Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ince gebesindir .Ben kizimda burnum tikali gibiydi grip gibi ve de usuyordum ve de usuyordum.Aksamlari yiyince de gazim oluyordu.Bir de kasik agrin oluyordu ara ara ayaga kalkinca ani harekette falan.yani suanda da öyleyim.Umarim hamileyizdir.
İnşallah canım benim allah anne olmak isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu Gaz problemi bende de oluyor bu hafta hatta gaz sancısı çekiyorum bile diyebilirim dün bende burnum tıkalı uyandım hatta eşime burnum tıkalı hasta mı olcam acaba dedim ama açıldı sonra çok ümitlenmek istemiyorum ama inşallah hamileyizdir

Adete 6 gün varken tatlı tatlı kasık ağrısı oldu ertesi gün krem kıvamında beyaz akıntı geldi bacak içlerim acıyordu normalde yumurtlamadan sonra adete kadar su gibi akıntım olur ayağa falan kalktığımda akar adet gibi bu hafta ilk defa böyle bişey oldu

Belki idrara geçmemiştir kuzum daha bekle bir iki gün daha sen

Ay bana bişey oldu bugün.Nası anlatsam tam bilemiyorum da hani böyle çişinizi yaparken son bi ıkınırsınız ya bitsin diye Ben onu yapamıyorum kasıklarım kasılmış sanki sıkamıyorum acıyo.Bu da mı gazdan acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…