Aramızdaki büyüyü bozulmasına sebep ne olabilir ki ?

Hazal4444

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2019
81
67
Hanımlar dünden beri canım çok yanıyor. Duygularınla oynanılmış gibi hissediyorum. Evet çok olmadı belki 3 gün once tanıdım onu ama sanki daha once tanıyor gibi hissettirdi. rüya gibi 3 gün yaşattı bana. 28 yaşındayım 4 senedir kimseden etkilenemiyodum. Kalbimin hala atabildiğini onu görünce hissettim resmen. Çünkü çok ortak noktamız çıkmıştı. İnanın gittiğimiz kreş hatta ilkokul bile aynıymış meğer. Kreşi ve ilkokulu beraber okumuşuz haberimiz yokmuş. Bunlar tatlı tesadüflerdi benim için. Liseliler gibi 3 gece boyunca mesajlaştık sabahlara kadar.akşam işten çıksın görüşelim diye dakika saydık.Erkendi evet ama ona güvenmek istedim.içimde kelebekler uçuşuyodu yıllar sonra. Yemek yemeyi seven ben mutluluktan ağzıma lokma koymadım. 2 gün önce beni eve bırakırken yakınlaştık ve öpüştük biz. Nolduysa ondan sonra oldu anlamadım sanki büyü bozuldu. Dakikalarca sadece öpüştük ve arabadan inince ben bişey olduğunu anladım. Sanki yarın hiç bişey aynı olmayacaktı. Öyle de oldu. Heyecanı kaçtı bana sıcacık olan o adam gitti buz gibi biri geldi. Akşam görüşcektik son dakka ben gelmicem dedi defalarca aradım sorun ne diye. Canım istemiyo dedi o a neye uğradığımı şaşırdım. Sadece öpüştük biz başka bişey yaşamadık ki noldu da böyle olduk. Hanımlar amacı sadece takılmakmıydı acaba? Düşüncesi neydi ben hiç iyi değilim. Duygularımla oynadı resmen... kendimi çok berbat hissediyorum kısa sürede bağlandığım için...

İsabet olmuş
Size kızdım çünkü 3 günde bu şekilde birine bağlanmak bak öpüşmek demiyorum bağlanmak zayıf karakterin bir örneği
Haklısınız. Ama özellikle yazdım onu 4 senedir ilk kez birinden böylesi etkilendim. Belki de ondan böyle oldu... Bağlanmama sebepte onun davranışları oldu ama :KK43:

Öpüşmenin sonunun böyle olcağını düşünmedim ki 😔
Kimse kusura bakmasın, çok doğru bir yorum yaptım. Ten uyumu vs okey.
3 hafta değil 3 ay değil 3 yıl değil.. Sadece 3 gün tanıştığın biri ile öpüşüyorsunuz ?
Bu adam şunu düşünmez mi ? bu kız beni 3 . günümde öptü 28 yasında şimdiye kadar her birlikte olduğu adamla öpüşüyordu o vakit diye.. Kız dediğin biraz kendini ağırdan almalı öpüşmek günah demiyorum ayıplamıyorum ama biri ile mutlu isen, yanında hoş vakit geçiriyor isen hareketlerine de biraz dikkat etmeli insan. Bir insan bir şey yaparken en kötüsünü düşünmeli. Şekil A.
Hernyse, olan olmuş.. daha yaşınız genç; aynı duyguları hissedeceğiniz biri tekrar çıkar.

Kimse kusura bakmasın, çok doğru bir yorum yaptım. Ten uyumu vs okey.
3 hafta değil 3 ay değil 3 yıl değil.. Sadece 3 gün tanıştığın biri ile öpüşüyorsunuz ?
Bu adam şunu düşünmez mi ? bu kız beni 3 . günümde öptü 28 yasında şimdiye kadar her birlikte olduğu adamla öpüşüyordu o vakit diye.. Kız dediğin biraz kendini ağırdan almalı öpüşmek günah demiyorum ayıplamıyorum ama biri ile mutlu isen, yanında hoş vakit geçiriyor isen hareketlerine de biraz dikkat etmeli insan. Bir insan bir şey yaparken en kötüsünü düşünmeli. Şekil A.
Hernyse, olan olmuş.. daha yaşınız genç; aynı duyguları hissedeceğiniz biri tekrar çıkar.
Aslında çok doğru yazmışsınız evet hislerime yenik düştüm bu da bana ders olsun... size de açık olduğunuz için teşekkür ederim. Ben bu açıdan bakmadım ama mantıklı bişey söylediniz.

3 günde damla öpüşürsen adamın gözünde kolay kek gibi görünürsün demek ki bu kadın herkesle hemen öpüşüyor elde edilmesi çok kolay, kim bilir kimlerle aynı şekilde bu durumu yaşamıştır demiştir
Aynı düşüncedeyim arkadaşım.
Yadırgamıyorum ama maalesef erkeklerin düşüncesi tam olarak bu yönde. Hatta bu muhabbeti geçenler de daha eşimle yaptık. Eşim bile aynısını zikretti.

X