Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

insaAllah hamıleyızdır hepımız ne deyım:)saol sedase

Allahım sabır versın bu 10 gunu nasıl atlatıcam bak yıne sancı geldı bırde daha bı sıcak kasıklarım sankı :))daha neler cıkarıcam ayy:)ye sen sedase bol bol ye :)))tombul bı bebıs olsun:)acaba dıyorum maydonoz buharına oturdum bu ay onun belkı faydası olur kalmısımdır

arkadaşlar sat tarihim 6 aralık genelde hep 5 gün önce falan regl olurum. ama bende gibi sadece biraz bel ağrısı var ve ayaklarım çok üşüyor ama çokkkk ara sıra da ürperme gibi titreme geliyor sanki boşlukta yürüyormuşum gibi bi sersemlik oldu bugün panik atak rahatsızlığım var tedavim bitti ancak bu ara hiçbir sebep yokken ateş basmaları ve korku hallerim yine atağa geçti hamilelik panik atakta ne gibi etki edermiş bigisi olan var mııııııı idrar testi yaptım negatif çıktı acaba hamile miyimmmm

Allahım sabır versın bu 10 gunu nasıl atlatıcam bak yıne sancı geldı bırde daha bı sıcak kasıklarım sankı :))daha neler cıkarıcam ayy:)ye sen sedase bol bol ye :)))tombul bı bebıs olsun:)acaba dıyorum maydonoz buharına oturdum bu ay onun belkı faydası olur kalmısımdır

rabbim nasip ettiyse kalmışsındır her şey bir vesile...bende gebeik şekeri çıktı ilk aydan,bol bol yemek neee?diyetteyim.meyve bile sayıyla saatle.inşallah siz yaşamazsınız bunu.allah her şeyin sağlıklısını versin.

Adetlerin düzenliyse 9 ocaktan 14 gün çıkarırsak 26 sında yumurtlamışsın,bu durumda 24-48 saat yumurta durduğuna göre hala yumurtan yaşıyor olabilir,bu belirtiler büyük ihtimal ondan,bu geceyi boş geçme bence :KK49:

rabbim nasip ettiyse kalmışsındır her şey bir vesile...bende gebeik şekeri çıktı ilk aydan,bol bol yemek neee?diyetteyim.meyve bile sayıyla saatle.inşallah siz yaşamazsınız bunu.allah her şeyin sağlıklısını versin.

hadı ya uzuldum ama olsun bak bebısınle bır omur :nazar:

Birşey sorucam yaaa. Ledeynam bak bu belirti bende de var. Yani okumadan öncede vardı. Sanki daha bi sıcak yumurtalıklarımın olduğu bölge. Böyle ne bileyim içte içe bi sıcaklık vuruyor sanki. Bak yine umutlanmaya başladım.:KK52:

asya gel bız senle anlatalım bırbırımıze:KK60:

arkadaşlar sat tarihim 6 aralık genelde hep 5 gün önce falan regl olurum. ama bende gibi sadece biraz bel ağrısı var ve ayaklarım çok üşüyor ama çokkkk ara sıra da ürperme gibi titreme geliyor sanki boşlukta yürüyormuşum gibi bi sersemlik oldu bugün panik atak rahatsızlığım var tedavim bitti ancak bu ara hiçbir sebep yokken ateş basmaları ve korku hallerim yine atağa geçti hamilelik panik atakta ne gibi etki edermiş bigisi olan var mııııııı idrar testi yaptım negatif çıktı acaba hamile miyimmmm
inan bilgim yok canım.tekrar doktoruna danışsan iyi olur bence.

adetın bıttıgının ertesı gunu hamıs kalınırmı sedase

milyarda bir olasılık.drlar risksiz gün diye bir şey yoktur az riskli gün vardır diyor.baze regldevam ederken bile yumurtlanabiliyormuş:KK53:

milyarda bir olasılık.drlar risksiz gün diye bir şey yoktur az riskli gün vardır diyor.baze regldevam ederken bile yumurtlanabiliyormuş:KK53:[/QUOTE]

Allahım insaALLAH olur ama o gunde deıl tabı duymustumda ondan sordum pekı maydonoz buharı kanalları acarmıs ya o fayda edermı

milyarda bir olasılık.drlar risksiz gün diye bir şey yoktur az riskli gün vardır diyor.baze regldevam ederken bile yumurtlanabiliyormuş:KK53:

Allahım insaALLAH olur ama o gunde deıl tabı duymustumda ondan sordum pekı maydonoz buharı kanalları acarmıs ya o fayda edermı[/QUOTE]

o konuda inan bilgim yok.

Bende de vardı panik atak. Halen de her ay adetime yakın zamanlarda o belirtilerin hepsi olur bende. Hastalandıktan 2-3 gün sonrada kaybolur.

arkadaşım, adet tarihine kadar sabret, bende her ay yaşadıklarımı hamilelik belirtisimi diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum ama düşünmemeye çalışıyorum artık, ben birçok yerde okudum panik atak rahatsızlığı için doktorlar tamamen bitkisel şurup veriyorlar onu kullanıyosun, çocuğa hiçbir zararı yok diye biliyorum ben, onu kullanınca rahat bir hamilelik geçiriyosun

X