Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

selam kızlar umarım iyidir herkes. bu aralar işlerim var çok sık giremiyorum nete...

duamı bitirdim ebrucum okudu diye yazabilirsin.. allah kabul eder inşallah

boş atışlarla geçti aylarım
hani benim yumurtalrım
çatlamadımı yoldamı kaldı
bu ay oclak nur topu gibi bir yumurcağım...bu da benden uydur uydur söyle tarzında:KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK52::KK52::KK52:

selam kızlar umarım iyidir herkes. bu aralar işlerim var çok sık giremiyorum nete...

duamı bitirdim ebrucum okudu diye yazabilirsin.. allah kabul eder inşallah

tamam canim, amin insallah:KK1:

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______261+127..........okudu:KK19:
2***turlik 202___________12 ocak_______261.................okudu:KK19:
3***soulfly_eu__________12 ocak_______ 261.................okudu:KK19:
4***sedase__________________________ 252
5***Kad_er ____________7 ocak _______ 261..................okudu:KK19:
6***zehra2509__________???????_______ 261.......... .......okudu:KK19:
7***deece______________??????________270.......... .......okudu:KK19:
8***mutluluk84__________5 ocak________101..................okudu:KK19:
9***amtcdm___________12 ocak________ 261+33............okudu:KK19:
10***sedosumm_________??????________ 261
11***heaven1__________16 ocak_______ 261..................okudu:KK19:
12***elaezel____________?????________ 261
13***buglem10_________2 ocak________ 261
14***gamzemir_________15 ocak________261
15***sahgull__________17 ocak________ 211....................okudu:KK19:
16***ebucubu__________18 ocak_______261
17***aygunes_______________________ 50............. ........okudu:KK19:
18***gunslinger________?????_________ 261
ada_44______________________________7............. .........okudu:KK19:

dua ne bir fazla nede bir eksik olmamasi lazim... herkez tam kendisine verilen sayisina göre okusun
duayi okuyan haber vermeyi unutmasin:)
30 aralikta herkez duayi bitirmis olsun :KK1:

mrhaba arkadaşlar.benim hamile olup olmadığımı merak ediyorduk arkadaşlarla,konuşuyorduk burda.arkadaşları göremedim.ama gelirse görürler diye yazıyorum.mrk edeler de vardır belki geçmişi okuyup.Ne yazıkki olmadı.bugün adet oldum.hayırlısı diyelim.biraz üzgünüm aslında.ama ben artık bıraktım oluruna.doktora da gitmicem artık.herkeze kocaman öpücükler.allahın bir bildiği vardır herhalde.:KK43:

mrhaba arkadaşlar.benim hamile olup olmadığımı merak ediyorduk arkadaşlarla,konuşuyorduk burda.arkadaşları göremedim.ama gelirse görürler diye yazıyorum.mrk edeler de vardır belki geçmişi okuyup.Ne yazıkki olmadı.bugün adet oldum.hayırlısı diyelim.biraz üzgünüm aslında.ama ben artık bıraktım oluruna.doktora da gitmicem artık.herkeze kocaman öpücükler.allahın bir bildiği vardır herhalde.:KK43:

sağlık olsun canım..boşver sal çayıra gitsin :KK53: öyle yapınca hamile kalan kalana:KK53: ben de öyle yapıcam :21::21:

canım ya bişey sormak istiyorum.benim 2 gündür beyaz kum gibi akıntım var...sence bunun sebebi ne olabilir...moralim bozuldu valla wc ye gidesim gelmiyo o acayip şeyleri görmemek için:KK30:

1-yumurtlama dönemindeysen belki yumurtluyosundur...herkesinkinin kıvamı bir değil sonuçta:44:
2-üşütmüş olabilirsin:26:
3-mantar geçiriyo olablirsin çünkü benim de bitmek bilmeyen bi akıntım vardı böyle pütürlü:KK53: (çok iğrencim biliyorum:KK53:)

1-yumurtlama dönemindeysen belki yumurtluyosundur...herkesinkinin kıvamı bir değil sonuçta:44:
2-üşütmüş olabilirsin:26:
3-mantar geçiriyo olablirsin çünkü benim de bitmek bilmeyen bi akıntım vardı böyle pütürlü:KK53: (çok iğrencim biliyorum:KK53:)

eğer 3.şıksa benim durumum ben yandım yaaaa bütün çalışmalar boşa gitti.zaten evlendiğimden beri kurulamıyorum bu mantardan...
benim ki de aynen dediğin gibi pütürlü...ben bide geçen ay olmuştum böyle tam yumurtladım diyorum uzayan akıntım var paaaaaat peşinden pütürlü geliyo...yumurtaların kabuklarımı bunlar acaba:KK60::KK60::KK60:

selam kızlar nasılsınızzzz, gene boşboş yaaaa:26::26:
selam canım hoşgeldin...çalışmada herkes galiba:78:
eğer 3.şıksa benim durumum ben yandım yaaaa bütün çalışmalar boşa gitti.zaten evlendiğimden beri kurulamıyorum bu mantardan...
benim ki de aynen dediğin gibi pütürlü...ben bide geçen ay olmuştum böyle tam yumurtladım diyorum uzayan akıntım var paaaaaat peşinden pütürlü geliyo...yumurtaların kabuklarımı bunlar acaba:KK60::KK60::KK60:

ya benim de oluyo ya tekrarlıyo ..neden ki:26: bu sefer dr tespit ettti işte,fitil kullanıyorum :78: bi de sebamed'in genital bölge için jelini aldım canım..duş jeli de kötü yapıyomuş çünkü..onla yıkıyorum banyoda:kk77:

:KK53::KK53:
göndermeyin kocalarınızı bence daha şimdiden..1 sene fln geçsin hele..biz çekiyoruz stresini onlar bari çekmesin..:KK14::KK14:
sedacım bebişin hayet sağlıklı,hep de öyle olcak inşallah..kötü şeyler düşünüp çocugun da moralini bozma ya aaaaaaaaa:KK20::KK20:

canım ya benımkıde tutturdu bu ay gıdıcem doktora dıye belkı sorun bendedır dıyoo bende sacmalama falan dedım strese gırmesın dıye ama takmıs kafaya gıdıcek :KK61::KK61:

X