Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

slm canım,hoşgeldin.
Valla ben iyi olmaya çalışıyorum.
bugün kırmızıları gördüm.
ama fazla da moralimi bozmamaya çalışıyorum.
önümüzdeki aya inşallah.
sen nasılsın?ne durumdasın?

canım boşver üzülme hiç bence biz stres yapıyoruz çok kafaya takıyoruz ondan olmuyo gerçi henüz 2. deneyişimiz ama olsun ocak ayında inşallah belki yeni yılda gelicektir bebeğin:)Allah herşeyin hayırlısını versin inşallah canım hiç takma kafana bu ay hiç olmucakmış gibi düşün bence hiç umutlanma rahat ol o zaman eminim hamile kalıcaksın biz dün çalıştık tekrar aslında bence bitti yumurtlamam ve sanki kaçırmadık tam o günlerde çalıştık ama nedense bu ay umutlanmıyoruz fazla sanki olmucak gibi geliyor hiç bişey hissetmiyorum ama karnım acayip şiş göğüslerimde hep çok ağrırdı adet öncesi dokunulmazdı şu an hiç ağrımıyo onun haricinde bişey yok aaaa bugün bir kişi bana hamilemisin doğru söyle dedi suratıma bakıp bakıp durdu böyle oluncada insan acaba diyor

aslında 1,1,3,4,5 aralıkta bir sürü aday var ama çoğundan ses çıkmıyor?kızlar merakta komayın bizi!

merhabaa kızlarr,
göbeğimin altı ile kasıklarımın üstü arasında kalan kısımlar sağ ve sol taraflar şiş
adetim 10 aralık..sizce bu bir belirt olabilir miiiiiiiiiii

öyle canım takmamaya çalışıyorum,sıkılsam değişen bişey yok,sonuç belli bu ay için.
önümüzdeki günlere bakmak lazım.
sana yazmıştım gündüz,önceki sayfalarda.
deneme günlerini iyi değerlendirmek gerek işte.
Ben saf gibi tam o günlerde idrar yollarımdaki iltihaplanma için antibiyotik kullandım ve
bilinçli olarak kaçırdım o günleri.
Napayım böylesi kısmetmiş.
Önümüzdeki ay inşallah.
Seda'nında dediği gibi yeni yıl hediyesi olcak inşallah bebişim.
sizlerin güzel haberlerini merakla bekliyorum.

kasık şiişliğide bir adet belirtisi olabilir mi sizce?
daha önce hiç olmamıştı bende..test yapmak da istemiyorum erkenden..
var mı bilgisi olan:26:

merhabaa kızlarr,
göbeğimin altı ile kasıklarımın üstü arasında kalan kısımlar sağ ve sol taraflar şiş
adetim 10 aralık..sizce bu bir belirt olabilir miiiiiiiiiii

canım benimde iki üç gündür öyleydi.
ama onunlailgisi yoktur herhalde bugün adet oldum çünkü
sağ ve sol iki tarafta hala şiş,
normal zamanda hiç farketmediğim bi durum.
sen diğer belirtilerede bak.
İnşallah hamilesindir.
Adet belirtileriylede çok benziyor,inşallah sende ki şişlikler hamilelik belirtisidir

mutluluk84 ben aralık 2 de adet oldum yazmıstım gormemıssın sanırım aralık 30 ıle degıstırebılırsın.olmadı yıne.neyse sıra ucuncu denemede.yaa bı yerde yumurtlama gunlerınde hergun ılıskı yazmıssın sanırım dogrumu

aslında 1,1,3,4,5 aralıkta bir sürü aday var ama çoğundan ses çıkmıyor?kızlar merakta komayın bizi!

Evet bu günlerde çok vardı sonucu belli olucak ama ses çıkmıyor.
Yarın bir kaç kişinin belli olur herhalde.

takma canım yeni yıla kısmettir belki...
hımmmm.ben şimdiye kadar hiç farketmemiştim oradaki şişliğiii.bugün görünce acaba mı dedim... :)
güzel dileklerin ve cevabın için teşekkür ederim...Hayırlısı diyelim..ne zamana kısmet olacak görücez hepbirlikte :):)

bu aykı yumurtlama donemı 11 yle 16sı arası cıkıyo hergun yapmalımıyım yoksa gun asırımı?

Canım öyle bir şey dedim mi bilmiyorum önceki sayfalarda ama,
genel kanı 2 günde bir diyorlar.
Sperm kalitesinin yüksek olması için bir gün ara verilmeliymiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…