Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

[

tatlım mutlaka ballı süt iç,hatta içine biraz da tarçın at.

aaa canım ya ben geçti sanıyordum aman dikkat et kendine ayrıca ben öyle şeylerde tiksinmem yahu nolcek hepimiz insanız hatta yeri geldi çişimizi bile dedik bebiş yüzünden dimi ama
kızzz çiş olsa yine iyi,akıntıyı bile şekli şemaliyle rengiyle verdikkk

kızlar valla sohbetınıze doyum olmuyooo ama cok uykum geldi yaaa hepinizi çok seviyorumm yarın görüşürz inşallah öpüyorumm tek tek tabi bebişideee iyi gecelerrrrrrrr:79::79::79:

ah canım bende çok çabuk sinirlenirim ya hatta çok fevri davranırım iyi birşey değil ama napayım sende bende çok uzatmayalım en iyi çözüm bu canım yoksa sorunlar büyüyüp dağ gibi olmaya başlıyor

aynen canım hele ki asla ayrı yatmamalıyız soğukluk girince daha kötü olur

bizde hiç küs duramayızz,,,hemen barışmaya gelir eşimm,,ben de giderim ama en çok o gelirr,,,,gerçekten tartışma bittikten sonra durup düşününce ne kadar gereksiz bir konu için birbirimizi kırdığımızı anlıyoruz,onu o an keşke anlayabilsek,oluyo işte

kızlar valla sohbetınıze doyum olmuyooo ama cok uykum geldi yaaa hepinizi çok seviyorumm yarın görüşürz inşallah öpüyorumm tek tek tabi bebişideee iyi gecelerrrrrrrr:79::79::79:

iyi geceler gülşahçııımm
bu bebiştennn
bu da bendenn
:79::80::80::79::80::79::80:

ahhh evet canım yaaaa

gülşah iyi geceler canım kendine iyi bak oldu mu grş

Özür diledim canım,
kırılmadım birşey yok dedi ama kırılmaması imkansız.
Ben kendimden soğudum söylediklerimden sonra
çok küçük bir sebep yarattı ama ben niyeyse çok büyüttüm.
Hiç anlamıyorum deli gibi sevdiğim birini nasıl böyle fütursuzca kırıp incitebiliyorum.
Düzeldik gibi biraz o yatmaya giderken ama tabi kırgınlığı vardır içinde,olmaması imkansız.
Hatta mektup yazdım bıraktım sabah giyceklerinin üstüne.
o anlarda daha dikkatli olmayı öğrenmem gerek,
yaşım 27 ama öfkeli zamanlarımda soruyorum kendime
''kaç yaşındasın sen 6 falan mı'' diye
kıyamam ya öyle masum duruyor ki karşımda,
ben ise gestapo gibi bağırıyorum
Regl stresi desem oda değil,ne karın ağrım vardı acaba:44:

kızlar ya bişey soracağım yineya bu meni dışarıya çıkıyor ya bir gün geçtikten sonra içimizden hala akıntı gibi çıkmaya devam eder mı yahu?:26:

iyi geceler gülşahçım,
bizde seni öptük iyi bak kendine.görüşürüz.

kızlar ya bişey soracağım yineya bu meni dışarıya çıkıyor ya bir gün geçtikten sonra içimizden hala akıntı gibi çıkmaya devam eder mı yahu?:26:

evet canım aynen öyle oluyor.
Ben 24 saat sonra bile wc ye oturduğumda geldiğini görüyorum,
ne ilginç dimi:44:
İnşallah o kadar saat bir işe yaramıştır içerde

kıyamam ya...olsun,aşk bu,affeder seni o.şimdi git,gir koynuna,sımsıkı sarıl,o anlar seni.
bir deeeee bazıları hamileyken daha sinirli olurmuş.bense daha sakinim sanki...

canım ya oluyor işte öyle arada sırada kadınız ya illa regl olmamıza gerek yok stres olmak için hormonlarımız düzensiz canım nasıl davranacağımız belli olmuyor o yüzden canını sıkma ya inşallah kırgınlığı geçmiştir kandırırsın sen onu gönlünü alırsın

meni dediğin şey sperm arabasıtek işlevi spermlerin rahme ulaşmasını sağlamak. ee görevi biten meni gideceği yer yok ki başka,mecburen akacak. bir gün değil,3 gün sonra bile olabilir,spermler 3 gün canlı kalabiliyor çünkü.

evet canım aynen öyle oluyor.
Ben 24 saat sonra bile wc ye oturduğumda geldiğini görüyorum,
ne ilginç dimi:44:
İnşallah o kadar saat bir işe yaramıştır içerde
ee canım ozaman yumurtlamayla karıştırmayız dimi yaaaa
kıyamam ya...olsun,aşk bu,affeder seni o.şimdi git,gir koynuna,sımsıkı sarıl,o anlar seni.
bir deeeee bazıları hamileyken daha sinirli olurmuş.bense daha sakinim sanki...

aman canım sen sakin ol böyle devam relaks relaks relaks

canlarım yarın iş var malum...ben yatayım.öpüyorum hepiniziiiiyarın yine bol bol konuşalım,topiğimiz sessizken moralim bozuluyor.

hey Allahım daha neler duyacağım acaba:26:kızlar ya buarada bugün 10.günüm kasıklarım ağrıyo yumurtlama daha başlamaz dimi?üşüttüm galiba

Son düzenleme:
canlarım yarın iş var malum...ben yatayım.öpüyorum hepiniziiiiyarın yine bol bol konuşalım,topiğimiz sessizken moralim bozuluyor.

yatta dinlen canım kıyamam sana ve bebişimizebuarada yarın bende yokum ya topiciğimiz cidden yanlız kalmasın temem mi kıslarhayırlı geceler canım iyi uykular

hey Allahım daha neler duyacağım acaba:26:kızlar ya buarada bugün 9.günüm kasıklarım ağrıyo yumurtlama daha başlamaz dimi?üşüttüm galiba

valla 9-17. günler ilişkiiiiiiiisen sabah kocanı kıstır tenhada!üç gün de içinde yaşasa,hadi iki gün olsun,11. güne dek garantilersin. bak şu benim meşhuuuur hesaplayıcıma.bende tuttuydu çoğu kez regl günlerimden biliyorum:)Ovulation Calendar - Free to Use

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…