Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
15 Aralık bat günüm olduysa eğer Eylül gibi doğum olur ve benimle aynı burç olacak 🥰🌸🌸 27-28-29 kasım yumurtlama gördüm ve her gün değerlendirildi yapmam gereken herşeyi yaptım hareket etmekten beslenmeye kadar inşallah olmuştur bir buçuk yıldır evliyim ve 1 yıldır deniyoruz artık kucağıma almak istiyorum beklemek çok zor ama sabrın sonu selamettir derler hep inşallah Rabbim kucağımızı dolduracak kızlar hep birlikte dua edelim 🤲🌸🌸🥰

Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️
Ve şuan belirtileri o kadar çok ki bel ağrısı,kasık krampları,baş ağrısı,koku hassasiyeti ve herşeyden iğrenme özellikle yemek yaparken salça ve soğan kokusuna tahammül edemiyorum şuan,göğüslerde de aşırı hassasiyet var bide gece uyurken sıcak basmalarım çok oluyor böyle belirtileri olanlar var mı yada bu belirtileri görüp hamile olanlar varsa bizleri de bilgilendirebilir mi ? 🌸🥰🥰

Merhabalar. Bat 8 Aralık. Biz de yumurtlama günlerini doğru bir şekilde degerlendirdik. Bir kaç gündür göğüslerim ağrıyordu. Bugün geçti. Yumurtlamadan bir kaç gün sonra acayip sandım oldu. Regl gibi. Bugün de peçeteye çok az açık kahverengi leke geldi. Devami gelmedi. Insallah da gelmez. Bilmiyorum gebe miyim?

Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️
(Yeni bat 31 Aralık )17 kasım aşılama oldum fakat arkadaş covid çıkınca çalışmak zorunda kaldım yeterince dinlenemedim ve 1 Aralık test verdim 2,0 çıktı geç döllenmedir diye bi umut bekledim aöa 3 Aralık da adet oldum pazartesi de doktor kontrolü var ultrasonda bakcak ona göre 5 günlük femerayı başlıcam nasip tek güzel şey 2 aydır çatlıyor ama döllenmiyor önce ki ay kendi çatladı bu ay çatlatma iğnesi ile 2 yumurtam çatlamıştı tutsaydı ikizlerim olcaktı ama nasip değilmiş 1.5 yıldır uğraşıyorum bebek için sebepsiz inferlite bende de eşimde de sıkıntı yok

Son düzenleme:
(Yeni bat 31 Aralık )17 kasım aşılama oldum fakat arkadaş covid çıkınca çalışmak zorunda kaldım yeterince dinlenemedim ve 1 Aralık test verdim 2,0 çıktı geç döllenmedir diye bi umut bekledim aöa 3 Aralık da adet oldum pazartesi de doktor kontrolü var ultrasonda bakcak ona göre 5 günlük femerayı başlıcam nasip tek güzel şey 2 aydır çatlıyor ama döllenmiyor önce ki ay kendi çatladı bu ay çatlatma iğnesi ile 2 yumurtam çatlamıştı tutsaydı ikizlerim olcaktı ama nasip değilmiş 1.5 yıldır uğraşıyorum bebek için sebepsiz inferlite bende de eşimde de sıkıntı yok
Olur inşallah.♥️

Benim de 17 Aralık ama testlerde yumurtlama göremedim .değerlendirdik ama hiç umudum yok :KK43:

En geç bnm sanırım :) 26 Aralık
Kızlar oliv için ben hep kendim takip ederim hiç test almadım Almalımıyım sizce

Ve şuan belirtileri o kadar çok ki bel ağrısı,kasık krampları,baş ağrısı,koku hassasiyeti ve herşeyden iğrenme özellikle yemek yaparken salça ve soğan kokusuna tahammül edemiyorum şuan,göğüslerde de aşırı hassasiyet var bide gece uyurken sıcak basmalarım çok oluyor böyle belirtileri olanlar var mı yada bu belirtileri görüp hamile olanlar varsa bizleri de bilgilendirebilir mi ? 🌸🥰🥰
Çok erken canım daha

1 yıl oldu ve artık ümitlenmeyi beklemeyi bırakıyorum 9 Aralık bat ama hiç his yok

X