Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

aynen yaa acayip uyusuyor bacaklar ilk zamanlarda hep yapiyodum ama baktim oda ise yaramiyo artik yapmiyom direk ayaga kalkiyom

kısmetse oluyo demek ki...bi gecede çatırçatır hamilekalıyolar ya bi de...şaka gibi amaan neyse fırttt. hayırlısı...ben kaçıyorum kızlar ütü yapmam lazımmm malum yarın iş var..hepinize iyi geceler diler yanacıklarınızdan öperim :90::90:

kızlar ya 3 günüm kaldı sadece belimde ağrı var birazda göğüslerim ağrıyor yani yine kırmızı kartı yicem galiba ben ya aman yahuuuu

bende adet olucakmisim gibi hissediyorum yaa

2 gün önce 1damla kadar hafif pembemsi kan gibi bisey vardi tuvalet kagidinda ama bilmiyorum artik hayirlisi

şu velet için herşeye değmez mi kızlar yaaaa.ayakları havaya kaldırmak evet çok yorucu ama bide yatağınızın başına kaldırayı deneyin ben öyle yapıyorum hatta bacaklar duvarda çok kitap gazete okumuşumdur

iyi geceler canım kolay gelsin sanada...çerezleride bol bol ye unutma

iyigeceler kolay gelsinn

bende adet olucakmisim gibi hissediyorum yaa

2 gün önce 1damla kadar hafif pembemsi kan gibi bisey vardi tuvalet kagidinda ama bilmiyorum artik hayirlisi

canım adet günün ne zamandı peki senin?şuan pembe akıntı filan var mı hala?yerleşme kanaması olmasın sakın...

oh ne güzel canım vallahi değer elbette ama hepsi dışarı kaçınca bende öyle durmak istemiyorum ne bileyim ben millet çatır çatır ilk denemde hamile kalıp doğuruyor yahu rabbim dilerse zaten olur diyorum bende....

canım adet günün ne zamandı peki senin?şuan pembe akıntı filan var mı hala?yerleşme kanaması olmasın sakın...

adetim 2 gün sonra yani 14 aralikta
o pembemsi seyde 10 aralikta geldi
internette hamilelik hesaplayicilardan baktigim kadariyla 10 aralikta rahim icine ekilme günü yaziyor

ayy insallah dedigin gibidir yaa

ablamda bana aynisini dedi belinin altina yastik koy ayaklarini yukari dik diye ama nerdee dedigin gibi
yastigi koyana kadar hepsi cikiyor daha o anda üzüyor beni sperm denen o seylerrr

arkadaslar canınızı sıkmayın...meni denilen şey spermlerı tutan bir madde..rahım zaten menının girişine izin vermıyor sadece spermler girebılıyor..akması normal canınızı sıkmayın...

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 0 ziyaretçi)

zehra2509,es_esxxxx,_ebru32+,mutluluk84+,citkirildim,

kızlar konuşsanızaaaaaaaaa

ay sorma ablamda da ilk denemede oldu ama bende olmuyor

arkadaslar canınızı sıkmayın...meni denilen şey spermlerı tutan bir madde..rahım zaten menının girişine izin vermıyor sadece spermler girebılıyor..akması normal canınızı sıkmayın...

evet canım onu biliyorum ama insan yinede acaba gitmedi diye düşünüyor işte...

adetim 2 gün sonra yani 14 aralikta
o pembemsi seyde 10 aralikta geldi
internette hamilelik hesaplayicilardan baktigim kadariyla 10 aralikta rahim icine ekilme günü yaziyor

ayy insallah dedigin gibidir yaa

benimkide 15 aralık canım hakkımızda hayırlısı inşallah...rahim içine ekilme ne demekmiş canım tam olarak?inşallah seninki yerleşme kanamasıdır çünkü devamı gelmemiş baksana hakkında hayırlısı olsun inşallah...

ben geldim kızlar...
kusura bakmayın misafirim vardı,giremedim.
Az önce gitti bende hemen size bakayım dedim.
hemen listemizi güncelliyorum.

hayırlısıyla gelsin de ne zaman gelirse gelsin canım...
bi de türk filmlerinde olur ya kız tecavüze uğrar sonra pat diye hamile kaldığını anlar.ne gıcık bi durumdur bu ya...biz malak gibi koca bacaklarımızı dikip yatalım ama yine de tıııık yok...

öyle aslinda ama insan o an herseye üzülebiliyo öksürsem aaayyyy acaba yinemi hamile degilim diyorum yaaa
ayh psikolojim iyice bozuldu galiba

ay sorma canım ya ilk korunmadığımız ay eşimde hasta olduğumu duyunca şok oldu oda filmlerdeki gibi ilk denemede olur sanıyormuşbende dedimki o ancak filmlerde olur bizde olmaz dedim

öyle aslinda ama insan o an herseye üzülebiliyo öksürsem aaayyyy acaba yinemi hamile degilim diyorum yaaa
ayh psikolojim iyice bozuldu galiba

bende gecen ay cok umutluydm olmadı bakalım 15 aralığı beklıorm...acaba mı dıorm bazen??kımyasal yasadm tek korkum o...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…