Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

bi kaç gündür tuvalete acayip çok çıkıyorum gece bile 2 yada 3 oluyo hamiştenmiş meğer

benım e ılk bebiş de öyle oluyodu cnm süreklı çıkıyodum yaaa bıkmıştım artık:CüvCüv:

sağol gülümm sen 15 gün geç doğur ben 15 gün erken aynı ana denk getirelim zuzumm

tamam şincik daha iyi oldu tam ortayı bulduk.... sen merak etme kujuu ben ziyaretde ederım zatı kasım annelerınıkaydirigubbakcemile2

gelsin bebişler :ecrin_bebek: :Saruboceq:

günaydın naptın cnmm

Canım sabah kalktığımda yaptım ama şöyle yazayım ben
24.02.2010 - 37.1
25.02.2010 - öğle yaptığımda 37.2 akşamda 37.3+37.5+37.5
Bugün ise sabah uyandım tuvalet ihtiyacıma saat 04:00 kalkmadan ölçtüm 37.0 çıktı sonra saat 05:30 yine uyandım ve 37.1 çıktı günde kaç kere ateş ölçümü yapıyorum alışkanlık haline geldi ne yapayım bebiş istiyorum ama...bilmiyorumkismile

canım bence hamilesin eğer allah korusun kist yoka kist oluncada ateş yükseliyomuşş kan testi yaptırr cnmm idrarda çıkmıyodu dimi

canım bence hamilesin eğer allah korusun kist yoka kist oluncada ateş yükseliyomuşş kan testi yaptırr cnmm idrarda çıkmıyodu dimi

Canım inşallah hamileyimdir.Adet günüme 1 gün kala idrar testi yaptım ama negatif çıktı ama benim adet günlerim düzensiz.Doktorun bana bir kere dediğinde adet düzensizliği yaşayanların kanda bile birkaçgün sonra çıkar dedi.Adet düzensizliklerimde son 5 aya göre
09.09.2009 + 08.10.2009 + 16.11.2009 + 21.12.2009 + 25.01.2010 ve hala adet olmadım.Kist üzerine ise bilmiyorum.1 ay önce doktora gittim hormon testi istedi.Başka bir doktor ise elle muayene etti ve kanal filmi istedi canım.

inş..müjdeli haberlerini kısa zamanda alırın canımcımm

İnşallah canım yaa.Geceleri bile uyuyamıyorum hep bir yandan heyecan bir yandanda stres içindeyim.Eşimde kızıyor bana bukadar kafana takma diye ama elde değil düşünmemek.
bu kadar takma stres adeti bile geciktiriyo kuşum bende adete bi hafta kala takıyorum dayanamayıp geçen ayda 4 gün önceden test yapmıştım bu ay gene aynı erken yaptım aslında sana takma diyorum ama elde olmuyo bu malesef bende yaşadım seni çok iyi anlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…