Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

neyse canlarım ben kaçtım kahvaltı haızrlıycam öpüryorum hepiniziii görüşmek üzereeee:KK54::KK54::KK71::KK71:

öyle tatlım bizde saygı icabı kayınpederın yanında kocaya yaklaşılmazz öle bı anlayıs varr:KK50::KK50:
yolda yururken el eleyız babasını gorunce bırakıyo hemen okadar dusun yani:63::63:

ya tabiki bizde sırnaşmayız öyle,öpme filanda kesinlikle olmaz,onların yanında ,yanyana otururuz,yürürken el ele tutuşuruz,onda ne var yanii,,,aşkım derim sadece diğer süslü kelimeleri kullanamam,okadar yaniii

kızlar nabersınız
Hastanedeyım telefondan gırıyorum burada bıle aklım sıxde goruyosunuz dımı
:KK9:

selamlar kızlar... ben yine dersteyim:KK1::KK1: ne var ne yok yeni haber var mı yaa bu aralar yoğunum çok giremiyorum siteye maleseff:KK14::KK14: zaten üşütmüşüm:2::2::2:

selam kızlar ben geldim..ya arkadaş geldi dur ben yaparım klavyeyi dedi koloknya döktü,hakkaten fuzeldi ama kurusun dye kaloriferin ustune koyunca tumden uctu klavye:KK52::KK52: başka pcden giriyim dedim bi:21:
anaaaa yok artık yaa,,,inanmıyorum gülşahçım,diğer eltilerinde mi öyleler:KK53:

ya tabiki bizde sırnaşmayız öyle,öpme filanda kesinlikle olmaz,onların yanında ,yanyana otururuz,yürürken el ele tutuşuruz,onda ne var yanii,,,aşkım derim sadece diğer süslü kelimeleri kullanamam,okadar yaniii
aynennn..biz de öyle çok sırnaşamayız ama yanana da otururz yani kocam ayol :KK53:
kızlar nabersınız
Hastanedeyım telefondan gırıyorum burada bıle aklım sıxde goruyosunuz dımı
:KK9:
kuzum hoşgeldin..geçmiş olsun tekrar ya :26: düzelir inş.

selam heavencım hoşgeldin...geçmiş olsun..iyisindr inş?dkkt et ama soguk artık havalar...ben de yemege kaçıyım gelirim ogleden sora ...:KK16::KK16:

saol canım dikkat etmeye çalışıyorum tabii malum yumurtlama dönemindeyim:KK1: bende yemeğe gitcem şimdi zil çalıcak zaten öpüyorum hoşçakalınn

hu huuuuu :))):KK66::KK66:
özledim sizi kızlar!dün bir çat kapı durumu daha oldu,arkadaşlar geldiler,sonra da onlar gidince
sızıp kalmışım.:KK43:geçmişi de okuyamadım yeni bir haber var mı?şimdi yine vaktim kısıtlı gerçi

görünmez oldum:KK59::KK59::KK59:
benim dr randevum yarına ertelendi,akşam 18.30,yeni yıla klinikte girmeyi hiç düşünmemiştim:KK37:eve gelince sonuçtan haberdar ederim.benim için dua edin olur mu?
bu arada neden kimse beni görmüyorrrrr:KK58::KK58::KK58:

hu huuuuu :))):KK66::KK66:
özledim sizi kızlar!dün bir çat kapı durumu daha oldu,arkadaşlar geldiler,sonra da onlar gidince
sızıp kalmışım.:KK43:geçmişi de okuyamadım yeni bir haber var mı?şimdi yine vaktim kısıtlı gerçi

huuuuuu duyun beniiii:KK19:

görünmez oldum:KK59::KK59::KK59:
benim dr randevum yarına ertelendi,akşam 18.30,yeni yıla klinikte girmeyi hiç düşünmemiştim:KK37:eve gelince sonuçtan haberdar ederim.benim için dua edin olur mu?
bu arada neden kimse beni görmüyorrrrr:KK58::KK58::KK58:

slm canım,hemen havadisleri vereyimm,,,
ebru aramıza döndü
akşam mutlulukla yazışmaışlar bayaa
çok sevindik tabii
neyse canım inşllhh herşey yolundadır,
güzel haberlerini bekliyoruz
ikinizde Allaha emanet olunnn:KK69::KK69:

Son düzenleme:
sağ ol canım benimmmm! evet az önce fark ettim ebrucuğuuummm dönmüş:)))

hatta iki de hamilemiz var ne mutlu,sedoşumu da papatyamı da tebrik ederim:)
sen nasılsın bu arada?ayyy ben bu topiğe bağımlı olmuşum haaa:KK52:

sağ ol canım benimmmm! evet az önce fark ettim ebrucuğuuummm dönmüş:)))

hatta iki de hamilemiz var ne mutlu,sedoşumu da papatyamı da tebrik ederim:)
sen nasılsın bu arada?ayyy ben bu topiğe bağımlı olmuşum haaa:KK52:

bende iyiyim canımm,,,evet hamiş haberlerimizi biliyorsundur diye yazmadım,,,2 tanede hamişimiz var ya,,,

X