Göz Makyajı Arap sürmesi ( toz sürme) kullanmaya ne dersiniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Ben bu şekilde beceremiyorum ama çubuğu kalem gibi düşünüp ucuyla sürüyorum hihoyyyt

arkadaşlar banada komşum hacıdan sürme getirdi fakat rengi gri vede toz halinde içinde çubuk falanda yok komşumun söyledigine göre içine zeytinyag döküyosun dedi ama bence zeytinyag göz yakmazmı nasıl kullanıldıgını yazarsanız memnun olurum kullanmayı çok istiyorum ama bilmiyorum

zeytin yağı göz yajkmak evt o şeklde olalarıda var ama eski yani eskiden o şekilde üretiliyormuş fakat içeriğinde bi deişim var komşunun tarifi üzerine sürmeni tavisiye ederim

tek kelimeyle yaptığın terbiyesizlik ,

mübarek birşeye iğrenç deme gafında bulunuyorsun ve seni uyaran arkadaşlarımıza saldırıp tartışma yaratma çabası içine giriyorsun,

sen ağzından çıkanı duymayan ,nezaketten anlamayan birisin şimdi bunada istediğini yazabilirsin;

buyur yazz

arkadaşım bu konu geçti gitti, uzaklaştırmalar verildi, o yüzden hiç girmeyin tekrardan lütfen

yahh işte ortadaaa çapulcular topluluğu vee kalitesiz bi tasarımın verdiği haklimler başka bişiy diyemiycem yanii :)

ben de de sürme vardı .almış becerememiştim bir kenarda duruyordu...bu yazıları okuduktan sonra tekrar denedim....becerdim sanırım. ama içine sürebiliyorum... dışına çok zor. bir de o sıçrayanlar var ya,sürerken...o çok berbat ....sileyim diyorum yanak simsiyah oluyor. ama çok dikkatli sürebilirsem ortaya çıkan görüntü güzel oluyor.... benim kullandığım ,hashmı surme spesial diye bir sürme. altın bir ambalajı var.bir de ,şu dışına çekmeyi becerebilsem,hem içte hem dışta ...resimlerdeki gibi...o zaman çok da hoş olabilir......

en başında okurken çok güzel bi şekilde hacı sürmesine heveslendim,ortalara geldikçe inanılmaz gerildim sürmeyi mürmeyi unuttum,resmen mahalle kavgasına dönmüş olay...
bi arkadaşımız *iğrenç* kelimesini kullanmış,
kişiye göre doğru veya yanlış..
olumlu yorumlara bi tepki yokken ona neden tepki geliyor.!
unutmayalım her insan kendinden sorumludur ve o iğrenç dedi die bi başkası bunun cezasını çekmeyecektir....
bu yüzden olumlu veya olumsuz düşüncelere açık olalım..ki olabilmek erdemliliktir,kültür farkıdır....
lütfen arkadaşlar yok yere kalp kırmayalım..iki tarafta ağır kelimeler kullanmış ben üzüldüm okurken..
sevgiyle ve saygıyla kalın... :1hug:

kızlar bu sürme hani profosyonel makyaj fırçaları var ya.uçları incecik olan onlarla da sürülmez mi?.ben eltime getirtcem Fas'dan ama bakalım

kızlar bu sürme hani profosyonel makyaj fırçaları var ya.uçları incecik olan onlarla da sürülmez mi?.ben eltime getirtcem Fas'dan ama bakalım

denemek lazımm ben hiç bilmezken git gide kendimce yönemler ürettim ve ortaya daha profösyönel daha çekici işler çıktı yan gözüne göre sürüş taktikleri ama hiç bizamn için farklı bişiy ile sürmediğim için arklarımda cvp vermelerini bekliyorum soruna :) selametlee...

ben göz kapağımın üstüne sürdükten sonra ince uçlu fırçayla hafifçe üzerinden geçip dağıtıyorum böylelikle hem düzgün hem de buğulu bir görüntü oluyor. hem pek de profesyonel bir fırça değil for you dan almıştım:)

canim bir tane eyeliner kutusunu temizle icine sürmeyi doldur . Al sana mis gibi sürme kutusu :teytey: Ben o sekilde kullaniyorum. Yurt disinda yasadigim icin sürme kutusu bulamadim bu sekilde bir yöntem buldum. Sonucta eyeliner kutusundada sürmedeki gibi bir cubuk var . Denedim sirf firca ile sürmesi biraz zor oluyor belki zamanla elin alisinca firca ile sürebilirsin. Ama sürme toz oldugu icin firca dagitiyor.

AA - ANKARA - Sağlık Bakanlığı, Uzakdoğu ülkelerinden Türkiye'ye getirildiği tahmin edilen ve sağlığa zararlı ağır metal içeren makyaj malzemesi sürmelerin piyasadan toplatılmasına karar verdi. Toplatılan sürmeler imha edilecek.
Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü'nce valiliklere gönderilen konuya ilişkin genelgede, etiketlerinde seri numarası belli olmayan, sadece isimleri yer alan ürünlerle etiketsiz olarak piyasaya arz edilen sürmelerin toplatılması istendi. Genelgede, toplanan sürmelerin ilgili mevzuat uyarınca imha edilmesi istendi.

Risk altındakilere duyuru
Genelgede, 5324 sayılı Kozmetik Kanunu'nun 6. maddesinin d bendi gereğince alınacak önlemler hakkında, masrafları üretici tarafından karşılanmak üzere gerekli bilgilerin ilan edilerek risk altındaki kişilere duyurulması da talep edildi. İmha edilecek ürünler şunlar: "Surmi Karishma, Sürme Hashmi, Sürme Special, Sürme Siyah Sehar, Sürme Karashi Pakistan, Siyah Kalem Benek, Sürme, Sürme Asad Ali Saad Ali Enterprises, Hashmi Surmi Special, Hashmi Surma Special, Asat Ali Saad Ali Enterprises Karachi Pakistan, Shear Surmi Siyah." Ayrıca ambalajında marka olmayan sürmeler de toplanacak.

alıntıdır, buradakı bır kac arkadasın sanırım bu markada surmelerı var , goze zararları var sanırım dıkkatlı olsunlar, hatta kullanmasınlar en iyisi ... meltemgalli sen bı surmenın markasını yazsan iyi olur, sanırım senınkı goze zarar vermıyor, dırek marka ıle arayalım , ambalajı ıle aramak zor olur...

pırlanta çok teşekkürler allah korusun yaaa sürmede bile sağlıksız şeyler katılıyo hey allahım yaaaklava::enbuyukkk:

iyi ki bunu bize gösterdin. çok sağol. göz bu... başka bir organa benzemez...bende hashmı sürme spesial var ve onu kullanıyordum. ama bunudan sonra o doğru çöpe gidiyor... evet. bize sağlıklı bir marka önerseler de onu alsak....

pırlanta çok teşekkürler allah korusun yaaa sürmede bile sağlıksız şeyler katılıyo hey allahım yaaaklava::enbuyukkk:
ne demek canımcım:1hug:, burdakı sızın markalardan bırını kopyaladım , ıcınde goze zararlı metaller şu bu felan yazınca anında kopyaladım , bırbırımızı boyle uyaralım kı Allah korusun ıstemedıgımız durumlar ortaya cıkmasın

sanırım canım senın oncekı yazıdan kopyalayıp google da seklıne felan bakacaktım ılk bu haberı gorunce, burada bı arkadas solemsıtı sheila mıydı neydı tam hatırlamıorym ama cok guzel renklerı felan vardı, sımdı ben korktum acıkcası , sende evet at canım kullanma:1hug:

canım çok saol paylaşımın için benim yengemde göz dokktoru sürewkli muayene olurum gözlerimi çok sever ve sağlığına dikkat ederim piyasadaki bi çok ürünün markası aynı altın renkli kutuda benimkinin ismi HASAMI SURMI SPECIAL şunuda biliyorum bu altın kapaklı olanlar hep aynı idi dierlerine ghiç güvenemedim ama yengem her zan için kipriklerimi uzattığını ve gözlerimi güzeleştirdiğini söler ve göz parlaklığınıda artırıyor bitkisel bi ilaç hemde yani sevlerimle.....

HASAMI SURMI SPECIAL bu marka yasaklananlar arasında yok değil mi... bunumu öneriyorsunuz. nereden alıyorsunuz peki bunu

Hashmi Surmi Special,benim bu kullandığımla aynı değil sizin ki sanırım... benim ki hashmi,sizinki hasami

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…