Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

yarın çok özel bir gün hem yılbaşı hemde yumurtlama günüm yani öyle sanıyorum inşallah bu ay gelir bebeğim:KK16::KK16::KK16:
inşallah tatlım benim, ama kafanı boşalt mümkünse,kudurukluğundan yaklaş kocana,bebek için ödev yapar gibi değil.

bu gıdısle pazara cıkamıcam bunalıma gırdım iyice

canım benim,bunu yapma.bak ben 5 yıl bekledim,gelecği zamanı rabbim daha iyi biliyor.

inşallah tatlım benim, ama kafanı boşalt mümkünse,kudurukluğundan yaklaş kocana,bebek için ödev yapar gibi değil.

canım benim,bunu yapma.bak ben 5 yıl bekledim,gelecği zamanı rabbim daha iyi biliyor.

merak etme canım bu sefer öyle yapıyorum... kafamada takmıyorum şimdilik hiç düşünmüyorum oldumu olmadımı diye inşallah böyle devam eder... hatta bugün kendime özel bişeyler aldım yarın gece için:KK17::KK17::KK17:

haklısın sana sormak lazım bı de nasıl dayandın ama olsun sonunda geldı ya:emir_bebek::nazar:

canım ne var cesaret edemicek ya yap gitsin negatif çıkarsa yanlış olabilir daha günün gelmedi diye moralini bozmazsın pozitif çıkarsa ohhh ne güzellll:KK64::KK64::KK64:

o da doğru ya 5 liranın başına gelir:)))çıkmazsa da günüm gelmedi dersin,çıkarsa yılbaşı hediyesi!yalnız şu var,çok var daha gününe o yüzden bir saat sonra falan bak teste.

dımı olum yok ya inşş vardır yoksada:92::92:devaaaam

evett işte bu kadar... valla ben çok stres yapıyodum daha ikinci denemede negatif çıktı diye sinirlerim bozulmuştu herşeye ağlıyodum... artık takmıyorum yaa olursa olur olmazsa öbür ay tekrar.. önce sigarayı bırakmıştım kendimi hazırlamak için şimdi geri başladım yani hiç bırakamadım zaten:KK1::KK1: yani herşeyi ona endekslemiyorum artık kafam rahat öğrenirsem hamile olduğumu ondan sonra başlarım herşeye yoksa psikolojim bozuluyo yaa

evett işte bu kadar... valla ben çok stres yapıyodum daha ikinci denemede negatif çıktı diye sinirlerim bozulmuştu herşeye ağlıyodum... artık takmıyorum yaa olursa olur olmazsa öbür ay tekrar.. önce sigarayı bırakmıştım kendimi hazırlamak için şimdi geri başladım yani hiç bırakamadım zaten:KK1::KK1: yani herşeyi ona endekslemiyorum artık kafam rahat öğrenirsem hamile olduğumu ondan sonra başlarım herşeye yoksa psikolojim bozuluyo yaa

aynen bende bıraktım ama bu stresle bıde sıgarasız olmadı daha agrasıf oldum basladım gerı sen ne kadardır istıosun bebek

canım ne var cesaret edemicek ya yap gitsin negatif çıkarsa yanlış olabilir daha günün gelmedi diye moralini bozmazsın pozitif çıkarsa ohhh ne güzellll:KK64::KK64::KK64:
bencede canim hic korkma bende adetime birkac gun varken yaptim negatig cikti gunum gecti negatif cikti taki 12 gun gecti oyle buldum cift cizgiyi asla moralini bozma yuksek tut olur mu cnm benim...

X