Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

moral bozmak yok kızlaaaaaar aaaa kızdırmayın beni..bence ilk yapmamız şey kafamızdan atmak mevzuyu..sanki bebek istemiyomuşuz gibi gibi..baksanıza kafayı taktım nerdeyse sanal doğurcaktım

senin takmaman en güzeli canım biz de o kadar söyledik bizde de suç var
aslında yine d-söylemicektim ama içimde kalmasın kuzenimin idrarda8 gün sonra çıktı
hergün yapıyodu negatif çıkıyordu
ben hep belki diyorum ya neyse
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

bilmiyorum canım artık çarşamba gitmeyi düşünmüyorum bu durumda...bu hafta da beklemekle geçicek gelmesse belki bi test daha yaparım haftaya fln o da..

gittik canim Allaha sükür bir problem yok ama subata kadar olmassa tekrar gidicem
mecbur 1 sene dolmadan pek bisey yapmiyorlar

ayy benim arkadaşımada dr 1 yıl sonra gel bi problem yok demiş,,,12. ayda hamiş olduğunu öğrendiii arkadaşımda ,,,inşlhh bebişlerimiz bizi çok bekletmeden gelirr

ay canım ya keşke aldırmasaydın diyecem ama ozamanda onu gerektirmiş galiba rabbim sanada bizlerede hayırlısıyla hayırlı evlatlar versin üzülme artık sende oldu mu...okuyunca çok dugulandım inanki bilinç altına yerleşmiştir ondan rüyalarında görüyorsundur birde Allah beni cezalandırdı diye düşünme oldu mu canım...

yok bozmadım da bugun 7.gündü gelmeyince tabi insan acaba diyor..hayırlısı böyleymiş demek ki..2 gün teraflu almıştım belki bebeğim olsaydı kötü etkilencekti :26:

evet canım hakkında böyle hayırlıymış moral bozmak yokkkkk yola devam tamam mı...

evet canım hakkında böyle hayırlıymış moral bozmak yokkkkk yola devam tamam mı...

tabiki devamm...küçükken büyüyünce ne olacaksın diye soranlara bile "anne olucam " dermişim ben ! yılmam aslaa...hayırlısı ne zamansa o zaman gel bebeğim ...

tabiki devamm...küçükken büyüyünce ne olacaksın diye soranlara bile "anne olucam " dermişim ben ! yılmam aslaa...hayırlısı ne zamansa o zaman gel bebeğim ...

evet canım ya hayırlı zamanda gelsinler zaten anneciklerinebirde birazda relaks olsak çok iyi olacak aslında ben okadar takmaz oldum ya ozaman günler daha çabuk geçiyor kızlar birde stresten içimize giren spermler ölüyormuş yahu:26:daha neler duyacaz acep

aman Allahim kim bilir daha neler neler varda biz bilmiyoruz

aman o spermler bahane arıyo bence yok dışarı çıkarlar yok ölürler ne hassaslar maşallah..

aynen canım ya zaten bende hep tecrübelilere soruyorum belirtilerini filan stres her hastalık gibi bebiş olmasınada engelmiş

ya bide stresten uzak olsanda hatta bebegi hic düsünmesende yinede iliski sirasinda bebek aklina gelmiyor degil yani .... nasil uzak durcaz onuda söyleseler bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…