Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bugün de yaptın mı? kan testine koş yarın! gerçekten, o testler 20'nin altını göremiyor, ben ilk yaptırdığımda kanda 25'ti düşünsene.

inşallah hamilesindir canım,
kızlar ben şimdilik çıkıyorum,
döndüğümde güzel bir kaç haber görürüm umarım.
kendinize iyi bakın:KK55:

Ya kızlar bişi sorcam
kaç gündür kafama takıldı
saçma bi soru da olabilir neyse :KK1:
bu yumurta akı kıvamındaki akıntı yumurtladığının mı belirtisi yoksa yumurtanın çatladığının mı:KK53:

o akıntı varken her gün ya da gün aşırı ilşki diyorlar ya,herhalde her an çatlayabilecek durumda olmasıdır sebep.çünkü bende 1 hafta kadar sürüyor yavaş yavaş başlayıp yoğunlaıyor, azalarak bitiyor.madem kadının 48 saat süresi var yumurta çatlayına,bence her an çatlayacak demek:) ay abuk subuk anlattım ya...

saol sedase canımmm ben 22 yaşındayım bende hamile olmak istiyorum ama eşim askere gidecek bu ay ama korunmasız ilişkimiz oldu onun için aralık ayında şüpheli yanii hemde yumurtlama dönemime geldi kısmet artıkk bu arada 11 aylık evliyim canımmmmm

selam kızlar.nasılsınız.ben hastayım yaa.faranjit ve nezle oldum ama ilaç kullanamıyorum.paranoyak oldum yaa.hadi bebiş olursa bişi olur diye içemiyorum.varmı bildiğiniz ot falan:))

saol sedase canımmm ben 22 yaşındayım bende hamile olmak istiyorum ama eşim askere gidecek bu ay ama korunmasız ilişkimiz oldu onun için aralık ayında şüpheli yanii hemde yumurtlama dönemime geldi kısmet artıkk bu arada 11 aylık evliyim canımmmmm

Hoşgeldin aramıza,adet tarihini yazarsan hemen ekleyim.
Bu arada inşallah olmuştur ve hamilesindir.

o akıntı varken her gün ya da gün aşırı ilşki diyorlar ya,herhalde her an çatlayabilecek durumda olmasıdır sebep.çünkü bende 1 hafta kadar sürüyor yavaş yavaş başlayıp yoğunlaıyor, azalarak bitiyor.madem kadının 48 saat süresi var yumurta çatlayına,bence her an çatlayacak demek:) ay abuk subuk anlattım ya...
Sağol canım anladım ben
benim sadece üç gün sürdü bu ay 15. günüm olması lazım yumurtlama günü
12den başladı 15. gün çok az sabah o da sonra da gelmedi
benim bir haftadır bel ağrım var erken mi yumurtladım acaba
ay bu aydan çok umutluyum yaaa

tarçın,karanfil,zencefil,havlıcan karışımını kaynatabilirsin. adaçayı,ıhlamur içme biliyorsun adet söktürücü,allah korusun bebiş varsa tutunmasını engeller.c vitamini al bol bol mandalina ye.bir de tadı çok tuhaf hatta kötü ama çok işe yarıyor: 1 çorba kaşığı bal,1 tatlı kaşığı karabiber kayna suya koyulup sıcak sıcak içilince boğaza ve öksürüğe çok iyi geliyor,terletiyor da.
selam kızlar.nasılsınız.ben hastayım yaa.faranjit ve nezle oldum ama ilaç kullanamıyorum.paranoyak oldum yaa.hadi bebiş olursa bişi olur diye içemiyorum.varmı bildiğiniz ot falan:))

bu ay benim de öyle oldu, belki de yumurta döllenince amacı hamileliği kolaylaştırmak olan akıntı kesiliyor olabilir mi?inşallah öyledir. beyaz akıntın var mı,kasıkta,memede ve koltuk altında iğne batmaların? heyecan yaptım:)))
Sağol canım anladım ben
benim sadece üç gün sürdü bu ay 15. günüm olması lazım yumurtlama günü
12den başladı 15. gün çok az sabah o da sonra da gelmedi
benim bir haftadır bel ağrım var erken mi yumurtladım acaba
ay bu aydan çok umutluyum yaaa

biliyomusunuz ben daha tek çizgiyi bile göremedim.adet tarihim çok dakik umutlanmama bile izin vermiyo:))27 gün sürüyo.son adet tarihim 25 kasım ne zamandır kesin yumurtlamam acaba.bazı yerlerde 12 bazı yerlerde 14.gün yazıyo.şanslı numaraları alabilirmiyim bayanlar:))

X