Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

selamlarrrrbayanssulusmile
adetime 10 gün falan var çok yoğun sarı akıntım var :kedi: yumurtluyormuyumki . bu ay takmıcam dedim ama düşünmeden edemiyorummeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

selamlarrrrbayanssulusmile
adetime 10 gün falan var çok yoğun sarı akıntım var :kedi: yumurtluyormuyumki . bu ay takmıcam dedim ama düşünmeden edemiyorummeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
uzayan türdense yumurtlama günün oluyo diye biliyorum ben

ateşimde 36,4 falan çıkıyor. yumurtlarken kaç olması gerekiyor bu konuda bı bılgım yk benm bilmiyorumkismile

çamaşırımda oluyo günde 2-3 kere değiştiriyorum... adetimde gecikmişti nezaman yumurtladığımıda bilmiyorum geç kalmadım ozaman bayanssulusmile-tatlicadiarzu-
en güzeli gün aşırı çalış cnm yumurtlamana denk geliyo kesin o zaman

deldım deldımmmmm evet ya kısmeler yokk yaa napıyonn belırtı falan varmı beemmm...
bu arada selcan hala girmemiş ya merak ettım valla....
yok canım daha belirtim yokk evet selcan girmedi merak ettim bende hayırlı haberlerle gelsinn sen kan testi ne zaman yaptırdın kuşum

BU ARDADA NAZOCUM YAZDIKLARIN BENI ÇOK ETKILEDI YAA ÜZÜLM LÜTFEN RABBIM HAYIRŞI BIR ZAMAN DA VERIR INŞLLAH LUTFEN UMUTSUZ KONUŞMA BÖYLE.....SENıN ıÇıNDE AYRICA DUA EDICEM CANIM ....BELKI TAM ANLAMIYL anlıyamam senı ama az buçukda olsa anladıgımı düşünüyorum...HAKKINDAN HAYIRLISI OLSUN CANIM...

yumurtlarken düşüyomuş öyle duydum ama sen ateş ölçme topicine bak orda gün gün yazmışlar cnmm

çook sağol canımmmmmmm iiki varsınızz opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
dün görmüştüm hamileymişsin tebrik etmiştim tekrar yazayım ..
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin en kısa zamanda bende hamıle kalırım inşallahh a.s.

allah razı olsun canım tez zamanda rabbim senide sevindirsinna.s.

yok canım daha belirtim yokk evet selcan girmedi merak ettim bende hayırlı haberlerle gelsinn sen kan testi ne zaman yaptırdın kuşum

valla silik çizgiyi gördüm gittim abla ıkı gun geçmişti kan degerım düşük çıktı önce 71 çıktı
bir haft sonra yıne yaptr dedı dr yaptım degerım 384 çıkmıştı.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…