Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

Bu mutsuz günümde bana destek olan,teselli etmek isteyen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim öncelikle..benim sabırsızlığım sizlerden biraz daha farklı çünkü kızlar..yaşım 35.tamam 12 yaşında bi kızım var ama şu anda 2.evliliğim ve eşimin ilk evliliği olduğu için bebek istiyo,tabiki aileside..nasıl bi baskı altında olduğumu tahmin edersiniz.Tüp bebek falan desen,ayıracak ne vaktimiz ne de maddi imkanlarımız var.ayrıca benim tek yumurtalığım ve tek tüpüm var gerçi kızımada bu şekilde gebe kalmıştım ama sanırım artık yaş faktörüde her geçen gün aleyhime..sanırım benim daha çok duaya ihtiyacım var..Yumurtaya can veren Rabbim inanıyorum en kısa zamanda bi evlat daha verecek bana.Bu mübarek günde yalvarıyorum Rabbime,isteyipte olmayan herkese evlat nasip etsin..:Saruboceq:

canım yaaa çok üzüldüm sunu unutmaylımki allahımdan ümit kesilmez tatlım haklısın allahım dualrını kabul etsin inşallahhhopuyorumnanaktan:Saruboceq:

ayrıca sevgili arkadaşlarım,yok gün takibi,yok ateş ölçme,yok soğan kürü,yok keçiboynuzu,yok ilaç...say say bitmez..benim bunların hiç birine inancım kalmadı..denemediğimde kalmadı..Allah istedikten sonra,yazıldıktan sonra oluyo,millet spiralle hamile kalıyo,kisti varken,tansiyon,şeker hastasıyken kalıyo,bi tarafa bakıyosunuz,hiç bir sebebleri yok senelerce yok yok yok..Tabiki biz elimizden geleni yapıp tevekkül edicez ama gebelik mucizevi bi olay ve tamamen yaradanın elinde.

canım yaaa çok üzüldüm sunu unutmaylımki allahımdan ümit kesilmez tatlım haklısın allahım dualrını kabul etsin inşallahhhopuyorumnanaktan:Saruboceq:

üzülme melikeciğim..napalım olanla ölene care yok..kaderimizde yazılanı yaşıycaz..ay bende bugün milletin içini kararttım.:1no2:

evet canım dediklerin tam anlamıyla doğru o yüzden melikeninde dediği gibi allahtan umit kesilmez sabırlı ol tatlım mukafatını mutlaka alırsın..rabbim aratmadan versin tüm isteyenlere..

üzülme melikeciğim..napalım olanla ölene care yok..kaderimizde yazılanı yaşıycaz..ay bende bugün milletin içini kararttım.:1no2:

canım yaaa yok olurmu hiç sen üzülme yeterki tatlımm hep beraber bigün hamişiz diye buraya yazıcaz ben ümidemi kesmedim sende kesme emi bitanbem rahat ollllkaydirigubbakcemile5

allahım sesini duysun kızına kardeş göndersin bir an önce canım benim

yogurt corbasının tarifini alsak sezencimmmmboshayallersmile
yarım bardak tel şehriyeyi kaynamış suda haşla ben göz kararı suyunu ayarlıyorum koyulaşırsa su ekliyorum 2 kase yoğurdun içine 1 yumurta sarısı 7-8 damla limon suyu sık çırp terbiyenmiş oluyo şehriyeler pişince yoğurdu yavaş yavaş suya karıştırki yoğurt kesilmesin ben tereyağı koyuyorum içine pişerken fokurdayana kadar pişir altını kapat nanesini at afiyet olsun canımmmcokacimcoook

tesekküler baby de bu priniçle yapılmıyomuyduuuubilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…