Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

valla haklısın canım güvenilecek dr. bulmak çok zor bende burda daha adamakıllı bi dr. bulamamanın sıkıntısını yaşıyorum...araştırma hastanesi var ama randevu alıp gidebilmek mucize gibi bişey...
çorlu saray a daha yakınsa oraya da gidebilirsin canım orda daha çok özel hastane var bildiğim kadarıyla...devlet hastanelerinde ki dr.lar hastalarına ne gördün de hasta oldun der gibi muamale yapıyolar sanki gidip rahatlarını kaçırıyomuşuz gibi azar işitiyoruz...senin ki de değişik bi model çıkmış ama dr.san ne gerekiyosa yap niye hastana yazayım mı diye sorarsın ki...gerekliyse ver işte

biz iki yerden aldık keçi boynuzlarını bitanesi çok kuruydu onu çok zor iç ama diğerleri etli etliydi onları sevdi tatlı bu dedi ,aklınızda olsun alırken etli olanlardan alın

benim aslan gibi oglum mu peşinden koşcak kızının ?hahaytt
valla kaynanalarımızın aslan gibi oğullaı nasıl koştuysa öyle koşacak bizim sıpalar da!dünyanın kanunu

deeeceeesiiiiii,ben tenefüs ziyaretine geldim:))nasılsın?

ben çıkıyorum mecburen,zile 3 dk kaldı.yeni yılın kutlu olsun.yarın dr kontrolüm var benim sıpa için dua et olur mu?

valla kaynanalarımızın aslan gibi oğullaı nasıl koştuysa öyle koşacak bizim sıpalar da!dünyanın kanunu

deeeceeesiiiiii,ben tenefüs ziyaretine geldim:))nasılsın?

hoşgeldinnnn tatlım görmedim özür.

senin de yeni yılın kutlu olsun 3 kişilik ailenizi hep neşeyle dolsunnnnnnn dularım seninle bşi çıkmıcak için rahat olsunnnn

yumurtladıgımı sanmıyorum ama Allah söletti heralde sana yada ben alındım dün fitilim sondu bugun yılbaşına bumbumla girebiliriz :78::78::78:

yılbaşı ve bum bum
hani derler ya yeni yıla nasıl girersen yılın öyle devam eder...
sanırım biz de bum bum:78::78::78:
ve tüm yıl.......................:78::78::78::78:

yılbaşı ve bum bum
hani derler ya yeni yıla nasıl girersen yılın öyle devam eder...
sanırım biz de bum bum:78::78::78:
ve tüm yıl.......................:78::78::78::78:

hahaha oyle olursa yandık anacım :78: 8 gündür fitil kullanıyorum e öncesinde de regl olcam diye yaklaştırmıyodum eşim bugunu bekliyo günlerdir..kıyamam:78::78:

hahaha oyle olursa yandık anacım :78: 8 gündür fitil kullanıyorum e öncesinde de regl olcam diye yaklaştırmıyodum eşim bugunu bekliyo günlerdir..kıyamam:78::78:

Bu gece sağlam kal o zaman,
Aman içimde çok garip bir heyecan içim içime sığmıyooo hayırdır inşallahhh

Aklıma geldi şimdi bak
Benim görümce hala doğuramamış o da denk gelirse seneye bi tane daha mı geliyor

yandık ki ne yandık valla...

Hahahaha
Biz de bum bum
Bütün sene bum bum bummmmmmmmmmmmmm

şekerim inşallah hamile kalırız da bütün sene bum bum yapmak zorunda kalmayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…