Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hiç belli olmaz şekerim.seda da anlattı ya misafirliktelerdi onlar da kaçırdım diye üzülüyomuş ama bak şimdi :KK49: sen her fırsatta bumbumbum :78::78:

inşallah canım hayırlısı artık yapıcak bısey yokk alıştım zaten bu anii baskınlara yakın oturmakta ne zormuşş ya:KK50::KK50:

inşallah canım hayırlısı artık yapıcak bısey yokk alıştım zaten bu anii baskınlara yakın oturmakta ne zormuşş ya:KK50::KK50:

bu konuda ben şanslıyım valla aynı şehirde yaşamadığımız için zırt pırt gelemiyo hiç kimse...ne komşu var ne gelen giden böyle çok mutluyum:KK66::KK66::KK66:

inşallah canım birlikte veririz mutlu haberi ama ben çok umutsuzum.son 3 ayda hep umut doluydum hatta bi ara psikolojik bi sürü belirti yaşadım ama sonuç sıfırdı yani...

biz seninle kolkola girip beraber delirelim bi türkü gecesi yapalım en iyisi deliliğe vurmak valla şekerim:KK37:

aynen canim simdiye kadar bende hep umutluydum üstüne bide birsürü belirti v.s.
ama en güzeli valla dedigin gibi yapalim..:KK53: vur patlasin cal oynasinnnn:KK64::KK64::KK64::KK64:taytiri taytiri taytiri tayyyy.....:KK64::KK64::KK64::KK64:hoooppaaaaa yuuuhhuuuu yeaaahh oh my goood ......:KK62::KK62:

ehehe..biz de yakınız ama kayınvalidem çalışıo Allahtan..e ben de evde deilim.tam isabet yani:KK9:
gerçi severim çok iyidir ama olsun..fazla muhabbet tez ayrılık olayı:KK53:

aynen canim simdiye kadar bende hep umutluydum üstüne bide birsürü belirti v.s.
ama en güzeli valla dedigin gibi yapalim..:KK53: vur patlasin cal oynasinnnn:KK64::KK64::KK64::KK64:taytiri taytiri taytiri tayyyy.....:KK64::KK64::KK64::KK64:hoooppaaaaa yuuuhhuuuu yeaaahh oh my goood ......:KK62::KK62:

:KK37:delisin deliyim deliyiz:KK37:

huuuuu çatlaklar:)) benden sonraki türküleri okudum da:KK37::KK52::KK52::KK52::KK60::KK60::KK60:alemsiniz be ya!
biraz hüzünlü de olsa severim:
"odam kireçtir benim
yüzüm güleçtir benim
soyun da gir koynuma
terim ilaçtır benim":KK61::KK61:

ehehe..biz de yakınız ama kayınvalidem çalışıo Allahtan..e ben de evde deilim.tam isabet yani:KK9:
gerçi severim çok iyidir ama olsun..fazla muhabbet tez ayrılık olayı:KK53:

canım benımkıde sımdı Allah var çok ıyıler hıcbı kotuluklerını gormedım cokta severım tek olumsuz yönleri çatkapı gelmelrı yoksa hıc rahatsız degılımm:KK50::KK50:

huuuuu çatlaklar:)) benden sonraki türküleri okudum da:KK37::KK52::KK52::KK52::KK60::KK60::KK60:alemsiniz be ya!
"odam kireçtir benim
yüzüm güleçtir benim
soyun da gir koynuma

hoşgeldin anneciiiiiiik:21::21: gitti mi misafirler:KK37:

"odam kireçtir benim
yüzüm güleçtir benim
soyun da gir koynuma

bunda da azıcık erotizm var ama :78:

slm tekrardan ben geldimmm...

turlik canim bi baska topicte seninle ayni dertte olan birisi vardi ona verilen cevapsa hamilelik belirtisiydi..... yoksa bende tam olarak ne oldugunu bilmiyorum insallah mantar degildir:KK53:

ben hamile olduğumu o pütür pütür akıntıdan bilmiştim,ilki de o şekildeydi.kötü koku yok,kaşıntı yok,sadece pütürlü.beyaz ama zaman zaman saydam.:KK53:ben de iğrencim:KK53:dr kontrol etti zaten hamileyim diye mantar yok dedi.

bu konuda ben şanslıyım valla aynı şehirde yaşamadığımız için zırt pırt gelemiyo hiç kimse...ne komşu var ne gelen giden böyle çok mutluyum:KK66::KK66::KK66:

ah canım ya cok zor oluyoo ne kadar şanslısınnn:KK61: bende hıc sevmem bıraz rahatıma duskunumdur evde bırı gelınce acayipp gerılıyorummm

ben hamile olduğumu o pütür pütür akıntıdan bilmiştim,ilki de o şekildeydi.kötü koku yok,kaşıntı yok,sadece pütürlü.beyaz ama zaman zaman saydam.:KK53:ben de iğrencim:KK53:dr kontrol etti zaten hamileyim diye mantar yok dedi.

turlik canim duy duyy:KK64::KK64::KK64:

X