Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ÜYEMİZ ____________ BEKLEMEDİĞİ ADET TARİHİ

gsu_________________1 aralık

sedase______________1 aralık:KK49:Topiğimizin ilk hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar:

arzum66_____________1 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

mutluluk84___________3 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

mimar2010___________4 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

kuzey_35____________4 aralık

sevecen26___________5 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

deece_______________5 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

oznurozaday_________5 aralık

sudecan2___________6 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

burcin_umut_________6 aralık

canaaa_____________6 aralk

smyr_______________7 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

sementa33__________7 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

hstc________________8 aralık

sinemeren___________9 aralık

sembas_____________9 aralık

sardunya35__________9 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

beteray____________10 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

puantiyem__________10 aralık:KK49:topiğimizin 2. hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar:

cıtlanbık____________10 aralık

parim27____________10 aralık

totolocik____________11 aralık

özlemk ____________12 aralık

zeyer______________12 aralık

masal_41___________12 aralık

alize28_____________13 aralık:KK49:topiğimizin 7. hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar:

kad-er______________13 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

cenova_____________14 aralık:KK49:topiğimizin 3. hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar:

_ebru32____________14 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

tarfil_______________14 aralık

nihonjin____________14 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

zehra2509__________15 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

celine85 ___________15 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

mutluyuum__________15 aralık

gamzemir___________15 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

sedosumm__________15 aralık

es_esxxxx__________15 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

minikyaramaz_________16 aralık

miniciik______________17 aralık

bengü_ck____________17 aralık

afrasyab ____________18 aralık:KK49:Topiğimizin 6. hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar:

soulfly-eu____________18 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

melikee______________18 aralık

gosyh_______________18 aralık:KK49:Topiğimizin 9. hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar:

ceygul______________18 aralık

only_smile___________18 aralık:KK49:topiğimizin 4. hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar:

heaven1_____________19 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

semi________________19 aralık

aykiri87_____________19 aralık

jasmeen____________19 aralık

mvldas______________20 aralık

ozmev______________20 aralık:KK49:Topiğimizin 5. hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar:

boncuk_ ____________20 aralık

turlik________________21 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

ada_44______________21 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

sahgull______________21 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

ebucubu_____________21 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşalah

muh_ _______________22 aralık

ces1234_____________22 aralık:KK49:Topiğimizin 8. hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar:

bestembenim_________24 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

herşeydüzelirmi_______24 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

fatos56_____________26 aralık

gökkuşağı___________26 aralık

yosunnk____________26 aralık

yamukprenses_______26 aralık

sementa33__________28 aralık

zynp10_____________28 aralık

landarch___________30 aralık

kadergönül_________30 aralık

bol Hamileli bol bebişli bir aralık olsun İnşallah

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Güncellenen listemiz ve yeni anne adaylarımızla yola devam

hamile olan arkadaşları gönülden tebrik ederim.darısıda bizlere olsun inşallah.bu arada hamıle kalan arkadaşlarda puko hasatalığı olupta hamıle kalan varmı arkadaşlar:KK43:((((((((((

hamile olan arkadaşları gönülden tebrik ederim.darısıda bizlere olsun inşallah.bu arada hamıle kalan arkadaşlarda puko hasatalığı olupta hamıle kalan varmı arkadaşlar:KK43:((((((((((

Gunaydiiiin, Puko dedigin heralde PKO diye tahmin ederek, Sedase nicki arkadasimizin hamile oldugunu ve PKO hastasi oldugunu biliyorum yanilmiyorsam. Benim de ablamin gorumcesi PKO'luyken nurtopu gibi bir oglan dogurdu. merak etmeyin, biraz daha fazla zaman alsa da gebe kalma olasılığınız oluyor.

Kimse Yok muuuuu, Kızlar kan testimi verdim yine bakalım bugun kaç çıkacak. yarın da randevumm varrrrrrrrrr.

ben varım canım, sana önerim pco için kadın doğumcunun yanında bir de endokrinoloji uzmanına görünmen.onlar hormonları herkesten iyi tanıyor çünkü.allah sana da tez zamanda versin gönlünün istediğini.

Kimse Yok muuuuu, Kızlar kan testimi verdim yine bakalım bugun kaç çıkacak. yarın da randevumm varrrrrrrrrr.
cess çıkar çıkmaz haber ver canım,hadi bakalım üçer beşer artmıştır inşallah!
selammmmmm nerdesin sen?ya da herkes nerde?topikte tek ben varım:KK43:

oo hadi bakalım:KK64:

merhaba kızlar ben geldim.. uzun zamandır gelemiyordum sohbete.. bugün burdayım.. dersim yok tatilim oh bee:KK1::KK1:

hanımlar günaydııııın...bişey sorcam size 5 gün kaldı adetime,test yapsam cıkar mı hee nedersiniz??birazdan getirir eşim,bekleyemıyorum yaa:KK43:( ama cıkmazsa da hayal kırıklığı yaşamak istemıyorum..var mı fikri olan??

hanımlar günaydııııın...bişey sorcam size 5 gün kaldı adetime,test yapsam cıkar mı hee nedersiniz??birazdan getirir eşim,bekleyemıyorum yaa:KK43:( ama cıkmazsa da hayal kırıklığı yaşamak istemıyorum..var mı fikri olan??

çok düşük bir ihtimal, belki 1 saat bekleyince çok silik çıkar. keşke 5 gün daha dayanıp regl gününüzde kan verseniz.ben 1 hafta kala öğrendim ve her gün ayrı stres yaşadım.değere bakıldı 2 günde bir.küçüktü dr.a gidemedim,gittik kalp atışı için bekledik...oysa adet günü öğrenseniz 1 hafta sonra kalp atışını bile duyabilirsiniz.

Günaydın hanımlar...Benim bi kaç arkadaşım pko'dan sonra hamile kaldı ve hatta şu anda bi tanesinin ikizleri olacak.

nasıl gidiyor canım hamilelik bi sorunun yoktur umarım leke geliyomu hala

çok nadir. tüm gün ayakta durursam.suyu da artırdım şimdi,emzik gibi şişemle geziyorum,her ders 1 şişe su içiyorum ki kramplar azalsın,bebeğe oksijen gitsin.allaha emanet...inşallah her şey yolundadır.perşembe kontrolüm var.bulantılarım arttı,onu bile hayra yoruyorum hamilelik hormonlarım iş başında diyorum.rabbim acısın,korusun...inşallah sizler sorunsuzca yaşarsınız bu süreci.

X