Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hiç belli olmaz şekerim.seda da anlattı ya misafirliktelerdi onlar da kaçırdım diye üzülüyomuş ama bak şimdi sen her fırsatta bumbumbum :78::78:

inşallah canım hayırlısı artık yapıcak bısey yokk alıştım zaten bu anii baskınlara yakın oturmakta ne zormuşş ya

inşallah canım hayırlısı artık yapıcak bısey yokk alıştım zaten bu anii baskınlara yakın oturmakta ne zormuşş ya

bu konuda ben şanslıyım valla aynı şehirde yaşamadığımız için zırt pırt gelemiyo hiç kimse...ne komşu var ne gelen giden böyle çok mutluyum

aynen canim simdiye kadar bende hep umutluydum üstüne bide birsürü belirti v.s.
ama en güzeli valla dedigin gibi yapalim.. vur patlasin cal oynasinnnntaytiri taytiri taytiri tayyyy.....hoooppaaaaa yuuuhhuuuu yeaaahh oh my goood ......

ehehe..biz de yakınız ama kayınvalidem çalışıo Allahtan..e ben de evde deilim.tam isabet yani
gerçi severim çok iyidir ama olsun..fazla muhabbet tez ayrılık olayı

aynen canim simdiye kadar bende hep umutluydum üstüne bide birsürü belirti v.s.
ama en güzeli valla dedigin gibi yapalim.. vur patlasin cal oynasinnnntaytiri taytiri taytiri tayyyy.....hoooppaaaaa yuuuhhuuuu yeaaahh oh my goood ......

delisin deliyim deliyiz

huuuuu çatlaklar:)) benden sonraki türküleri okudum daalemsiniz be ya!
biraz hüzünlü de olsa severim:
"odam kireçtir benim
yüzüm güleçtir benim
soyun da gir koynuma
terim ilaçtır benim"

ehehe..biz de yakınız ama kayınvalidem çalışıo Allahtan..e ben de evde deilim.tam isabet yani
gerçi severim çok iyidir ama olsun..fazla muhabbet tez ayrılık olayı

canım benımkıde sımdı Allah var çok ıyıler hıcbı kotuluklerını gormedım cokta severım tek olumsuz yönleri çatkapı gelmelrı yoksa hıc rahatsız degılımm

"odam kireçtir benim
yüzüm güleçtir benim
soyun da gir koynuma
terim ilaçtır benim"

hoşgeldin anneciiiiiiik gitti mi misafirler

"odam kireçtir benim
yüzüm güleçtir benim
soyun da gir koynuma
terim ilaçtır benim"

bunda da azıcık erotizm var ama :78:

kocalarımızz için göz yumucaz bazı şeylere katlanıcaz sahgullcum napalım

slm tekrardan ben geldimmm...

turlik canim bi baska topicte seninle ayni dertte olan birisi vardi ona verilen cevapsa hamilelik belirtisiydi..... yoksa bende tam olarak ne oldugunu bilmiyorum insallah mantar degildir

ben hamile olduğumu o pütür pütür akıntıdan bilmiştim,ilki de o şekildeydi.kötü koku yok,kaşıntı yok,sadece pütürlü.beyaz ama zaman zaman saydam.ben de iğrencimdr kontrol etti zaten hamileyim diye mantar yok dedi.

bu konuda ben şanslıyım valla aynı şehirde yaşamadığımız için zırt pırt gelemiyo hiç kimse...ne komşu var ne gelen giden böyle çok mutluyum

ah canım ya cok zor oluyoo ne kadar şanslısınnn bende hıc sevmem bıraz rahatıma duskunumdur evde bırı gelınce acayipp gerılıyorummm

turlik canim duy duyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…