Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızlar nihayet adet tarihim geldi. ama adetim daha gelmedi. heyecanla bekliyorum:18:

canım benim adet tarihim değişiyor belli olmuyo 25 gündede geliyo 28 gündede 30 gündede 15 aralıkta 28 gün olucak dha 5 gün var çıkmaması normal ama sen yap çıkabilir senin çünkü adet tarihindesin

Negatifte üzülmek yok tatlım
daha beş gün var
bak ben ne yazdım sabah onu oku
Döllenmeden sonra 9 ya da 10. gün hcg salgılanıyormuş
10. gün yapılsa bile çıkmayabilir diyo kan testinde düşün artık
durmak yok teste devam :KK9:

yani aslında çok üzülmedim erken olduğunu bile bile yaptım okudum yazını evet benim döllenme 1inde olduysa çıkmaması normal bugün bhcg salgısının başlaması lazım demi biraz daha sabır artık:KK14:

yani aslında çok üzülmedim erken olduğunu bile bile yaptım okudum yazını evet benim döllenme 1inde olduysa çıkmaması normal bugün bhcg salgısının başlaması lazım demi biraz daha sabır artık:KK14:
Evet aynen öyle canım
ya benim de adetime 8 ya da 9 gün var
akıntı olur mu ki adetten önce beyaz
ben hatırlamıyorum normalde nasıl olduğunu da:KK37:

günaydın kızlar ben bu sabah test yaptım ve sonuç negatif ama artık yapmam lazımdı çünkü rüyamda bile çift çizgi gördüm dayanamazdım bu ay çokkkk çalıştık ama olmadı galiba neyse hayırlısı artık Allah bilir ne zaman olucağını ama yinede 15 i gibi tekrar yapabilirim test çünkü erken olduğu için çıkmamışta olabilir:KK14:

boşver tatlım.erken olduğu için de negatif çıkmış olabilir,olmamış da olabilir..takma kafanı amaaan fırt :KK37: nasılsa gelecekler sıpalar bi gün kaçışları yok :emir_bebek:

kızlar kızlar kızlar bişey söyleyin lütfen lütfen akıntım çok fazlaydı ben de teswt yaptım ikinci çizgi çook silik nolur canlarım böyle yaşayan böylesini gören oldu mu napıyım ben:KK52:

Evet aynen öyle canım
ya benim de adetime 8 ya da 9 gün var
akıntı olur mu ki adetten önce beyaz
ben hatırlamıyorum normalde nasıl olduğunu da:KK37:

vallahi canım bana 8 9 gün varken beyaz akıntım oldu ama adet olmamada 5 gün var daha bende bilmiyorum yani neden akıntı olduğunu ama 2 gün filan oldu sonra kesildi aman hakkımızda hayırlısı olsun napalım...

kızlar kızlar kızlar bişey söyleyin lütfen lütfen akıntım çok fazlaydı ben de teswt yaptım ikinci çizgi çook silik nolur canlarım böyle yaşayan böylesini gören oldu mu napıyım ben:KK52:

canım adetin geçti mi kaçıncı günündesin yada hamile olabilirsin inşallahta öyledir yaaaa:KK9:

kız puantiyem nereye kaçtın anam heyecandan olsa gerek:KK1::KK1: hadi hakkında hayırlısı olsun inşallah:KK71:

ayy inşallah hamilesindir benimde gelmedi henüz kırmızılarr :KK70: ve aşırı akıntım var kasıklarıma bıcak saplanıyo gibi oluyo ara ara

9 ay gelmezler inşallah :21:

Benim birde bire umudum kalmadı bu aydan
psikolojim göçtü resmen :KK37::KK14:

bakma benim de umudum yok..kendimi dinliyorum diye belirtiymiş gibim geliyor heralde...pskilojin çökmesin ya bu ay olmassa ocak o da olmassa şubat..olacak elbet.olumlu düşün bak sen öğretmensin benden iyi bilirsin :KK34:

9 ay gelmezler inşallah :21:

Benim birde bire umudum kalmadı bu aydan
psikolojim göçtü resmen :KK37::KK14:

aaa canım olmdı şimdi umut kesmek strese girmek yok lütfen ama bizde bu ay çalışamadık aslında bir yumurtlamamın 14.gününe denk geldi bir kere eşim çok yoğundu belki hamile kalmamışımdır ama yinede umudumu yitirmedim kafama takmıyorum canım ya üzülürsen kafana takarsan bebiş daha çok naz yapar annesi her dualarımda sizlerde varsınız kendime ne kadar istiyorsam sizede okadar istiyorum gerçekten ümitsizliğe kapılmak yokkkkk...

bakma benim de umudum yok..kendimi dinliyorum diye belirtiymiş gibim geliyor heralde...pskilojin çökmesin ya bu ay olmassa ocak o da olmassa şubat..olacak elbet.olumlu düşün bak sen öğretmensin benden iyi bilirsin :KK34:

O aylardan umudum var hala zaten:KK1:
AMa bu aydan eminim bir şey çıkmıcak
Birden öyle içime doğuverdi
Psikolojim göçtü derken de
Bikaç gün önce olacak tuttu hissediyorum derken şimdi olmayacak hissediyorum dememe diyorum
Allahım ne cümle kurdum
:KK37:
Bence anladın sen onu :KK9:

X