Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Hoşgeldin
Tebrik ederim bu arada
Allah sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin

Merhaba canım sağollllllll l2011de gelsin bebişler inşalllahhhhhhhhhhhhhh

aminnnnn canım inşallah... bu arada kayınvaliden nasıl??? umarım daha iyidir. çalışmalar nasıl gidiyor peki senle aynı değil günlerimiz artık dimi erken olucaksın sanırım bu ay...

bu arada sağıl ocağına gittim aile doktorum 3 haftalık dedi tansiyonuma kiloma bakıp not aldılar 52 kiloymuşum geçen yıl yani evlendiğimde 47 kiloydum hatta 46.9

aminnnnn canım inşallah... bu arada kayınvaliden nasıl??? umarım daha iyidir. çalışmalar nasıl gidiyor peki senle aynı değil günlerimiz artık dimi erken olucaksın sanırım bu ay...

Evet tatlım ama hiç çalışmadık .Ovulasyon testi yaptım yumurtlama gününü kaçırdık malesef.Umutlarım şubat ayına
Kayınvalidem iyi şuan ama dün çok kötüydü 4,5 saat ameliyatta kaldı ve 3 günde 2.ameliyatı.İnşallah daha iyi olacak.Haliyle o moral bozukluğuyla biz de bum bum yapamadık.Neyse hayırlısı olsun kayınvalidem iyileşsin de varsın biraz geç gelsin benim bebiş.

Deecem benim hoşgeldinnnnnnn

bu arada sağıl ocağına gittim aile doktorum 3 haftalık dedi tansiyonuma kiloma bakıp not aldılar 52 kiloymuşum geçen yıl yani evlendiğimde 47 kiloydum hatta 46.9

3 haftalık mıı.. sen baya erken öğrendin o zaman.. ne zaman belli oldu canım adetine ne kadar vardı

hoşbulduk datlusuu

hayırlısı canım yaa sağlık olduktan sonra gerisi mühim değil olur nasıl olsa...

adetimin ikinci gününde öğrendim sat 29kasım fakat söyle birşey var 11aralıkta çok az kanamam oldu ama önemsedim yurlama günüm daha gelmedi diye yerleşme kanaması baya geç oluyomuş çünkü
erken yumurtlamış olamam herhalde

annnaaaaam ne yogun bi gün ya yeni oturabildim sanki tüm işleri 2010da bitirmessek kendilerini imha edecekler naptınız kızlarr

Nabersin görüşmeyeli noldu şimdi senin kırmızılar hee bu arada ovulasyon testi çok iyi ben 14.gün yumurtluyom sanıyodum.Meğersem 16.günmüş

canım peki sen kaç günde bir adet oluyodun??

annnaaaaam ne yogun bi gün ya yeni oturabildim sanki tüm işleri 2010da bitirmessek kendilerini imha edecekler naptınız kızlarr

hoşgeldin canımmm.... kolay gelsin sanada bende çok yoğundum bugün şimdi rahatım son iki ders ve yine deneme sınavııbende iyi alıştım derste girmeye haa

Nabersin görüşmeyeli noldu şimdi senin kırmızılar hee bu arada ovulasyon testi çok iyi ben 14.gün yumurtluyom sanıyodum.Meğersem 16.günmüş

duphston içiyorum canım bitmesine 3 gün var. bittikten sonra da 10 gün içinde regl olcakmşm.benim de çok pis alasım var ondan ama yaparım ondan sora vay yumurtlamadın vay şöle böle der diye tırsyorm :18: bu ay oluruna bırakcam galiba bi takip etcem belirtilerimi fln...ama dayanamaya da bilirim zira çok fena özendirdi bu hamişler

hoşbuldum canımmm..boşver sıpalar da neler yapıyolar derslerde
bu gün iş yapmayı eşim yasakladı bol bol yatıyosun dedi

ohhh daha ne istyosun yat mis gibi

İyi olur bu ay oluruna bırak ondan belirtileri takip et olmazsa eğer diğer ay alırsın inşallah gerek kalmaz almana
Ya benim k.validenin yan odası hamilelerindi hep.3 gün kaldık işte 3 günde 4 bebek oldu hepisi sezeryan ben normal doğuma karar verdim onları görünce Ay ama görsen ne tatlılar bayıldım resmen içim gitiiiiiiii.Hemen doğurasım var ama kısmet bir ay daha bekleyeceğuk beraber hamile kalırız belki sibel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…