Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ÜYEMİZ ____________ BEKLEMEDİĞİ ADET TARİHİ

kadergönül___________1 aralık

gsu_________________1 aralık

sedase______________1 aralık

arzum66_____________1 aralık

mutluluk84___________3 aralık

mimar2010___________4 aralık

kuzey_35____________4 aralık

sevecen26___________5 aralık

deece_______________5 aralık

smyr________________7 aralık

sementa33___________7 aralık

hstc________________8 aralık

özlemk _____________12 aralık

alize28______________13 aralık

kad-er______________13 aralık

cenova_____________14 aralık

tarfil_______________14 aralık

zehra2509___________15 aralık

celine85 ____________15 aralık

mutluyuum___________15 aralık

gamzemir____________15 aralık

miniciik______________17 aralık

afrasyab ____________18 aralık

soulfly-eu____________18 aralık

melikee______________18 aralık

heaven1_____________19 aralık

turlik________________21 aralık

bol Hamileli bol bebişli bir aralık olsun inşallah

Yeni hamiş adaylarımız ve güncellenen listemizle yola devam

Kızlar 27 kişi olduk,Allah'ın izni ve dualarımızla bu ay bebişlerimize kavuşalım inşallah
ama hissediyorum bu ay çok hamişlerimiz olucak:)
Uğurlu gelecek topiğimiz.

Son düzenleme:
selam arkadaşlar bende uzun zamandır meleğimi bekliyorum bugun yarın regl olmam gerek ama ne göğüslerde acıma var nede başka bişey çözemedim
hamile isem göğüste acıma olması gerekmez mi?

slm canım herkese göre değişebilir belirtiler umarım olmazsın bebişi sana tutunur

bide erken gebelik testi yapabilirsin şüphen varsa

slm sevecen ben tedavi görüyorum bebek için bir kez kimyasal gebelik yaşadım ardından bır kez aşılama oldu tutmadı bu ay kist vardı ara verdık aşılamaya umarım meleğim bu kez sıkı sıkı tutunur güldürür yüzümüzü

inşallah güldürür bizimde 3.denememiz bu ay bakalım allah nasip ederse olur zaten

selam arkadaşlar bende uzun zamandır meleğimi bekliyorum bugun yarın regl olmam gerek ama ne göğüslerde acıma var nede başka bişey çözemedim
hamile isem göğüste acıma olması gerekmez mi?

canım ben dört bebeğimi kaybettim bunların ikisinde göğüslerim çok hassaslaştı 2sindede göğüslerimde hiç bi değişiklik yoktu.yani herkesin belirtileri farklı olabiliyor herkesi bırak bi kadının her gebeliğide farklı belirtiler yaşayabiliyo belirtilere çok takılma bence umarım hamilesindir canım

kaçırmamışsındır canım..bigün koyu çıkıyo zaten o çizgi.ogünle ertesi günü değerlendirmek lazım ki sende öyle yapmışsın.üzülme hiç.

Kızlar 27 kişi olduk,Allah'ın izni ve dualarımızla bu ay bebişlerimize kavuşalım inşallah

inşallah canım...hergün yeni bi hamileyim haberi alalım inşallah...

merhaba arkadaşlarr bende kasım ayında hüsrana ugrayanlardanım. inşallh aralıkta mutlu haberleri alırız allh herkesın gönlüne göre versinn...

slm kızlar ben çalışmalara bugün bismillah deyip başlıyorum hayırlısylaa,,,yumurtlama günlerindeyimm,,,bakalım olcakmı,,

merhaba herkese,
bu topikte yeniyim,benimde beklenmeyen tarihim14 aralık,listeye eklermisiniz

valla canım daha öncede dediğim gibi bende bu ay çok umutluyum liste dolucak inşallah... bu arada bikaç gündür bakamıyordum sohbet baya koyu maşallah... aralık ayı bi gelsede hamile haberleri almaya başlasak iyice bi şenlensek:)) bana daha çoookk var yeni bitti adetim ama sizlerden gelecek haberleri sabırsızlıkla bekliyorum...

slm kızlar bende katıldım aranıza listenize ekler misiniz.reg tarihim 17 aralık

kızlar yaaa bitmedi gitti şu adetim
bitse de çalışmalara başlasak
daha şimdiden sabırsızlanıyorum nasıl beklicem ben 18 aralığı yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…