Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kısmet tatlım,sağlıklı olsun da...benim ilk bebekte ben de dahil herkes kız diyordu.bu kez ben bilmiyorum,kestiremiyorum.eşim ve kardeşim ilk andan beri erkek diyor.ne gelse kabulümdür.kayınvalidemin tarafında hiç kız yok,o da kız diye tutturdu.eşim ilkine hep kızııııım diye sesleniyordu,buna da oğlum diyor.kızsa da erkek fatma oluroğlum diye diye

halaaa bekliyorummm 1,2 gün daha umudum var ALLAhım inşaALLAh hamileyimdirrrrrrrrrr çoookzormuş beklemekkkkkkkkkkk

slm kızlarr....
cesscim çok sevindim değerinin armasına....
sanki banada sedanın kız,cesin erkek bebişi olacakmış gibi geliyorr...

Sedase;Allah gönlüne göre versin canım,inşaallah sağlıklı sıhhatli olsun da ....Az beklemedin sen onu...

Amin canım,sağol sedase,dualarını bizden eksik etme,ben de senin için dua ediyorum,inşaallah bu sefer sğlıkla sıhhatle alırsın beğini kucağına...

Amin canım,sağol Sedase,dualarını bizden eksik etme,ben de senin için dua ediyorum,inşaallah bu sefer sağlıkla sıhhatle alırsın bebeğini kucağına...

yaaa arkadaşlarr ovulasyon testiyle hemen o ay hamile kalanınız varmı tavsiye ediyormusunuzzz deniyeyimmi bu ay bende..birde reglinize 1,2gün kala hiç belirtiniz olmadan hamile kalanınız oldumu kafayı yicem yrn bırgun hasta olcam hıssedıom cunku hıc belırtı yok ama umudumda var

Amin canım,sağol Sedase,dualarını bizden eksik etme,ben de senin için dua ediyorum,inşaallah bu sefer sağlıkla sıhhatle alırsın bebeğini kucağına...
inan dualarım her gün hepiniz için.dünyada nerede bebek isteyen varsa tanıyıp tanımamamın hiç önemi yok...duygular ortak...en hayırlısını versin rabbim.

cess var.belirtisiz hamile kaldı o.

iyiyim canım dinleniyorum evdeyim bugün.. sen nasılsın..

ohh ne güzell,,,iyice dinlenn ozaman,,,bende iyiyim napayım canım,çalışmallar bitti bizim,,,bekliyoruz bakalım,yumurtlama günlerinde olan arkadaşlara dua ediyozz işte.....

ohh ne güzell,,,iyice dinlenn ozaman,,,bende iyiyim napayım canım,çalışmallar bitti bizim,,,bekliyoruz bakalım,yumurtlama günlerinde olan arkadaşlara dua ediyozz işte.....

banada dua et yaa az kaldı sanırım yumurtlamama.. yılbaşı gecesi yumurtluyorum hesaplamalara göre senin günün ne zamandı

çalışmalar bitmesinn:) geç yumurtlama ihtimali ar.siz yine arada yaramazlık yapın

ya ben bişiy sorucam.. erkeklerin sperm sayısını öğrenmek için hangi bölüme gitmeleri lazım... bide nasıl oluyor onun muayenesi bilen varmı.. ben çok cahilim sanırım bu konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…