Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

önceden gittiğim doktor ayın 3üne kadar doluymuş bizde bundan aldık randevuyu adam çoban gibi ya işallah muayene etmeye kalkmaz, öbür doktorun başını kaşıcak zamanı yok okadar yoğunki herkes ona gidiyo buda sohbet etmeye yer arıyo canı sıkılıyo herhalde kimse ona gitmediği için

bu bilgisayar beni delirtecek bugün iki saat sayfa yenileyemedim:KK43:
hepinizi özledim ve çooooook öpüyorum.inşallah akşam görüşürüz.:80::79::KK71::KK54:

hoşgeldiniiiiiiizz:KK66::KK66:

hoşbulduuuk, geldim dedim ama çıkıyorum. yılbaşından önce bitirmem gereken çizimlerim var. Herkes iyidir inşallah. Herkesin, yarin görüşememe ihtimalimize karşı, yeni yılını kutluyorum....

İYİ YILLLLAAAAR:82::82::82:

hoşbulduuuk, geldim dedim ama çıkıyorum. yılbaşından önce bitirmem gereken çizimlerim var. Herkes iyidir inşallah. Herkesin, yarin görüşememe ihtimalimize karşı, yeni yılını kutluyorum....

İYİ YILLLLAAAAR:82::82::82:
teşekkürler canım..kolay gelsinn
senin de bebeksiz son yeni yılın kutlu olsun:KK64: seneye bu zmanlar gaz yumagı bi bebişin olcak:KK9::KK9:

teşekkürler canım..kolay gelsinn
senin de bebeksiz son yeni yılın kutlu olsun:KK64: seneye bu zmanlar gaz yumagı bi bebişin olcak:KK9::KK9:

ayyyy, Allah sizlere de birer gaz yumagi nasip etsin ne diyim:KK9::KK9::KK9: Gerçekten dogru tesipt ama seneye artik yilbasi kulayamayacagiz galiba. Neyse o daha guzel birsey...

ayyyy, Allah sizlere de birer gaz yumagi nasip etsin ne diyim:KK9::KK9::KK9: Gerçekten dogru tesipt ama seneye artik yilbasi kulayamayacagiz galiba. Neyse o daha guzel birsey...

niye kutlmayasanız..bebiş sızmış olur siz de onun uyuyuşunu izleyerek girersiniz 2012ye babasıyla..bundan guzeli var mı?:KK9::KK9:

niye kutlmayasanız..bebiş sızmış olur siz de onun uyuyuşunu izleyerek girersiniz 2012ye babasıyla..bundan guzeli var mı?:KK9::KK9:

Yok vallaha haklısın, neyse bu sefer erçekten çıkıyorum. görüşmek üzereeee.

kızlarrrrr benimde 5aydır bebeğim olmuyor, günüm geçti 2 gün ama cesaret edip test yapamıyorum:KK43:(((
yeni yıla hepimizin hamiş olarak girmesi umuduyla...

bende çıkınca aynı şeyi dedim bunun bişeyden haberi yok gerçi muayene etçek diye kortum iyi oldu emin olmaması

dün yada bu gün olmam gerekiyodu

deeceninde dediği gibi bir arkadaşımızın 25 filandı hergeçen gün arttı değeri,
seninde artar inşlh değerin,pazartesi tekrar bi kan testi yaptır canım,değerinde artma olup olmadığını anlarsın

X