Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Allah hayırlısı versin tabi ama yinede gebelik olsun da hepssine razıyım.[/QUOTE]

aynen amin

inşallah canım.belirti mi vr?reglin ne zamandı?[/QUOTE]

5 yada 6 ocak belırtı nası desem boyle yumurtalıklarıma arada bıcak gıbı agrı gırıyo sanıyelık bazen tek taraflı arada adet gıbı agrı oluyo egılıp kalkarkende acıyo bazen 1 haftadır war bunlar

Bu üçücü ayımız. Ben her ay hamile kaldığımı zannedip sonunda hüsrana uğruyorum. Okuduğum her hamilelik belirtisi nerdeyse anında bende de oluyor. Nasıl başarıyorum bilmiyorum

kıyamam ya benımde 6 ay olacak senı cok ii anlıyorum

inşallah canım.belirti mi vr?reglin ne zamandı?

5 yada 6 ocak belırtı nası desem boyle yumurtalıklarıma arada bıcak gıbı agrı gırıyo sanıyelık bazen tek taraflı arada adet gıbı agrı oluyo egılıp kalkarkende acıyo bazen 1 haftadır war bunlar[/QUOTE]
dr için çok erken daha.söylediğin şey gebelik belirtisi.inşallah psikolojik değildir.
Bu üçücü ayımız. Ben her ay hamile kaldığımı zannedip sonunda hüsrana uğruyorum. Okuduğum her hamilelik belirtisi nerdeyse anında bende de oluyor. Nasıl başarıyorum bilmiyorum
rabbim kimseyi eli boş koyup bekletmesin.ama umutsuzluk yok kızlar.ben 5 yıl bekledim.
kıyamam ya benımde 6 ay olacak senı cok ii anlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…