Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızlar ben beklenmeyen adet tarihimi garanti olsun diye ayın 15 dedim ama internetten hesapladığıma göre ayın 11 oluyor acba 10 nda test yapsam çıkarmıki üfff ya neden bu kadar sabırsızımki ben millet nasıl gününün1 hafta geçmesini bekleyebiliyor test yapmak için acaba?:18:

hımm anladım.ama ıkı gun ust uste calısırsak yumurtlama gunum olan 15 ne denk gelmıyo.bu ayda bos gecmesın:KK50:

bence 11 12 ve 13 nde çalışın 14 nde ara verin 15 nde tekrar çalışın:KK66: yada 11 13 ve 15 te çalışın birer gün ara ile

Son düzenleme:
ben galiba adet olcam göğüslerim büyüdü ağrıyo şişkinlik başladı midem yanıyo geceleri özellikle bide farenjit oldum yetmez gibi pöffffffffff

aslında bende gun asırı dıye bılıyorum.ama bı arkadasımız bı makaleyı yazmıstı buraya ve o gunler hergun bırlıkte olun demıstı.ılk denememde gun asırı denedım ıkıncı denemede yumurtlam gunumden ıkı gun once yaptık bıdaha yapamadık bayrama denk geldı.ama ben hap kullanıyodum ılk denemede ondan olmamıs olabılır

bence 11 12 ve 13 nde çalışın 14 nde ara verin 15 nde tekrar çalışın:KK66: yada 11 13 ve 15 te çalışın birer gün ara ile

aynen sanırım boyle daha uygun.pekı 16sındada calısma yapsam mı?hanı yumurta 24 saat canlı kalabılıyomus ya ıyıce kapana sıkıstırayım onu:KK53:

kızlar profa gitmiştim 26 günde bir oluyom dedim o zaman 13-15-17-19unda kesin olsun diğer günler ister yap ister yapma dedi:KK34::KK34::KK34:

aynen sanırım boyle daha uygun.pekı 16sındada calısma yapsam mı?hanı yumurta 24 saat canlı kalabılıyomus ya ıyıce kapana sıkıstırayım onu:KK53:

bence yap garantiye al ne kaybedersinki hatta bundan sonra gün aşırı devam et belki geç yumurtlarsın belki geç döllenme olur falan sonra pişman olma :KK34:

canım hala test yapmadın mı belirtilerin neler?

kasıklarımın üstü sağ ve sol taraflar şiş canım.hiç bi ay böyle olmazdı..
test yaptırmadım dayanabildiğim kadar dayanıcammm..tarihin geçmesini beklemeye çalışıyorum..
en sağlıklı sonuç öyle alınıyormuşş.
sen ne durumdasın

sagolun kızlar yaa.bıde bısey sorcam hanı hamıle kalmadan once folık asıt kullanın dıyolar ya onu doktora gıtmeden dırek eczaneden alabılıyomuyuz.alıpta kullanırsamda herhangı bı zararı olurmu?

hahaaa ben bi hata yaptım dayanamayıp evdeki son testi de tükettim 6 gün kala şeytan girdi aklıma gördüm oturdum tek çizgiyi.kasıklarım hep şişer benim umarım belirtidir seninki canım

kızlar size birşey sorucam,ben 7 ekimde adet oldum
sonrasında 4 kasımda en sonda 5 aralıkta.
Bu durumda ben 32 günde bir mi adet oluyorum.
Yumurtlama dönemimi nasıl hesaplıycam kafam karıştı çok:44:

sagolun kızlar yaa.bıde bısey sorcam hanı hamıle kalmadan once folık asıt kullanın dıyolar ya onu doktora gıtmeden dırek eczaneden alabılıyomuyuz.alıpta kullanırsamda herhangı bı zararı olurmu?

evet canım direk eczaneden alıp kullanabilirsin ben kullanıyorum herhangibir zararı yok sadece bana kilo yaptı:KK61: zaten hamile kalıp doktorlara gidenlerede doktorun ilk sorduğu soru folik asit kullanıyormusun oluyormuş.

olmaz canım ben 4 aydır kullanıyorum.
sadece biraz şişkinlik yapıyor,kiloda oluyor hafif,
ama herhangi bir zararı yok endişelenme.
eczaneden alabilirsin.üzerinde anne bebek resmi olan pembe kutuludan kullanıyorum ben en iyisi o demişlerdi.

kızlar size birşey sorucam,ben 7 ekimde adet oldum
sonrasında 4 kasımda en sonda 5 aralıkta.
Bu durumda ben 32 günde bir mi adet oluyorum.
Yumurtlama dönemimi nasıl hesaplıycam kafam karıştı çok:44:

valla canım biz senle aynı durumdayız benimde kafam karışıyor çünkü düzensiz senin ilki 29. günde gelmiş diğeri 32 günde gelmiş sanırım 30 gün falan oluyo senin ama emin değilim :KK37: dr nevra diye bir site var ona girip ordan hesaplıyabilirsin canım

Son düzenleme:
hahaaa ben bi hata yaptım dayanamayıp evdeki son testi de tükettim 6 gün kala şeytan girdi aklıma gördüm oturdum tek çizgiyi.kasıklarım hep şişer benim umarım belirtidir seninki canım
insan engel olamıyor işte o dürtüye.
Bende aynı ay içinde 4 test tüketip üstüne kan testi yaptırdığımı bilirim.
beklemek en sağlıklısıda,dayanabilmek zor.

valla canım biz senle aynı durumdayız benimde kafam karışıyor çünkü düzensiz senin ilki 29. günde gelmiş diğeri 32 günde gelmiş sanırım 30 gün falan oluyo senin ama emin değilim :KK37: dr nevra diye bir site var ona girip ordan hesaplıyabilirsin canım

evet canım ya her durumda aynı gidiyoruz.
Ama inşallah sen hamilesindir bu ay,
ben bu ay ovulasyon testi kullanmak istiyorum.
sağlama alayım diyorum ama ona ne zaman başlıycam?
koretest diye bi marka gördüm nette,
bilmem nasıl,
sen bu ay denemiştin dimi ovulasyon testini?

X