Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kizlar yeni bisey cikti bilmiyorum duydunuzmu
bebegin cinsiyetini ögrenmek icin artik sadece 2 ay bekleyip eczaneden test alip bebegin cinsiyetini ögrenebilirmisiz:KK52:

daha neler cikacak bakalim:KK53:

evet sabredemeyenler için güzel bişey valla benim olsunda kız erkek farketmez doğuma kadar öğrenmek bile istemem süpriz olsun:)

kizlar yeni bisey cikti bilmiyorum duydunuzmu
bebegin cinsiyetini ögrenmek icin artik sadece 2 ay bekleyip eczaneden test alip bebegin cinsiyetini ögrenebilirmisiz:KK52:

daha neler cikacak bakalim:KK53:

evet haberlerde vardı geçenlerde..sonuna yetişebildim 2 ay da öğreniliyormuş demek ne güzel..hamile kalsakta gerçi hayırlısıyla.kızı erkeği farketmez.Allah'ım o günleri görebilecem mi bilmiyorum :KK50:

:21:

ahh canım şimdi böyle diyosun da hamile kal bak o zaman sabredebilcek misin:))

kız çocuk için nelere sabrediyoruz onun olması zaten bizim için mutluluk bide isim kavgası olmasın diye istemiyorum herkes 2'şer tane isim hazırlamış bize sıra gelmeyecek yoksa...

yaaaa 2 dk kahve yapmaya kalkıyorum sonra bi bakıyorum ben nerelerde kalmışım:KK55:uçuyosunuz valla kızlar hızınıza yetişmek mümkün değil.baktım yine iyice geride kalmışım...:KK1:

ne katliamlar yaşanacak kimbilir! kız diye aldıranlar mı dersiniz...hiç iyi olmamış!

canim türkiyede nasil bilmiyorum ama burda almanyada doktorlar eger kizsa nerdeyse doguma kadar bebegin cinsiyetini söylemiyorlar türk ailelerine, anca bebegin babasi eger kizsa ben istiyorum aldirtmam falan filan derse söylüyorlar

sen simdi öyle diyince aklima geldi, dedigin gibi aslinda hicte iyi bisey degil yaa:KK37:

canim türkiyede nasil bilmiyorum ama burda almanyada doktorlar eger kizsa nerdeyse doguma kadar bebegin cinsiyetini söylemiyorlar türk ailelerine, anca bebegin babasi eger kizsa ben istiyorum aldirtmam falan filan derse söylüyorlar

sen simdi öyle diyince aklima geldi, dedigin gibi aslinda hicte iyi bisey degil yaa:KK37:

evet,üstelik burada yasal küretaj süresi 10. hafta... yasadışı yollarla daha beter işler dönüordur.8. haftada kızının olacağını duyan...

her güzel şeyin kötü sonuçları da oluyor kimine göre iyi olan kimine göre kötü... ilaçların bile yan etkileri oluyor bi yeri düzeltirken biyerimiz arızalanıyor

X