya elimde olucak :dance:

Ben sürmemin markasini bilmiyorum . Arabistandan gelme benimkisi kayinvalidemde gördüm bana verdi . üzerinde arapca birseyler yaziyodu. sürmeyi eyeliner kutusuna bosaltinca attim. Simdi ben ne yapsamki. :çok üzgünüm: acaba zararli olanlardanmiydi kafami takildi.

bence bitene kadar bi kullanda çok da fazla yoksa yada hiçç emin olamıyosan yenisini al nasılsa çok da pahalı bişey değil ama arabistandan alındıysa bilmemki bi zararı olurmu orası anavatanı sonuçta...

meltem bu arada cok yakismis sürme . Sende benim gibi sürüyorsun bazilari hem göz kapaginin altina üstüne hemde icine sürüyorlar o sekilde sevmiyorum ben. Simsiyah oluyor.:eek:

laelaelaelaelae
meltem bu arada cok yakismis sürme . Sende benim gibi sürüyorsun bazilari hem göz kapaginin altina üstüne hemde icine sürüyorlar o sekilde sevmiyorum ben. Simsiyah oluyor.:eek:

evt canım ben sevmiorum yahh çok abartılı olur gözlerimde iridir benim fark etinmi bilmiyorum ama acaayip kaçıyorr

:) canım ne kadar ince sürersen sür dışına sürmen gözleri daha büyük gösteriyor buda zaten iri olan gözdee acayip ilgi uyandırıyor

X