Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bencede canim hic korkma bende adetime birkac gun varken yaptim negatig cikti gunum gecti negatif cikti taki 12 gun gecti oyle buldum cift cizgiyi asla moralini bozma yuksek tut olur mu cnm benim...

saol teskrler destegın için hayırlı ugurlu olsun inşşş

amiiiiin inşşş ne kadar sonra kaldın
cnm ben adetim bittikten sonra 10 gun saydim ve yumurtlama yani ovulasyon testi kullandim bana yumutlama tarihimden 2 gun once haber verdi ve bende gun asiri iliskiye girdim ve o testi ilk kullanmamda hemen hamile kaldim ve cok mutluyum istersen sende dene.....

olabılır aslında haklısın zaman olarak ne kadardır bebek beklıyodunuz
4 aydir ama tabiki ben bilmiyordum nasil hamile kalacagimi interneten arastirdim ve sagolsun burdaki arkadaslar cok yardimci oldular onlarada borcluyum bu mutlulugu ve onlarlada paylasmayi istiyorum,,,

Toplam 8 kullanıcı konuyu okuyor. (7 üye ve 1 ziyaretçi)

sedase,kad_er,sedosumm,gamzemir,ledeynam,heaven1,turlik+,

hadi hareket azıcık.

iyiyiz turlikcim cnm benim sen nasilsin neler yapiyorsun...

valla canım ben uykudan vakit bulabilirsem bi girip geçmişe göz atıyorum sonra da kndimi yatağa atıyorum...
kafamın içinde sanki karııncalar geziniyo,örümcekler ağ yapmış ne bilim işte böyle hissediyorum hep uykulu bi halim var...kollarımı oynatıcak gücüm yok...

acep bebekmı war

kocişim kurtlar vaisini izliyorrr
bende geldimm topiğimizeee...
nasılsınız canlarr...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…