Göz Makyajı Arap sürmesi ( toz sürme) kullanmaya ne dersiniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
peki cnm biz nası sürmeye alışıcaz bu toz sürmeyi:uhm:

canım yahhh ucunu zeytin yağınamı batıran dersin yoksa suyamııı sormaa gitsinnn....-tatlicadiarzu- Ama ben şunu söyleyeyim hiç böle bişiler yapıpta sürmenizin ucunu top gibi yapmayın o zaten göz ıslaklığı ile birleşinceee gözde homojen bir yapı oluşturuyor fakat ebnde çok elime yüzüme bulaştırdım ilk başlardaa o birazda sürmenin yeni olmasında sen ucunu sürmenin kapağının hemen içine sürterekk fazla sürmeyiii içine dök deneye deneye öreniyosun dökmüyosun yahh zaten şunu söyleyeyim pudra vb makyaj ürünleride uygulanacaksa yüze önce sürme sürülmeliki eyer dökülür ise ıslak mendille temizlendiğinde farında pudranda silinmesin sonrasında silemedi isen bile pudra kapatır ...:1rolleyes:

canım ozan ben sana sürme ilee far arasındaki farkı anlatayım birisi gözün yada göz kağaının içerine diyeri ise kaşla göz arasındaki bölmeye -tatlicadiarzu-

cnm tsk ederim, burda bazen öyle anlatilmiski kafam karisti toz falan gözün icine nasil sürülür diye düsündüm bir anhihoyyythihoyyyt

anladım canımmdaaa hani oluryaa kullanmayan bilmezz belki öyledir diye düşündüm açıkcası ama sanırım ben yanlışda anlasam sen dorusunuz anladın :)

yakında alıcam inşallah bende bu sürmeden sonunda annemin başının etini yedim:)
ama bir sorum olucak aklıma takıldı bu sürme kalem yada rimel gibi akıyomu ve rimelle beraber kullanılabiliyomu??

Yeni cıkan toz goz surmeleri var.Aplikatorune cok surme bulasırsa kurum gibi gozunuzden dokuluyor.Az olunca hos bir gorunumu var ama gun ıcınde oda dagılıyor.Ama ilk 1 saat sonuc mukemmel :)

yakında alıcam inşallah bende bu sürmeden sonunda annemin başının etini yedim:)
ama bir sorum olucak aklıma takıldı bu sürme kalem yada rimel gibi akıyomu ve rimelle beraber kullanılabiliyomu??

canımm yahhh yok akmıyor yahh aslında bu sürmeyi sürebilmeklede alakalıı gözündee makyajı koruya blmekledee yani şöle bi 15 dk pek uraşmamaya dikat et ozaten kuruyor sonrasında çok zor su ilee bile zor çıkıyor...:asigim:

vee en sonundaaaa bende sürme aldımmmmmmmmmm:teytey: ilk sürüşte bile süper sürdüm ben bile inanamadım çok güsel oldusositososito renkli gözlü arkadaşlar hiçç tereddüt etmeyin sizde alın bu sürmeden test edildi onaylandı:lepi:kaydirigubbakcemile5

kajalın pastel sürmesini aldım 15dk sonra gözlerimin altında birikme yaptı 18 yaşımdan beri kalem sürmelerden kullanıyourm bukadar hızlı akanı görmedim pudra ve kapatıcı olmasına ragmen toz sürmeyi daha denemedim denemiyeceğimde galiba yine lancomeye dönüş yapacağım :KK43:

bende toz sürme kullananlardanım süper sonuç veiyo ama tek sorn acele zamanlarda gözümün içine kaçırmam ve sonucunda gözümde siyah topaklar olması benneyaptımki ama tabi gözlerinize bakanlardan ne güzel gözlerin var lafını duyduğun zman tüm olumsuzlukları unutuyosun :dance:

Her zaman buyuk bir zevkle kullanirim. Gorunusunden de cok memnunum, kullanimi da alisinca kolay.
Hem cok da saglikli.

Gozlerimde kuruluk vardi benim. Fazla isiktan acayip rahatsiz oluyodum hatta yazin sokakta gozu kapali yururdum :bbo: Astigmat falan da var.
Toz surme kullandigim zaman gozlerim cok rahat oluyor. Her gun kullaninca sikayetlerim neredeyse kalmiyor.

Haa, acaip de guzel bi goruntusu var kizlar. Gozleriniz cok buyulu gozukecek inanin :KK66:
Arap kizlari gibi yerimseniben
Ben bayiliyorum. Surmedigim gunler kendimi bi garip hissediyorum...
:smiley-cool:

Watsons larda da satılıyor toz sürmeler değişik renklerde fiyatı 14 lira civarındaydı.

benim evde sürmem var o yüzden almadım bir gece önceden sürüp uyuyorum ertesi gün göz kalemi kullanmama gerek kalmıyor sadece göz üstüne kalem veya eyeliner ve rimelimi sürüyorum

bir gece önceden sürerseniz ertesi gün yüzünüzü yıkadıktan sonra çok güzel buğulu görünüyor gözler

Toz surmeler artik heryerde var. Ama ennn iyisi iSMiT SURMESiymis. Arayip ismit bulmak lazim. Onun disinda kalite kalite heryerde var.
Sadece benim kullandigim 5 cesit surme var :)))
Kimisi hacdan hediye kimi köyden hediye, kimisini ben dayanamayip aldım :KK70:
Ha bir de esim Libya'dan getirmisti. Dunyadaki en iyi surme oraninkiymis.

Komur gibi toz olani da var, krem kivaminda olani da, roll on olan bile var. Cesit Cesit.

Kesinlikle tavsiye ederim kizlar.

Watsons larda da satılıyor toz sürmeler değişik renklerde fiyatı 14 lira civarındaydı.

benim evde sürmem var o yüzden almadım bir gece önceden sürüp uyuyorum ertesi gün göz kalemi kullanmama gerek kalmıyor sadece göz üstüne kalem veya eyeliner ve rimelimi sürüyorum

bir gece önceden sürerseniz ertesi gün yüzünüzü yıkadıktan sonra çok güzel buğulu görünüyor gözler

evet tatlim gayet de kalici. surerken bitaraflara bulasmadiysasırnaşık şey hic akmiyor. uzun sure kalici. Ikinci gun hatta daha buğulu oluyor:teytey:

halam hacıya giiti istediğim tek şey sürme oldu...sositososito
gece yatmadan önce sürüp sabahda duş alınca çok güzel oluoo dağılıoo cok hoş duruyoooyerimseniben

X