Göz Makyajı Arap sürmesi ( toz sürme) kullanmaya ne dersiniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
evt canım gözünün altına üstüne her yerine ve bi kreme dedirmek bile yeter kenarlrına sürmek için zaten benim için göz kapağının ham iç alt hemö iç üst ve kenarlara kısa bi çizik atmak çok önemli fas a gidecekmiş canım eltim orqda bulur tabii hemde en alasını

Ayyy sürme kadar iğrenç bişey yok yaa,annem hactan getirmişti bana 2-3 tane,bildiğin kömür tozu yani başka bişiy deil,al bi parça kömür sür aynı,iğrenç ötesi her yere bulaşıyor,dağılıyor izi çıkmıyor flan,nefret ediyorum sürmeden
ama biliyorum ki hakiki sürme gözü güçlendirip kirpikleri çoğaltıyor,göze çok faydalı ve sürme çekmek sünnet,Peygamber Efendimiz (s.a.v.) her gece yatmadan gözüne sürme çekermiş diye duymuştum ben,ama ben nefret ediyorum

Son düzenleme:
Benim gözlerim çok hassastır en pahalı göz kalemleri bile gözümde alerji yaptı, kaşıntıdan ve yanmadan duramazdım. Toz sürme kullanıyorum şimdi. Hem bakışlarım çok güzelleşti hem de kaşıntı, yanma gibi bir sorunum kalmadı kaydirigubbakcemile5

yanii ben bi çok markanın en zirve en pahalı ürünlerini kullandım diye bilirimki bi çoğu irenç ama bu sürmeye irenç demek tecrübe ister diye düşünüyorum irenç olanınn ne olduğuda düşünülmeli...

sürmeyi bir kaç gün önce kullanmaya başladımm. sürülmesi çok kolay ve acayip kalıcı. sabah bir sürüyorum akşama kadar duruyo öyle :) üstelik benim gözlerim çok hassastır rüzgardan bile yaşarır. ona rağmen akmadı bozulmadı bilee :) bu zamana kadar neden kullanmamışım dedim kendi kendime.kesinlikle tavsiye ederimm

çok kolay sürülüşü var yumuşacık sürülüyo ama benim gözümde bi zaman sonra akıyo yayılıyo gibi oluyo ozaman canımı sıkıyo.

bizde de war sürme ama ben kullanmadım hiç evde bi kaç kere denedim sürmeyi beceremedim sanırım.. şimdi okuyunca yine bi deniyim dedim yine beceremedimfisfisfis
ya sürülmüyomuş gibi geliyo banafisfisfis okuyunca da pek özendim amabenneyaptımki

canım kullandıgın sürme hep farklı farklıdır. orta kalite kullansan bile güzel çıkar. demekki sendeki iyisi deilmiş fisfisfis

acaba mı kifisfisfis ama büyükler getirmiş galba bizim uyduruk deildir heralde.. ama belki de bilemedim wallafisfisfis durduğu sene de etkili midir acaba..belki de ondan.. neyse ben de bakınayım bari nasılsa satılıyormuş uygun fiyatlaraa.s merak ettim..

kızlar peki bu sürmeyi sürünce abdest alınıyor mu? ben gözümün alt ve üstüne sürüyorum ama içe değil, dışa. böyle abdest alınır mı bilen var mı????

bizde de war sürme ama ben kullanmadım hiç evde bi kaç kere denedim sürmeyi beceremedim sanırım.. şimdi okuyunca yine bi deniyim dedim yine beceremedimfisfisfis
ya sürülmüyomuş gibi geliyo banafisfisfis okuyunca da pek özendim amabenneyaptımki

canım benim ısrarla edne göreceksin bak sonuç çok iyi olacak kimi arkadaşlar aktığını söylüyor her ne kadar daha önce yazmış olsamda bu kalitesi ile <alakalı bişey göz bişimi işle deil biraz daha yağ katkılı olanlar ve kaliteli bunu anlamak zor ama pahalı olanları kullanalım derim:lepi:

[/U]

ben senin bu yorumunu kınıyorum

peygamber efendimiz sürermiş evet yani biz buna "sünnet" diyoruz.
sende kalkmış buna iğrenç mi diyorsun?!
beceremiyorum de,gitsin!

Canım sen kör müsün??? orda yazmışım zaten sürme çekmek sünnet,göze faydalıdır,sürme ii bişidir,Peygamber Efendimizde çekermiş demişim,ama ben sevmiyorum bana iğrenç geliyo beceriyorum ya da beceremiyorum neyi iğrenç bulup neyi bulmayacağım seni ne alaka ediyo pardon ama sanane??? Ben sürmenin sünnet olduğunu yazdım zaten yorumuma,ama ben sevmiyorum,bana iğrenç geliyo kömür tozu gibi hoşuma gitmio? sünnet die hoşuma gitmek zorunda mı,hem bundan sanane yani? ben kendi yorumumu yazdım ve seni de hiç hem de hiç ilgilendirmez,bayan bi konu açmış ben de sevmediğimi,kullanmadığımı sürmeye sinir olduğumu vs yazdım,demek ki daha önce heveslenip kullanmaya çalışmışım ama yapamamışım her yerime bulaşmış ve iğrenmişim,eee bunu kınamak sana mı düştü??? sen kınama mercii misin?
töbe töbe oruç oruç insanı günaha sokup sinir ediyorsunuz yaa hayret yanii

Ben iğrenç buluyorum çünkü her yere çok fazla bulaşıyor,kömür gibi elime bulaşsa çıkmıyo,makyaj çantama dökülse rezil ediyo simsiyah,kıyafetime dökülse mahvediyo ve ben kalem bile çekmiyorum gözlerime,beğenmiyorum hoşuma gitmiyo,sürmeyi de iğrenç bulmamın nedeni bu her yere dökülen bulaşan bişiy, ama bu da seni hiç mi hiç ilgilendirmezdi,sanane ki benim neyi iğrenç bulup neyi bulmayacağıma hiç kimse karışamaz,kınayamaz da,bu benim kişisel görüşüm kimsenin haddi deil bunu kınayıp yargılamak!!!
unutma canım madem sünneti biliyorsun,insanın kınadığı başına gelmeden bu dünyadan göçmezmiş,bunu da bilmen lazım,sen de bi gün sünnet olan bişiyi iğrenç bulursun başkası da seni kınar...

tmm kkızlar tabiki çeşitli görüşlere sahip olmasak insan olmazdık aama arkadaşaımız sadece irenç ifadesinin çok yanlış olduğu konusunda seni uyardı içtenlikle yaptığı çok belliki yazdığın öfkeli msj lara cvp vermedi bende dolaylı yoldan irenç olduğunu düşündüğün şeyin ne olduğuna dikkat et demiştim sadece hoşlanmıyorum hoşgelmiyor şeklinde bi yorum olarak algılıyorum ben senin için sert bi ifade olduğunu düşünmediğinide biliyorum ama lütfen bir birimizin uyarılarına eleştrilerine açık olalım

1.O kelime irenç deil "iğrenç" die yazılıyor
2.İstediğim kelimeyi seçer kullanırım ben neden bu 3. şahısları bağlıyor ki,kimi ne ilgilendirir? Sonuçta iğrenç dediğim şey yiyecek maddesi deil,kimsenin laf etmeye yargılamaya değerlendirmeye hakkı yok,kimsenin haddine düşmez benim neye iğrenç dediğim demediğim,ben hiç bi zaman yiyeceklere iğrenç demem mesela,desem de bu hiç kimseyi ilgilendirmez,içtenlikle yazmışmış,istersen tekrar oku,ben bi içtenlik bi samimiyet ve ii niyet göremedim,eğer görseydim uslubun farklı olurdu
arkadaş beni kınıyormuş ( o kimse artık),kaldı ki ben msjıma yazdım sünnettir faydalıdır vs die,ona ne oluyor ki beni kınıyor? çok sert olduğumun farkındayım evet ama haddi olmadan yorumuma laf söylüyorsa haketmiştir üzgünüm...

meltemgalli'nin yorumladığınız mesajı ortalığı sakinleştirmek adına yazdığını düşünüyorum, fevri tepkiler forum düzeninin bozulmasından başka bir sonuç getirmez...

din konusunda kimsenin eleştirisine açık olunamaz...tartışmak isteyenler sürmeyi sünnete iyi bağlamış..mükemmel demek ne kadar normalse iğrenç demekte okadar normal...insanın sünneti dini kendisine kimse bunu kınayamaz eleştiremez..helede vay efendm sürmeye iğrenç dedin sünnettir sen şölesn bölesn..yuh ya.. ve din konusundada tartışmak yasak diye biliyorum bu sitede...

canım benim cahillliğine veriyorum demk istiyorum sadece burada kimse kimseyi tanımıyor kimsede kimseye sen şölesin bölesin diyemez sadece arkadaşlar arasında kullankılan kelimenin sertliği konusunda bi konuşma geçti belki evt iren kelimesini kullanan ayarsız taraf öfkeli bi tutumla başka şeylerde söyledi yani seninn gibi dinimizden korkan dinimizin konuşulmasından dinimizin hayata geçmesinden korkan insanlar varken en küçük bişiyi bile çıkarır atar işte böyl öne yan, senin onca yazıdan çıkardığın tek şey din içeriği ve tartışma isee tekrar ediyor cahiliğine veriyorum sevgilerimle....

Son düzenleme:
X