Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

eeee saymazlar tabiki canım sanki napıyosunki onlara göre kocaman bir hiçbirşey:95:

aynen öyle canım,ilk yıl çok iyiydi
ikinci yıl aramız limoni oldu
aman napiim ,kendi istedi
ayrıca haksızlığa gelemiyorum napimmm
çenem durmaz,o anda söylerim,huyum kurusunn:KK19:

:KK9::KK9::KK9:bu alkışlar senin kocişine gelsin benden canım aferin ya ona sonuçta seni ezdirmiyorsa kimse birşey diyemez zaten....benim kocişimde yeri gelirse ezdirmez beni :KK70:canım peki görümcen ne diyo eşin öyle deyince kesin sinirden ölüyordur:KK66:

:KK1::KK1::KK1:aynen oyle tatlımmm tıpışş tıpışş kalkıp çayını alıyooo:KK60::KK60::KK60:

ben nişanlıyken çok çektim.sevgiliyken ölüyorlardı yoluma,ki ben de onları severim cidden.nişanlandığım gün kayınvalidem oğluna tapmaya başladı:KK37:alışverişe gidiyorduk düğün için,oğlumu peşine takıp gitme,kendin hallet demeler falan:KK37::KK37: ne zaman ki üstüme 2 gelin daha aldıııııııııııııııı o zaman seda çok iyi,dobra kız,yaptığı yenir,vs oldu:KK52:

eee sedacığım kötüyü görünce zaten iyinin kıymeti anlaşılır derler ya seninkide o hesap olmuş:KK66:buarada bu annelere ne oluyorsa sanki oğullarını yiyoruz buarada bizimde annelerimiz bizimde üzerimize düşsün ozaman dimi ama tek evlat onlar değiller bizde evladız:KK36:

ben nişanlıyken çok çektim.sevgiliyken ölüyorlardı yoluma,ki ben de onları severim cidden.nişanlandığım gün kayınvalidem oğluna tapmaya başladı:KK37:alışverişe gidiyorduk düğün için,oğlumu peşine takıp gitme,kendin hallet demeler falan:KK37::KK37: ne zaman ki üstüme 2 gelin daha aldıııııııııııııııı o zaman seda çok iyi,dobra kız,yaptığı yenir,vs oldu:KK52:

ben tek gelinim
acaba benimde eltim olsaydı benim değerimi daha iyi anlarmıydı acaba

yaşasın ki kocalarımız bizi ezdirmiyoo:KK19::KK19::KK19:,,,benimkide öyle valla,,,ona burdan çok teşekkkür ediyorumm :KK73:
sanki burayı okuyomuştaa:KK1::KK1::KK1:

valla benim kocam da ezdirmez ama çok yumuşakbaşlı ya:)) haklısın aşkım,evet aşkım:KK53::KK53::KK53:onun huyu bu aşkım diye diye yatıştırır bir de beni:KK52:

aynen öyle canım,ilk yıl çok iyiydi
ikinci yıl aramız limoni oldu
aman napiim ,kendi istedi
ayrıca haksızlığa gelemiyorum napimmm
çenem durmaz,o anda söylerim,huyum kurusunn:KK19:
ah canım bende çok dobracı biriyim(eeee burçlarımızda aynı biliyosun:KK66:)babam derki bana kızım her doğru her yerde söylenmez haklıysan bile haksız duruma düşebilirsin diye ama elimde değil o doğruyu olduğu yerde derim bende:KK37:
:KK1::KK1::KK1:aynen oyle tatlımmm tıpışş tıpışş kalkıp çayını alıyooo:KK60::KK60::KK60:
ohhhh beter olsunnnnn:KK60::KK60::KK60::KK60:
ben tek gelinim

canım şuan için bende tekim eşim büyük birde kardeşi var eltimde ne zaman olursa artık:KK37:aman herkes ayrı bir alem değerini bilecek olan zaten bilir eltiye ne gerek boşver ya salla gitsin şekerim:KK36:

iyi geceler kızlar,
geldim geçmişi okumadan bi slm vereyim dedim.
Nasılsınız,keyifler yerinde mi,yeni gelişmeler var mı?

eee sedacığım kötüyü görünce zaten iyinin kıymeti anlaşılır derler ya seninkide o hesap olmuş:KK66:buarada bu annelere ne oluyorsa sanki oğullarını yiyoruz buarada bizimde annelerimiz bizimde üzerimize düşsün ozaman dimi ama tek evlat onlar değiller bizde evladız:KK36:
oğlan anaları öyle nedense.bizim taraf da aman damat canım damat:KK53:damada iyi olalım,kıza iyi baksın:KK52:
ben tek gelinim
ee bir eltiye bakardı valla kıyas yapar anlardı.ben gerçi eltilerimin birini çok severim,fesatlık bilmez,iyidir.ama en kıymetli oğulu o kaptı:KK37:o yüzden sevilmiyor:KK50:

gece gece amma dedıkodu yaptıkk yaaa :KK76::KK76: iyi geldi ama puff kımseye bısey anlatamıyorum valla şişmiştimmm ohhhh:118:

ah canım bende çok dobracı biriyim(eeee burçlarımızda aynı biliyosun:KK66:)babam derki bana kızım her doğru her yerde söylenmez haklıysan bile haksız duruma düşebilirsin diye ama elimde değil o doğruyu olduğu yerde derim bende:KK37:

ohhhh beter olsunnnnn:KK60::KK60::KK60::KK60:

canım şuan için bende tekim eşim büyük birde kardeşi var eltimde ne zaman olursa artık:KK37:aman herkes ayrı bir alem değerini bilecek olan zaten bilir eltiye ne gerek boşver ya salla gitsin şekerim:KK36:

ayy evet zehracım burçlarımızdan olsa gerek,,,dobracıyım bende,,,elimde değill,,,

iyi geceler kızlar,
geldim geçmişi okumadan bi slm vereyim dedim.
Nasılsınız,keyifler yerinde mi,yeni gelişmeler var mı?
iyidir canım sen nasılsın?gelişme olarak ebru arkadaşımız biraz uğramayacakmış çok üzüldük bu duruma bende kayınvalidemler geliyor biraz yokum başkada herşey aynı galiba:26:
oğlan anaları öyle nedense.bizim taraf da aman damat canım damat:KK53:damada iyi olalım,kıza iyi baksın:KK52:

aaa aynen canım bizimkilerde de ben haklı olsam bile yok anacığım damatları haklı öylede severler damatlarını diğer kuzenlerim içinde geçerlidir bu yani bizde sülalecek damatlar tutulur...annem derki kızım sen nasıl olsa kızımsın asıl damada iyi davranmak gerek der:KK37:

hoşgeldin bebişimm,,,biz iyiyiz,seni sormalııı
başka havadis yok,,,

Hoşbulduk canım,
bende fena değilim,boğaz ağrımı saymazsak:)
Sohbetiniz çok hoş valla.
tam benlik,bende elti falan yok da 3 görümce var ve tek erkek:44:
bilmem açıklayıcı oldu mu:KK1:

X