Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

arayı bozma kocişinle:80::79::80::79:iyi geceler

iyi sayılır.ben daha 3 günlükken öğürmelere başlamıştım kokoreç kokusuna. sabah falan bulantım yok da kokulara çok hassasım,eşim dün turşu yedi,ben kustum:KK53:kötü koktu turşu:KK53:bir de geçen gün arabadaki adam koktu bana,iki koltuk öteden.öğürüyorum her şeye.hele kokoreç kokusu öldürüyor beni.bel ağrım var,kasık krampları da.bebek orada olsun kusmaya razıyım.inşallah sizin gebelik sıkıntılarınız olmaz,mis gbi risksiz bir gebelik geçirirsiniz.

Allah hayırlısı versin tabi ama yinede gebelik olsun da hepssine razıyım.:KK66:

Allah hayırlısı versin tabi ama yinede gebelik olsun da hepssine razıyım.:KK66:[/QUOTE]

aynen amin:KK66:

inşallah canım.belirti mi vr?reglin ne zamandı?[/QUOTE]

5 yada 6 ocak belırtı nası desem boyle yumurtalıklarıma arada bıcak gıbı agrı gırıyo sanıyelık bazen tek taraflı arada adet gıbı agrı oluyo egılıp kalkarkende acıyo bazen 1 haftadır war bunlar

inşallah canım.belirti mi vr?reglin ne zamandı?

5 yada 6 ocak belırtı nası desem boyle yumurtalıklarıma arada bıcak gıbı agrı gırıyo sanıyelık bazen tek taraflı arada adet gıbı agrı oluyo egılıp kalkarkende acıyo bazen 1 haftadır war bunlar[/QUOTE]
dr için çok erken daha.söylediğin şey gebelik belirtisi.inşallah psikolojik değildir.
Bu üçücü ayımız. Ben her ay hamile kaldığımı zannedip sonunda hüsrana uğruyorum. Okuduğum her hamilelik belirtisi nerdeyse anında bende de oluyor. Nasıl başarıyorum bilmiyorum:KK59:
rabbim kimseyi eli boş koyup bekletmesin.ama umutsuzluk yok kızlar.ben 5 yıl bekledim.
kıyamam ya benımde 6 ay olacak senı cok ii anlıyorum:KK14:

X