Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hadi yaa yumurtlama günlerindesin değilmi sen gilşahçımm,,,neyse canım hayırlısı,şartlandırınca kendimizi olmuyoo,,,bir engel çıkıyo işte...
keyifleri bilir ama işte sonra da bebek bebek deyip duruyolar

evet canım 3 ocağa kadar vaktim varr şimdi kalkınca sırnaşıcakk ama geçtiiiii canım kusura bakmasın:KK60::KK60: bu erkek mılletı hep böle azcık ustlerıne düş burunları kalkıyo hemen ama görür ooo:KK47::KK47: ay cok mu kötüyüm ne:KK66::KK66:
inşallah topiğimiz eski haline dönüyooo:118:

darısı hepinizin başına biz 1.5 aydır deniyoruz kafayı yicektim burda çok daha uzun süredir deniyenler allah biran önce herkese çift çizgiyi gösterir işallah

amin canım hepimize inşlhhh,,,,bbenimde bu 3. olacak,ama diğerlerini saymasam da olur,,,çünkü yumurtlmaa günlerimde çalışamamıştım,,,genel anlamda pek çalışamamıştımm
belki olur diye düşünmüştümmm,,,bakalım çalıştığımız halde olacak mı,,,

hadi yaa yumurtlama günlerindesin değilmi sen gilşahçımm,,,neyse canım hayırlısı,şartlandırınca kendimizi olmuyoo,,,bir engel çıkıyo işte...
keyifleri bilir ama işte sonra da bebek bebek deyip duruyolar

evet canım 3 ocağa kadar vaktim varr şimdi kalkınca sırnaşıcakk ama geçtiiiii canım kusura bakmasın:KK60::KK60: bu erkek mılletı hep böle azcık ustlerıne düş burunları kalkıyo hemen ama görür ooo:KK47::KK47: ay cok mu kötüyüm ne:KK66::KK66:
inşallah topiğimiz eski haline dönüyooo:118:

ooo iyi ya 3 ocağa kadar değerlendirirsiniz yaa,,,bende sanım son günler filan,,
ama uykusuz kız kocann değilmi,gece yoktu ya ,dnlensin azıcık ,gün bitmedi daha,,,
kayınbaban gelmez inşlhhh çat kapııııı:KK1::KK1::KK1:

aklıma gelmişken buraya yazayım bari belki moral olur, benim ablamın daha 14-15 yaşlarındayken yurtalığından biri alınmıştı çok korkmuştuk ya bebişi olmazsa diye ama şimdi 12 yaşında bir kızı 4 yaşındada bir oğlu var hatta kızı doğum kontrol hapı kullanmasına rağman oldu hamileliğini bile baya geç öğrenmişti
diycem şu ki burdaki birçok kişi çok daha sağlıklı durumda allah herkese vercek ama zaman gerekiyo sadece bizi sabrımızla sınıyo

amin canım hepimize inşlhhh,,,,bbenimde bu 3. olacak,ama diğerlerini saymasam da olur,,,çünkü yumurtlmaa günlerimde çalışamamıştım,,,genel anlamda pek çalışamamıştımm

ooo iyi ya 3 ocağa kadar değerlendirirsiniz yaa,,,bende sanım son günler filan,,
ama uykusuz kız kocann değilmi,gece yoktu ya ,dnlensin azıcık ,gün bitmedi daha,,,
kayınbaban gelmez inşlhhh çat kapııııı:KK1::KK1::KK1:

evet gece yoktu kıyamam ayakta uyuyodu zaten bişey demedim oyuzde:KK53::KK53: kız zaten ondan korkuyorummm biz kolay kolay başbaşa kalamyız gunduzz kaldığımız zamanda hep tedırgınlık valla:96::96:

aklıma gelmişken buraya yazayım bari belki moral olur, benim ablamın daha 14-15 yaşlarındayken yurtalığından biri alınmıştı çok korkmuştuk ya bebişi olmazsa diye ama şimdi 12 yaşında bir kızı 4 yaşındada bir oğlu var hatta kızı doğum kontrol hapı kullanmasına rağman oldu hamileliğini bile baya geç öğrenmişti
diycem şu ki burdaki birçok kişi çok daha sağlıklı durumda allah herkese vercek ama zaman gerekiyo sadece bizi sabrımızla sınıyo

evet canım bende hep onu savunuyorum zaten rabbım ol dıyeckkı olsunn, ama insan ister istemez üzülüyo her ay hayal kırıklıgı, ama tabıkı umudumuzu kaybetmıyoruzzz illaki bizede nasip etcek rabbim:KK34::KK34:

evet gece yoktu kıyamam ayakta uyuyodu zaten bişey demedim oyuzde:KK53::KK53: kız zaten ondan korkuyorummm biz kolay kolay başbaşa kalamyız gunduzz kaldığımız zamanda hep tedırgınlık valla:96::96:

kapıya evde yokuz diye bir yazı yazınnn,,,kapıyı açmayın,,,anlar evde olmadığınızı,,,anahtarı var filan deme sakınnn:44:

Son düzenleme:
allahtan biz burda daha yeniyiz ve gelenimiz gidenimiz pek olmadı o anlarda :KK70:
ama yazın kayınvalidemlerde kaldık berbat bi durumdu eşim sırnaşıyo bn yok olmaz diyom :KK37:

Aaayyy gerı geldım..klavye ölmus anacım yenısını aldrayım..ısıme de engel tabı yazamıorum :81::81:

Aaayyy gerı geldım..klavye ölmus anacım yenısını aldrayım..ısıme de engel tabı yazamıorum :81::81:

iyi olur canım,yeni klavyee,,,ayy geçen gün benikinin dili nasıl olduysa ingilizce olmuş,anam basıyorum hep yanlış yunluş şeyler yazıyorumm,,,kapatıp açtım düzeldii,,,ayrlardan bir türlü yapamamıştımm

allahtan biz burda daha yeniyiz ve gelenimiz gidenimiz pek olmadı o anlarda :KK70:
ama yazın kayınvalidemlerde kaldık berbat bi durumdu eşim sırnaşıyo bn yok olmaz diyom :KK37:

aa evet bende yazın kayınvalidemlein orda maalseff eşimi hep reddetmek zorunda kaldım
Allahtan benimde gelenim gidenim yok,o konuda rahatımmm

yok canım okadarda değill :26: okadarına musade etmem:KK47: neyse canım benım danammm evde gece artıkkk bitti gece vardıyası:KK66::KK66:

ha iyi ozaman,,,bunlar yeni evli,rahatsız etmeyelim diye hiç düşünmüyolar,,,aslında onların yannda banyo yapıp utandırmak lazımm,,,ama onuda yapmak için çok arsız bir gelin olmak lazımmm

X