Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

slm kızlar nabersiniz çok özledim ya ama yinede kendimi tutup girmemeye çalışıyorum siteye bu ay stres yapmadım ve yapmamaya devam edicem inşallah bugün adetimin 14. günü beklenmeyen adet tarihim 11 ocak çalışmalar devam ediyo inşallah bebeğim bu ay gelir bebek düşüncesini kafamda azalttım geçen ay sürekli onu düşünüyordum fakat bu ay düşünmüyorum yani çok az düşünüyorum bu arada geçmiş çok uzun okuyamadım yeni haberler varmı?

canım, epeydir yoksun evet. cess arkadaşımız 4 haftalık hamile.inşallah her şey gönlünce olur.yalnız biz burada genelde coşuyoruzstrese girmezsin arada akşamları takıl.daha çok geyik muhabbeti

ayyy çok sevindim ya ne güzel darısı başıma inşallah valla bir ara hep test yapsammı ay yapmasammı ay benim şu belirtilerim var falan kafayı bozucaktım bir ara siteye girmemek için zor tuttum kendimi ama madem geyik var arada uğrarım bende senin hamilelik nsl gidiyor canım inşallah iyisindir

şükür...daha iyiyim.lekelenmelerim azaldı gerçi her gün 2 tane iğne yiyorrum.popom delik deşik oldu.inşallah bebek de iyidir.perşembe günü gideceğim dr.a

slm kızlarr....
cesscim çok sevindim değerinin armasına....
sanki banada sedanın kız,cesin erkek bebişi olacakmış gibi geliyorr...

Saglikla dogarla insallah hepimizinkiii.

ces konusnda ben de erkek hissediyorum da,kendimi bilemiyorum bu defa

Ehhe super. Erkekim olacak galibaaa.

Ben hemen ov. testi kullandigim ay hamile kaldim. tavsye edeirm. hic belrtim yoktu. 2 gunden beri hala belirtim yok. sankim de hamile degilim hiccc..

Sagol canim. inallah sen de biran once gebe kalirsin. Cok guzel bir duygu Allah herkese nasip etsin.

yokmu bana cevap

canım benım eşim varıkoseli vardı,ameliyat oldu bu rahatsızlık sprem sayısını da etkıledıgı ıcın spermıyogram tesi yapıldı,yani üroloji bölümünde yapılıyor,ürolojiye gidip spermıyogram tesi istıyorum dicek..
nasıl yapıldığına gelince,ufak bir kap veriyorlar ve eşini tuvalete veya bir odaya göderiyorlar,orada o kaba boşalması gerekıyor derhalş labaratuara götürüp bırakıyosun bu kadar..

nasıl yani 4 gün temiz derken tahlilden önce 4 gün ilişki olmayacak demekmi

o kadar dikkate, nezle olmusum iste Alah Allah yahu. ama daha cok dikkat ederim sagol.

hemen eczaneden redoxon efervesan al.1000 mg c vit. gebelikte içiliyor. zaten tüm vitaminler gebeliğe uygun. bebişimize bulaştırma nezleniilerlemeden vitamin iç ki sonra başka ilaç almak zorunda kalma.bugün benim de boğazım gıcıklanıyor ya ben de içeyim.

benim eşim 3 gün cinsel perhizle gitti. devlet hastaneleri de yapıyor.

evet 4 gün dinlenmiş olacak,ilişki perhizi yapacak ,bizim doktorumuz 3 veya 4 gün demişti.

ben muayene olmuştum ama nolur nolmaz bu ayda hamile kalmazsam bi gitsin baktırsın aklımızda soru işareti kalmasın istedim..gerçi şimdi keçiboynuzu kürüne başladım bakalım inşallah işe yarar.. 2 gündür yapıp içiriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…