Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

evet ...akıntım başladgı zaman ortalama 13. gun başlıo akıntım bnm..elimle kıvamına bakıyorum önce yapışkan oluyor,işaret parmağı ve baş parmağının arasına alıyorsun...uzamıyorsa çatlamamış demektr...bnm 17.güünde yaklaşık 8 10 cnm uzaadı mesela ve iyice şeffaflaşmıştı o yumurtanın çatladgnı göstrrrmş

aaaa evet canım duymuştum hatta bende denemiştim birkaç kere ama malesef o güne denk getirememiştik eşimin işinden dolayı...demekki takip etmek gerek...

canim bende gögsümdeki kitle yüzünden istememistim ilk 6 ay korunduk
o kitleyi aldirip ondan sonra bebek istiyordum ama sonra doktorum kitle sorun olmaz diyince basladik calismalara ama bunu bastan bilseydim hic beklemezdim...

ya canım birde ben şey duymuştum hani meninin yarısı çıkıyor yarısıda giriyor ya içimize sonraki günler o dışarı çıkarmış akıntı gibi acaba doğru mu ya bileniniz varmı kızlar?

canim niye ovulasyon testi alip yapmiyorsun bence daha iyi oluyor

aaaa evet canım duymuştum hatta bende denemiştim birkaç kere ama malesef o güne denk getirememiştik eşimin işinden dolayı...demekki takip etmek gerek...

ewet ...ama o güünle bırakmamak gerek aslında çatladıktan bır gun sonrada ilşkı olursa daha garantı olur...Allah bilir gerçi biz onusuyoruz ama:))Adetten hmn sonra hamıle kalanda var

bu ay da olmazsa dusunyrm internetten sıpariş edıcem kucuk yerdeyım..bnm işyerınden arkdsm 6 aydan sonra ovulasyon testi deneyıp hamıle kaldı...

ilk zamanlarda bende hep kullandim gerci ama bi kac aydir kullanmiyorum
ama bi dene derim yani belli mi olur belki o ay sende hamile kalirsin insallah

canim bende gögsümdeki kitle yüzünden istememistim ilk 6 ay korunduk
o kitleyi aldirip ondan sonra bebek istiyordum ama sonra doktorum kitle sorun olmaz diyince basladik calismalara ama bunu bastan bilseydim hic beklemezdim...

herşeyde bi hayır vardır canım üzülme.bende şimdi ki aklım olsa evlenir evlenmez düşünürdüm.bende evimiz yok diye istememiştim ama hoş hala yok ama artık onun da bi önemi yok o yeter ki gelsin biz çalışıp ne evler alırız.sağlık olsun,Allah ım uzun ömürler versin yeter ki...

arkadaslar ben belırtılerımı yazayım uyan varsa söylesin...göğüslerde acıma dokunuca sadece,arada eğilip kalkarken kasıklarda batma,aşırı mıde kazınması ve guruldama,aç yada tok aynı,belde cok ayakta kalınca ağrı,birde 3 gundr kasık ortasında yatay cukurluk(bu size saçma geleblir ama yenı cıktı)))))

aynen canım katılıyorum sana

Allah bebegi rizkiyla gönderirmis....
canim nedense ilk zamanlarda bebegi düsünürken aklina her türlü sey geliyor insanin
su nedenle yapamam bu nedenle bebek olmasin falan filan derken zaman gelip geciyor
seytan insan aklinami giriyor ne

canım belirtilerin hamilelik belirtisi inan bana inşallahta gerçekten öyledir...kasık ortasındakini daha önce duymuştum ve duyduklarım hep hamileydi hakkında hayırlısı olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…