Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

slm tekrardan ben geldimmm...

turlik canim bi baska topicte seninle ayni dertte olan birisi vardi ona verilen cevapsa hamilelik belirtisiydi..... yoksa bende tam olarak ne oldugunu bilmiyorum insallah mantar degildir:KK53:

kader utansın ne diyim ya...kadınlık rezillik valla...erkeklerde neden akıntı mantar enfaksiyon olmuyo...
banane ya onlar da olsun öfffffff....

canım ya benımkıde tutturdu bu ay gıdıcem doktora dıye belkı sorun bendedır dıyoo bende sacmalama falan dedım strese gırmesın dıye ama takmıs kafaya gıdıcek :KK61::KK61:

gönderme tatlım bence.iyice kafayı takar..daha kaç ay olduki deneyişinizin yenisiniz siz de..:21:

slm tekrardan ben geldimmm...

turlik canim bi baska topicte seninle ayni dertte olan birisi vardi ona verilen cevapsa hamilelik belirtisiydi..... yoksa bende tam olarak ne oldugunu bilmiyorum insallah mantar degildir:KK53:

ebruşum ağzın bal yisssssssiiiin kanka...
hamilelik belirtisi heee...vay canına böyle bi belirti duymamıştım hiç...
ammmaaaaaaaan benim ki mantardır mantar tekrarlamıştır yine kör olası:84:

gönderme tatlım bence.iyice kafayı takar..daha kaç ay olduki deneyişinizin yenisiniz siz de..:21:

6 aydır falan korumuyorum ama su son ıkı aydır fena taktımmm, bende dıyorum ama ben boyle uzulunce dayanamıyo belkıde bende dıyo bende bı sorun yok belkıde zamanı degıl dıyorum bakalım ıkna edersem gondermıycem kıyamam ya bide bişey cıkarsa cok uzulurr:KK50::KK50::KK50:

ebruşum ağzın bal yisssssssiiiin kanka...
hamilelik belirtisi heee...vay canına böyle bi belirti duymamıştım hiç...
ammmaaaaaaaan benim ki mantardır mantar tekrarlamıştır yine kör olası:84:

aa böyle bişey de olabilir tabii..ben hamileliği kafamdan atmışım bu da ispatı :KK53:...dogru tatlım ya o da olabilir ..aaaay hadi inşallah:KK64::KK64:

6 aydır falan korumuyorum ama su son ıkı aydır fena taktımmm, bende dıyorum ama ben boyle uzulunce dayanamıyo belkıde bende dıyo bende bı sorun yok belkıde zamanı degıl dıyorum bakalım ıkna edersem gondermıycem kıyamam ya bide bişey cıkarsa cok uzulurr:KK50::KK50::KK50:

vakti gelmemiştir sıpanızın..üzülme olacak hepimizin birer birer İNŞALLAHHHH

aa böyle bişey de olabilir tabii..ben hamileliği kafamdan atmışım bu da ispatı :KK53:...dogru tatlım ya o da olabilir ..aaaay hadi inşallah:KK64::KK64:

yoktur yoktur kafama sokmak istemiyorum ben bunları totem yaptım bu ay bebek düşünmeden bebek yapıcam...hem 6 aralık sat ne ara yumurtladım da tuttu...

yoktur yoktur olmaz daha:KK50:

kızlar merhaba..
girmediğim site okumadığım topic kalmadı sanırım.. delirmek üzereyim help me please....

25inde regl olmam gerekiyordu hala olmadım hamileliğin tüm belirtileri var ama az önce test yaptım negatif çıktı :KK43: hala regl olmadım.. sizce hamile deilmiyim yada test yanılıo olabilir mi? daha testte cıkması için erken falan deyin lütfen, biras olsun rahatlamak istiyorum :)

hadi insallahhhhh:KK1:
gerci turlikle ikimizin adeti hemen hemen ayniii bide bakiyomussunuz ikimiz ayni anda hamileyiz diyiveriyomusuzz:KK9:
hehehehe ben ve hamilelik aaaa ha ha ha ha gidiklada güleyim bari:KK53:
ya ben iyice kafayi siyirdim heralde:111::111:

kızlar merhaba..
girmediğim site okumadığım topic kalmadı sanırım.. delirmek üzereyim help me please....

25inde regl olmam gerekiyordu hala olmadım hamileliğin tüm belirtileri var ama az önce test yaptım negatif çıktı :KK43: hala regl olmadım.. sizce hamile deilmiyim yada test yanılıo olabilir mi? daha testte cıkması için erken falan deyin lütfen, biras olsun rahatlamak istiyorum :)

hoşgeldin..geç döllenme olduysa testte çıkmamış olabilir.rahatlamak istiyorsan bi kan testi yaptır derim ben :KK61:

gerci turlikle ikimizin adeti hemen hemen ayniii bide bakiyomussunuz ikimiz ayni anda hamileyiz diyiveriyomusuzz:KK9:

seni de sopalıcam haa :KK57::KK57:at kafandan şu olumsuz düşünceyiiiii...:KK20::KK20:

inşşallah canımm ilk güzell haberler sizden gelirrrrrr:KK49::KK49:

yok canım ya o manada değilll bugun normalde bummm bumm olması lazımdı:KK69::KK69: ama sagolsun kayınvalıdemmmın gelesi tuttu eşimde gececi bu hafta hıcc rahat yokkkkkk:KK50::KK50:

hiç belli olmaz şekerim.seda da anlattı ya misafirliktelerdi onlar da kaçırdım diye üzülüyomuş ama bak şimdi :KK49: sen her fırsatta bumbumbum :78::78:

inşallah canım birlikte veririz mutlu haberi ama ben çok umutsuzum.son 3 ayda hep umut doluydum hatta bi ara psikolojik bi sürü belirti yaşadım ama sonuç sıfırdı yani...

biz seninle kolkola girip beraber delirelim bi türkü gecesi yapalım en iyisi deliliğe vurmak valla şekerim:KK37:

Son düzenleme:
X