Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Benim gecen ayda sirtim agrimisti gebelik olmustu yine agriyinca acaba mi dedim. internette baktim alt sirt kisminda agri gebelik belirtisi ama benim yukarisi agriyor.Bana progestran vermedi bu arada... bugün ignenin 5 asilamanin 3.günü ... çarsamba günü ignenin etkisi gitmismi diye test yaparim
Benimde üst kısmı ağrıyo. Göğüslerim şiştiği için onun sırt ağrısı yaptığı kanaatindeyim :KK48: Benim daha dün 1 bugün 2. Sen aşılama olduğun günüde sayıyo musun ?

Benimde üst kısmı ağrıyo. Göğüslerim şiştiği için onun sırt ağrısı yaptığı kanaatindeyim :KK48: Benim daha dün 1 bugün 2. Sen aşılama olduğun günüde sayıyo musun ?

Yok saymiyorum canim.carsamba oldum.doktorda saymiyor senin 1.gün benim 3.gün... bu arada gecen ayda sirtin agrimismiydi

Yok saymiyorum canim.carsamba oldum.doktorda saymiyor senin 1.gün benim 3.gün... bu arada gecen ayda sirtin agrimismiydi
Geçen ay her yerim ağrımıştı canım :) Bu ay sanki hiç bişey yaptırmamışım normal bi sırt ağrım varmış gibi.. Bakalım peşpeşe alırız haberlerimizi güzel haberler olur inşallah.

Geçen ay her yerim ağrımıştı canım :) Bu ay sanki hiç bişey yaptırmamışım normal bi sırt ağrım varmış gibi.. Bakalım peşpeşe alırız haberlerimizi güzel haberler olur inşallah.

Insallah canim.yumurtalarimin catlamadigini bile bile umutlaniyorum.cok kiziyorum kendime ama elimde degil.

Benim sırt ağrım var ama ona yormadım. Akıntım hiç yok. Mide bulantım var 3 gündür her sabah. İğneden oldu sanırım. Ben progestan kullanıyorum geçen ay progestandan dolayı çok akıntım oluyodu. Bu ay o da yok. Fitil olarak yapıyorum. Geri geliyodu normalde her lavaboya gittiğimde. Belli belirsiz geliyo, gerisi yok.
Ben de fitil olarak kullaniyorum. Bi kismi akintiyla geri geliyor. Asilamanin ilk gunleri cok akintim vardi, simdi pek yok Surekli adet olacakmisim gibi bi his var karnimda. Aşılama sureci olmasa 2 gun once adet olmam gerekiyordu.
Sali günü 14.gunum dolmuş oluyor. Çok az kaldi.

Bende geç kaldım, belki yumurtam çatlamadı, belki çatladı ama çoktan zamanı geçmişti.. Eşimin A yine 0 çıktı. Nasip kısmet umutsuz olamıyo insan işte.

Selam canim nasilsin ben asilamadan sonra bu sabah ilk kez banyo yaptim.sol kasigim agriyor az az akintim var.sen ne durumdasin.

Ben de fitil olarak kullaniyorum. Bi kismi akintiyla geri geliyor. Asilamanin ilk gunleri cok akintim vardi, simdi pek yok Surekli adet olacakmisim gibi bi his var karnimda. Aşılama sureci olmasa 2 gun once adet olmam gerekiyordu.

Insallah hayirli haberler alirsin canim.regli belirtileri ayni zamanda gebelik belirtisi

Selam canim nasilsin ben asilamadan sonra bu sabah ilk kez banyo yaptim.sol kasigim agriyor az az akintim var.sen ne durumdasin.
İğneden dolayı hafif mide bulantım devam ediyo hala sabahları. Onun dışında göğüslerim ağrımaya başladı yavaş yavaş. Geçen seferde çok göğüs ağrım olmuştu. Onun dışında iyiyim. Akıntım filanda yok hiç.

Pazartesi yada salı belli olur o zaman. Hamilesindir inşallah. Benimde tek akıntım fitilin akıntısı. İlk aşılaman mıydı ?

EN
Ben geçen ay eşimin kuzenine söyledim. Aman kimse bilmesin diye tembihleyerek. Sonra eşimin teyzesiyle ilk yanyana gelişimizde aşılama ne oldu diye sordu. Kız annesine, abisine filan anlatmış. Ve pişkin pişkin bana sordular. Buda bana güzel bi ders oldu.
en iyisi paylaşmamak şok olmuşsundur tabi.şimdi olumlu sonuç alana kadar sorarlar.

EN
Ben geçen ay eşimin kuzenine söyledim. Aman kimse bilmesin diye tembihleyerek. Sonra eşimin teyzesiyle ilk yanyana gelişimizde aşılama ne oldu diye sordu. Kız annesine, abisine filan anlatmış. Ve pişkin pişkin bana sordular. Buda bana güzel bi ders oldu.
en iyisi paylaşmamak şok olmuşsundur tabi.şimdi olumlu sonuç alana kadar sorarlar.

EN
Eşimle birbirimize bakakaldık duyduğumuzda. Bunu söylediğim kadında evli barklı iki çocuk annesi. Kimse bilmiyo bilmesin dedim birde. Malzeme etmişler hemen. Akıl oldu bana aldım dersimi.

Günaydın canım. Nasılsın var mı bi değişiklik ?

Iyiyim canim.ama iyi olmak hosuma gitmiyor :KK43:... ne agri ne sanci hicbir sey yok.sen ne durumdasin. Allahim ikimizinde tutsa ya rabbim tutsa.benim ignenin 7. Asilamanin 5.günü.cuma günü test yapicam ignenin 11.günü oluyor etkisi gitmismi diye

Iyiyim canim.ama iyi olmak hosuma gitmiyor :KK43:... ne agri ne sanci hicbir sey yok.sen ne durumdasin. Allahim ikimizinde tutsa ya rabbim tutsa.benim ignenin 7. Asilamanin 5.günü.cuma günü test yapicam ignenin 11.günü oluyor etkisi gitmismi diye
Bende sanki hiç bişey yaptırmamış gibiyim. İğnenin 5. aşılamanın 3. günü. Geçen ay ilk günler kasık batmam filan vardı. Şimdi hiç bişeyim yok. İğnenin etkisi bende 8. günde gitmişti geçen ay. İdrarda negatif çıkmıştı. Birazdan temizlik yapcam çamaşırım filan birikti onları halletcem. Geçen ay evi bile süpürememiştim direkt ağrı girmişti kasığıma.

X