Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canim benimde dün 12 de yapildi ama yumurtanin bir tanesi kist olmus bur tanede 13mn vardi.ta 18mm olan kuculdu yada yeni bir yumurta oldu rahim icibde yumurtanin catladigina dair sivi yoktu .yani büyük ihtimal cöp oldu bu asilamamda. Asilama isi bittikten sonra cok kanamam oldu doktor tutucu alet kullannadim olnamasi lazimdi diyor doktorda umutsuz önümüzdeki aydan itibaren kendi haline birakicam.cunku hamike kalabiliyorum.esimin sperm degerleri iyi hizli %49 yavas %20cikti.benimde sadece kan pirtilasma sorunum var onada ilac kullaniyorum. Ovulasyon testiyle kendim takip edicem.boyle daha yipratici oluyor.olmazsada önümüzdeki eylül tüp bebek denicez.senden bari iyi haberler gelsin.
Allahtan ümit kesilmez canım. İnşallah sürpriz olur sanada. Ben geçen ay iğnenin ertesi günü öğlen vakti bi kaç dakikalık kramp gibi bi ağrı çekimştim. Bakalım bu ay olacak mı. Eşim içinde promen k kullandım yarın görcez etki etmiş mi diye. Bu arada cidden sen hamile kalabiliyosun, kendin deneyip hemen pıhtılaşma için önlem alabilirsin çok erken farkedersen sorun olmaz belkide.

merhaba,
benimde şubat ayında aşılamam var süreci çok merak ediyorum.adetin 2.günü gel dedi ama o gün m yapılacak işlem acaba ? hiç bir şey bilmiyorum
Mrb. Adet olduğun gün ultrasona gireceksin. Muayeneden sonra iğnenin dozuna karar verir. Sonra bir kaç gün arayla ultrasona girersin. Yumurtan 18-20 mm olduğunda çatlatma iğnesiyle çatlatılır. Sonrasındada aşılaman olur.

Allahtan ümit kesilmez canım. İnşallah sürpriz olur sanada. Ben geçen ay iğnenin ertesi günü öğlen vakti bi kaç dakikalık kramp gibi bi ağrı çekimştim. Bakalım bu ay olacak mı. Eşim içinde promen k kullandım yarın görcez etki etmiş mi diye. Bu arada cidden sen hamile kalabiliyosun, kendin deneyip hemen pıhtılaşma için önlem alabilirsin çok erken farkedersen sorun olmaz belkide.

Canim esimin bir onceki asilamada hizli olan %52 yavas olan %8 di. Yaklasik 20gün promen k sonrasi hizli %49 a düsmüş yavas %20 ye cikmis. Bilemedim faydasimi oldu zararimi oldu

Canim esimin bir onceki asilamada hizli olan %52 yavas olan %8 di. Yaklasik 20gün promen k sonrasi hizli %49 a düsmüş yavas %20 ye cikmis. Bilemedim faydasimi oldu zararimi oldu
Benim hızlı olan %0'dı canım. Yavaş olan %50'ydi. Bakalım bizde nasıl bi etkisi olacak. Tek bildiğim eşim bi daha promen k içmez :) Tadının çok ekşi geldiğini midesini rahatsız ettiğini söylüyo çünkü.

Mrb. Adet olduğun gün ultrasona gireceksin. Muayeneden sonra iğnenin dozuna karar verir. Sonra bir kaç gün arayla ultrasona girersin. Yumurtan 18-20 mm olduğunda çatlatma iğnesiyle çatlatılır. Sonrasındada aşılaman olur.
inşallah hayırlısıyla olur hepimizinde. işlem yapıldığı gün yine yazarım. heralde aşılamanın 14. gün belli oluyor sonucu

14. gün çıkan sonuç en doğru sonuç oluyo. Ondan önceki testler yanıltıcı sonuç veriyo. İnşallah bu ay yüzümüz güler.
inşallah benim hastalığım daha yeni bitmişti ama bidaha olana kadar bekliycem artık şubatın 15i falan olur.inşallah güzel sonuçlar alabiliriz. siz aşılama yaptırdınız sonuç mu bekliyorsunuz?

inşallah benim hastalığım daha yeni bitmişti ama bidaha olana kadar bekliycem artık şubatın 15i falan olur.inşallah güzel sonuçlar alabiliriz. siz aşılama yaptırdınız sonuç mu bekliyorsunuz?
Ben geçen ay yaptırdım tutmadı. Bu ay ikinci için başladım. Yarın aşılamam var. 15 gün sonra sonucum belli olacak yani.

Benim hızlı olan %0'dı canım. Yavaş olan %50'ydi. Bakalım bizde nasıl bi etkisi olacak. Tek bildiğim eşim bi daha promen k içmez :) Tadının çok ekşi geldiğini midesini rahatsız ettiğini söylüyo çünkü.

Evet canim benim esimde öldürsen icmez artik midesini yakiyormuş mafetti beni diyor.en iyisi keciboynuzu özüne devam etmek. Insallah bu ay tutarda bir dahaki ay eşinin icmesine gerek kalmaz.

Evet canim benim esimde öldürsen icmez artik midesini yakiyormuş mafetti beni diyor.en iyisi keciboynuzu özüne devam etmek. Insallah bu ay tutarda bir dahaki ay eşinin icmesine gerek kalmaz.
Aynı şeyi söylüyo eşimde mahvetti beni midemi yakıyo hep diyo. Keçiboynuzu özü kullanıyo zaten hala. İnşallah dediğin gibi olurda bi daha uğraşmayız.

sonradan dahil oldum konuşmanıza ancak birşeyler söylemek istiyorum.
benim de eşimde sorun vardı 4 defa sperm testi verdik
ilkinde düşük olan değerler şimdi 10 katına çıktı.
süt ve süt ürünlerine çok dikkat edin. yoğurdu falan evde yapın.
çiğ badem,ceviz, fındık,ıspanak,pekmez ve muz özellikle muz ve ceviz kaliteli ve hareketli spermde çok işe yarıyor. doktorumuz bile ilaç mı kullandın diye şaşırdı. belki yardımcı olabilir bu bilgiler.bizim sperm sayımız 3 milyondu 3 ay düzenli beslenme ile 32 milyona çıktı.

çiğ badem,ceviz, fındık,ıspanak,pekmez ve muz özellikle muz ve ceviz kaliteli ve hareketli spermde çok işe yarıyor. doktorumuz bile ilaç mı kullandın diye şaşırdı. belki yardımcı olabilir bu bilgiler.bizim sperm sayımız 3 milyondu 3 ay düzenli beslenme ile 32 milyona çıktı.
Bizimde 11 milyon olan spermimiz 64 milyona çıktı. Keçiboynuzu özü kullanarak. Şimdide yediriyorum eşime çiğ badem, ceviz, fındık, bal, pekmez. Promen k'yı doktorumuz önerdi. Bi deneyelim belki işe yarar dedik.

Bizimde 11 milyon olan spermimiz 64 milyona çıktı. Keçiboynuzu özü kullanarak. Şimdide yediriyorum eşime çiğ badem, ceviz, fındık, bal, pekmez. Promen k'yı doktorumuz önerdi. Bi deneyelim belki işe yarar dedik.
biz daha çok başındayız hiç bir bilgim yok o yüzden. bir de eşim böbrek nakilli olduğunda ilaç kullanamıyoruz. ben de böyle doğal yollarla uğraşıyorum.Bende bir deneyeyim keçiboynuzu özünü belki bize de faydası olur.

biz daha çok başındayız hiç bir bilgim yok o yüzden. bir de eşim böbrek nakilli olduğunda ilaç kullanamıyoruz. ben de böyle doğal yollarla uğraşıyorum.Bende bir deneyeyim keçiboynuzu özünü belki bize de faydası olur.
Geçmiş olsun.. Promen k etki etmişse yarın haber veririm burdan. Doktorla konuşup eşine kullandırabilirsin belki. Vitamin zaten içeriği. Benim eşimde tiroid kanseriydi. Geçen yıl atlattı. Birsürü tedavi oldu. Doktorlar biliyolar zaten durumu. Keçiboynuzu özünü kesinlikle denemelisin.

Geçmiş olsun.. Promen k etki etmişse yarın haber veririm burdan. Doktorla konuşup eşine kullandırabilirsin belki. Vitamin zaten içeriği. Benim eşimde tiroid kanseriydi. Geçen yıl atlattı. Birsürü tedavi oldu. Doktorlar biliyolar zaten durumu. Keçiboynuzu özünü kesinlikle denemelisin.
çok çok geçmiş olsun, tamam yarın haber bekliyorum.birde keçiboynuzu özünü hemen alıp deneyeceğim.

Bizim sorun yok aslinda doktor iyi dedi ben yinede rakviye yapiyorum. Allah nasip etsin hepimize

Bugün doktor kontrolüm vardı. Çok yumurta oluştuğu için iptal edilen aşılamamdan kalan kist olma riski taşıyan yumurtalarım kalmış. Doğum kontrol hapı kullanmaya başlayıp onlarında atılmasını bekliycem. Şu kist tehlikesini atlattıktan sonra ya doktorumu değiştiricem yada aşılama yaptırmıycam daha. Çok yoruldum çünkü. Eşimde de bende de sorun yok. Normal yollarla denemeye çalışıcaz. Size bu yolda başarılar diliyorum inşallah yüzümüz güler inşallah bebeklerimize kavuşuruz. Hayırlısı artık.

X