Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. İnşallah hamilesindir. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

Rica ederim canım amin
Seninde inşallah olumlu sonuçlanır aşılaman moralini yüksek tut sakin negatif düşünme güzel olsun hersey

Yine sana sorucam kusura bakma lütfen. Adetin 2. günü hastaneye gitmemi istemişlerdi. cumartesi pazar olursanız pazartesi gelin denmişti. Bugün başladı adetim. pazartesi 3. gün oluyo. Hastane kapalı olduğundan mecbur bekliycem ama problem olur mu? İlaçlara 2. gün başlamam mı lazımdı hemen?

Canim yeni gördüm mesajını kusura bakma sorun olmaz çünkü benimde aynı durum olmuştu 3.gün gitmiştim

Belirti yok göğüs hassasiyeti dışında açıkçası pek umudum yok 2 gun daha bekleyip kan testi yaptıracam idrar testleri silik çıkıyor ama iğne etkisi olma ihtimali çok yüksek beklemedeyim
İnşallah tutmuştur. Bende bugün aşılama için ilaca başlıyorum. Gonal f verdiler hergün 75lik olcam. Haftaya kontrol. Bakalım nasıl işleyecek. Güzel haberini alırım umarım..

Kızlar benim çok şükür hafta içine geldi adetim 2 senedir olmuyo eşimde ileri hareketlilik sorunu var bende pko görünümü var ilk kez AŞILAMA için hastaneye gidicem rahim filmi çektirdim eşimin sprem sonuçlarıda yeni 1 2 ay oldu yaptırımı yarın adetin 2 günü bana hemen aşılama kararı alıp ilaç başlarımı yoksa ocaga mi kalır nasıl olucak bu süreç erzurum araştırmada yaptırcam profa

İnşallah tutmuştur. Bende bugün aşılama için ilaca başlıyorum. Gonal f verdiler hergün 75lik olcam. Haftaya kontrol. Bakalım nasıl işleyecek. Güzel haberini alırım umarım..
Hadi gözün aydin inşallah hayırlara ci kar tutar asilaman bende beklemedeyimm 3 günüm kaldı inşallah canim

hım anladım canım.bıde bırsey sormak istıyorum eşimin sperm sayısı 8 milyon doktor aşılama olmaz dedi ne kadar sperm sayısı olması gerekıyor rapor için bı bılgın varmı yada sizinki ne kadar

Kadın doğum veriyor canım doktor asilama derse eğer hastanenin tüp bebek bölümü varsa tüp bebek heyetine gönderir seni ordan asilama için rapor cikar
inşallah bize de çıkar rapor çıkması için sperm sayısına bakıyorlar mı aşılama da onun şartı ne ben çok araştırdım hiçbir bılgıye ulasamadım bana sartlarını anlatırsanız cok mutlu olurum gercekten

Spermde hızlı hareketli yavaş hareketli bide morfoloji önemli bildiğim bu onların değişik bi hesaplamaları var heyete çıktığımda hatta formu dolduran doktor hesap makinesiyle biseler yaptı inan bende anlamadim:) üroloji doktoru size sperm sonuclarniza bişey dedimi iyi yada koti

Merhaba arkadaşlar alakasız saçma bir soru soracağım ama bu hafta bana da aşılama yapılacak, kafamı kurcalayan oldu da hamile kaldıysam bu süreçte, aşılama zararı olur mu? Aşılama öncesi yeni beraber olduk da öyle merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…