Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ya kızlar ilaç diyince sedase aklıma geldi :26: ben yazın saçımda egzamamsı bşi olmuştu dr merhemimsi bşiler verdi sürdüm geçti..sonra da bi vitamin verdi saçlarım güçlensin diye tamamen bitkisel.şimdi ben 2 aydır hem onu hem de folik asitimi içiyorum acaba bu meretler mi benim reglimi etkiliyo da olmuyorum ben :26: bu 2.ay çünkü gecikişinde :85:

ilacın yan etkilerine baksana hemen netten. google amca biliyordur kesin:)

üzülme tatlım...hepimizinki olsa zaten nüfus patlaması olurdu dimi:KK52:

üzülme tarfilcim,nasip kısmet bu işler,ümidini yitirme,çalışmalara devammm:KK55:

hayirlisi degilmis belkide üzülme canim insallah yeni yilda olur:)

teşekkür ederim kızlar ama üzülmemek elde değil 5bebeğimi kaybettim içimde çok büyük bir özlem var umarım en kısa zamanda rabbim hepimize nasip eder

Bak canım benim kimyasal gebelikte teyzemin bi arkadaşı bana gelmişti
sen hamile misin dedi ben de yooo dedim
yüzünde bi farklılık var dedii
işte o ay da kimyasal oldu
ay hadi inşallah bakalım

ayyyy hadi inşallah canım o kadar istiyorumki hamile olmayı ama yinede tabi Allahım sağlıklı versin yarabbim testi 15 inde yapayım demi yarın çıkarmıki acaba yoksa yarın başlayımmı yapmaya?

folik plus mı aldın?folik plus günde 3 tane içilecek,unutuyorsan hepsini aynı anda da içebilirsin sakıncası yok.dr.lar genelde onu öneriyor.o bende kabızlıktan da öte bir durum yarattı:KK43: bu defaki gebelikte elevit verdi dr,onda da folik var,vitamin kompleksi.o da kabız yaptı.şimdi dr ilacı değiştirdi.devlet ödemediği için(ithal bir ilaç)37 lira bayılıp probiyotikli vitamin kompleksi aldım.ama kabızlığa çare oldu.

evet canım ama ben o bitaneyi de içmeyi unutyorum
ilaç içmekten nefret ediyorummm zaten sürekli unutuyorum
içtim şimdi üçünü birden

hoşbulduk canım valla üzüldüm o yüzden pek oraya giresim gelmedi nasılsın, iyi misin?

ben de burda takılıyorum daha çok.burda ki arkadaşlar kalabalık ve en azından sohbet ediliyo.diğer topikte tek kaldım pek gelen giden yok.arada sırada girip iki sitem yazım çıkıyorum.

Soulfly migreninm tuttu demissin, nasil gececek simdi o? bir de ekrana bakiyosun parlak parlak bir isik. azdirmasin daha cok?

enfeksiyon olmasin...:26:

enfeksiyonmu??? böyle ağrımı yapar enfeksiyon ben bilmiyoduuum..akıntı falan yok ama..belkide dediğin gibidir..Keşke hamilelik belirtisi olsaydı:KK43:( çok isterdim..hamile kalamadığım gibi bide enfeksiyonlamı uğraşcam şimdiii:84:

ben de burda takılıyorum daha çok.burda ki arkadaşlar kalabalık ve en azından sohbet ediliyo.diğer topikte tek kaldım pek gelen giden yok.arada sırada girip iki sitem yazım çıkıyorum.

iyi yapıyorsun canım boşver zayıflamayamı çalışıyorsun sen?

Soulfly migreninm tuttu demissin, nasil gececek simdi o? bir de ekrana bakiyosun parlak parlak bir isik. azdirmasin daha cok?

Tutmamış canım Allaha şükür
öyle sandım bi an
dışarı çıktım yorgunluktan ağrıdı herhalde
migrenim tutsa şuan gözlerimi bağlamış yatıyo olurdum
ya ben bi de ağrıdan ağlıyorum artık ondan daha da çok ağrıyo

X