Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

anladım anladım üzülmek,moral bozmak yok çalışamalara devam :90::90:

Kızlar benimkiler psikolojikmiş
Çünkü sabah dayanamayıp kan testi yaptırmıştım 3 çıkmış
Yani negatif
neyse bi daha ki aya inşallah
çok üzülmedim sadece rahatladım

Evet kızlar haklısınız çok takmayaım diyorum ama ne mümkün
aklımdan nasıl çıkartsam ki

canım relaks ol vallahi ben hala korunuyoruz gibi düşünüyorum ozaman aklıma bile gelmiyor inanki,ilk başlarda evet testler negatif olunca canım sıkılmadı değil ama kafaya takınca olacaksada olmaz gibime geliyor ve olursada kimyasal gebelik oluyor çünkü bebişte olumsuz oluyor ve rahimde durmuyor rabbim çok büyük o bizden daha iyi bilir ona dayan kafana takma bukadar tamam mı canım

Yani negatif

geçen ayda benim kan testim 16,4tü ama yine oldu negatif ondan sonra kafama takmamaya karar verdim ve daha rahatım inan bana canım...

güzel anne adayları ben kaçar namaz kılayım hepimize dua edeyim inşallah birazda işim var sonra görüşmek üzere

Valla biraz erken yaptırdım ama ne yapiim sabırsızım klasik koç burcu
bi yerde şunu okudum
biri benim gibi 6.günde yaptırmış
negatif çıkmış
ona şöyle bi cevap gelmiş
canim erken yaptirmissin hem de cok erken. bak soyle soyleyeyim. gun olarak anlatayim sana.

pazartesi ovulasyon tstim pozitif cikti. sali gun ya da pazartesi gecesi yumurtladim. ertesi hafta sali gun aksam ustu kan testi yaptirdim yani yumurtlamamdan tam 1 hafta sonra ve koca bir negatif.

ama 1 hafta daha sonra, yani yumurtlamamdan 14 gun sonraki pazartesi gecesi hamilelik testi pozitif cikti. ertesi sabah ise kanda bhcg 402 cikti. yani 1 haftada buyumus ve deger 402 ye ulasmis.

yani yumurtlamandan 6 gun sonra yaptirman erken olmus. 10. gunu falan bekle.

Biraz umutlandım yine

Yani negatif

canım bence çokta düşük değil değerin daha senin adet tarihine var 6 nın üstü hamilelik oluyor normalde hamilelik yoksa 0.3 gibi değer çıkması lazım yani seninki biraz yükselmiş ben yaptırdığımda 0.06 çıkmıştı benimki
min -max

Hamilelik durumunda 0 - 5

0,2 -1 hafta 5 - 50
1 - 2 hafta 50 - 500
2 - 3 hafta 100 -5000
3 - 4 hafta 500 -10000

adetime 8 ya da 9 gün var canım
aslında biliyodum çıkmayacağını ama nasreddin hoca misali ya çıkarsa diye gittim
ben tutamıyorum kendimi malesef
Aslında sabah yazıda da okudum 9.gün salgılanıyomuş hcg benim ovulasyondan sonraki ya 6. ya 7 . gün
Eşime söylemeyeyim bari
Bakalım artık idrar testi bile yapmıcam

çook erken yapmışsın canıım adet gününde yaparsan tam bilgin olur :)

BAK BENİM Kİ SALDIM ÇAYIRA MEVLAM KAYIRA YAP ben doğunca da çıplak ayak falan dolaştırcam çingeneler gibi hiç bşicik olmaz o zaman :76:

benimde senden kalır yanım yok merak etme güzelim ben de gittim idrar testi yaptım aynı şey meraklıyız çok ben şimdi 15 aralığı bekliycem o gün test yapıcam çıkarsa gidip kan testi yaptırırım herhalde çıkmazsa bilmiyorum benim burcum terazi sabırsızım bişiy istedimmi hemen olsun istiyorum sen ne burcusun tatlım?

Koç burcuyum canım
ben de çok sabırsızım
Neyse ben şimdi kaçıyorum akşama yine gelirim
öpüyorum hepiniziiii

kızlar kızlar kızlar bişey söyleyin lütfen lütfen akıntım çok fazlaydı ben de teswt yaptım ikinci çizgi çook silik nolur canlarım böyle yaşayan böylesini gören oldu mu napıyım ben

Çoook silik olmasi hormon var ama seviyesi cok dusuk demek. Demek ki gebesin ama daha ck erken donemi, insallah saglikli bir gebelik olur. Bence hemen kan testi yaptir.

Yani negatif

Canım daha erken test için. Morali bozuluyor insanın. Seninle adet tarihimiz aynı gün, ben perşembe günü kan tahlili yaptırmayı planlıyorum...

Bu arada belin ve kasıkların ağrıyormu hala?

kızlar kızlar kızlar,merhaba hepinize!
Dün gece bir türlü giremedim siteye,bi sorun mu vardı anlamadım,
girsemde sabit kalamadım hiç,hep aklımda topik acaba varmıdır yeni hamişimiz diye,
sayfaları şöyle bir gözden geçirdim ama yeni bir gelişme yok sanırım.
İnşallah haftasonu güzel haberler alırız.
Nasılsınız görüşmeyeli?

biri dayanamamış yine test yapmış bakıyorum da
Haklısın canım dayanmak çok zor ama,erkendi daha.
Çıkmaması çok normal hiç kafana takma.
15'inden önce yapmak yok ama ok

Merhabalar
benim bugün testimde silik çizgi çıkmıştı. öğleden sonra kan vermeye gittik. 4.30 gibi çıkar dediler. ayy biraz sakinleştim ama hala ayaklarım yere basmıyor. inşallah hamileyimdir. buarada bugün adet günümdü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…