Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bacagimi kipirdatsam bile cikiyor ayoll ammada nazlilar

ay sorma canım ya komşularım filan beline yastık koy ayaklarını yukarı dik enaz yarım saat öyle dur diyolar ama ne mümkün yastığı koyana kadar hepsi hooop dışarıda içeri sokmaya çalışıyorum resmen yayok böyle birşey

bende bu ay 2 kez filan ayaklarım yukarıda bekleyebildim yarım saat filn,çok sıkıcı ve yorucu oluyorr,,,,

ablamda bana aynisini dedi belinin altina yastik koy ayaklarini yukari dik diye ama nerdee dedigin gibi
yastigi koyana kadar hepsi cikiyor daha o anda üzüyor beni sperm denen o seylerrr

bazıları diyor ya ayakları havaya dikin bekleyin yarım saat..ben 5 dk dayanamıyorum bile uyuşuyo fln bi tuhaf oluyorum..gittiyse gitmiştir diyip dikiliyorum ayağa

bazıları diyor ya ayakları havaya dikin bekleyin yarım saat..ben 5 dk dayanamıyorum bile uyuşuyo fln bi tuhaf oluyorum..gittiyse gitmiştir diyip dikiliyorum ayağa

aynen yaa acayip uyusuyor bacaklar ilk zamanlarda hep yapiyodum ama baktim oda ise yaramiyo artik yapmiyom direk ayaga kalkiyom

bende bu ay 2 kez filan ayaklarım yukarıda bekleyebildim yarım saat filn,çok sıkıcı ve yorucu oluyorr,,,,

aynen canım ya hem yorucu oluyor hemde hepsi hoop dışarda zaten yahubende bikere ancak yapmışımdır sonra aman giden gitti deyip hoop banyoya

kızlar ya 3 günüm kaldı sadece belimde ağrı var birazda göğüslerim ağrıyor yani yine kırmızı kartı yicem galiba ben ya aman yahuuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…