Göz Makyajı Arap sürmesi ( toz sürme) kullanmaya ne dersiniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Watsonslarda Sheide marka toz sürmeler var yanında rimel hediyeli.

dayanamadım bbugün koyu mavi renkte aldım bir tane seviyorum toz sürmeyi ben yaa

bnmde hastanekı doktorumuz bana fas dan getirdi hemde bugun çok güzel kutusu felan çok orgın bişi ya....

ya ben de kullanmak istiyorum ama beceremedim gitti bi türlü:KK43: bizde altın rengi bi şişe gibi bişiin içinde toz halinde olan sürmeden var dışında arapça yazılar var
ne zaman sürmeye kalksam ucubeye dönüyorum heryere bulaşıyo bi de düzgün çekemiyorum yamuk yumuk oluyo
kalem falan çok rahatlıkla kullanırım ama bu sürme işini beceremedim bi türlü
bi yöntemi var mı düzgün sürme çekmenin??

ya ben de kullanmak istiyorum ama beceremedim gitti bi türlü:KK43: bizde altın rengi bi şişe gibi bişiin içinde toz halinde olan sürmeden var dışında arapça yazılar var
ne zaman sürmeye kalksam ucubeye dönüyorum heryere bulaşıyo bi de düzgün çekemiyorum yamuk yumuk oluyo
kalem falan çok rahatlıkla kullanırım ama bu sürme işini beceremedim bi türlü
bi yöntemi var mı düzgün sürme çekmenin??

evet cnm bende de aynından var bir tane hashmi galiba adı onların sürüldüğü aplikatörü kısa olduğundan sürerken biraz zorlanıyor insan ama bulaşmasını engellemek istiyosan aplikatörünü biraz ıslatıp sürmeye öyle batırıp çekebilirsin kremle de ıslatabilirsin suyla da aplikatörü.

ama genelde uyumadan önce sürersen ertesi sabah yüzünü yıkadıktan sonra hafif dağılıyor ve buğulu bir ifade veriyor gözlere göz etrafına da bulaşma ve akması olmuyor gün boyunca.

eğer Watsons a uğrarsan orada satılan sheida marka olanından da alabilirsin sürme aparatı daha uzun olduğundan daha kolay uygulanıyor az önce denedim ben de daha rahat sürdüm a.s.

Son düzenleme:
çok teşekkürler şu sheidayı merak ettim ondan alayım bari. çünkü bu bizdekini kullanamicam o kesin:)
yalnız gece yıkamadan yattığımız için kirpiklere falan zarar vermez mi sürme?

çok teşekkürler şu sheidayı merak ettim ondan alayım bari. çünkü bu bizdekini kullanamicam o kesin:)
yalnız gece yıkamadan yattığımız için kirpiklere falan zarar vermez mi sürme?

valla ben her gece uygulamıyorum canım bir gece sürdüğümde beni iki gün idare ediyor yani kalıcılığından memnunum

sürdüğüm gecenin ertesi günü gözlerimi bebe şampuanıyla yıkıyorum kirpiklerimi de temizliyorum belki bundan olabilir benim kirpiklerime pek zarar vermedi .

sabah-akşam bebe şampuanını kullanıyorum göz makyajı temizleyicisi kullansam bile sonrasında yine bebe şampuanı uyguluyorum

ama sürüp yatınca ertesi sabah aynaya baktığında korkma :) yüzünü yıkadıktan sonra şahane bir görünüme sahip oluyor gözler

sheida nın uygulanışı daha kolay ve bulaşma gibi bir durumu yok gibi geldi bana zamanla elimin alıştığından da olabilir

eğer gece kullanmaktan çekiniyosan dediğim gibi aplikatörü krem veya suyla ıslatıp sürmeye batırınca dağılma ve bulaşma riski ortadan kalkar canıma.s.

5521.jpg

Watsons taki sürme bu canım renk seçenekleri de çok hafif ışıltılı

aaa watsonsta sürme mi var.:dance: ben sürme gibi güzel bir makyaj malzemesi bilmem açıkçası. hem göze faydalı hem de gözleri süper yapan bir kozmetik malzemesi. ama benden tavsiye gözleri zaten küçük olanlar içine çekmesina.sa.s

ben çok seviyorum ama sürme yerine kalem kullanıyordum a.sarap kadınlarının gözleri çok hoş oluyor bence de!:lepi: bende hemen alacağım uzun zamandır istiyordum!...

ya ben dekullanıyorum sürme.ama gri bunun rengi ya:KK43:(o arap kadınlarının gözleri kömür siyahı..ben gri değilde siyah umuduyla aldım.acaba siyah sürnmelerin hepsi en fazla grimi duruyorr????

bende kullanıyom ama sadece makyaj malzemelerimin orada duruyo çünkü heryer siyah oldu:KK43:((

canım sürmeler cins cins kimi maviye dönük kimi gri tonlarında o üzerindeki ambalaşde belli olur aslında benimkinin ambalajıda sarı üzerinde siyah arapça hasami surmi... yazıyor.

ya arkadaslar bu sürmenin bi fotosunu koyabilir msiniz. ben de sürmeden vazgecemeyenlerdenim.ama benimki toz degil tabi. ayrica ben yurtdisindayim. naerden temin edenilirim bunufisfisfis. cok istiyorum ya

arkadaşlar mesela aldım bu sürmeyi ve beceremedim
nasıl çıakarıcam onu sonra yani onu nasıl temizliyosunuz gözün içinemi göz kapağının üstünemi yoksaalt kirpikleremi sürülüyor heveslendim alacam bende zaten sevabıda var zannedersem

göz makyajı temizleyicisiyle temilersin canım.düzgün sürebildikten sonra istediğin gibi nasıl yakışıyorsa sürebilirsin.

Arkadaslar ben burada ruj seklınde surme buldum muthıs bırsey:1closedeyes:
Turkıyede var mı bılemıyorum..Toz surme cok kaprıslı cok nazık bır anlık dıkkatsızlıgınız de mahfedıyor goruntunuzu...Bulasması cıkmaması da cabası..kafamçokkarıştı
Tavsıyem ruj gorumundekıler.(ama o hac malzemelerı satan dukkanlarda kı yesıl surmelerden bahsetmıyorum ).gamyoncuiremsu

X