Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bende oğlana hevesleniyorum ne yalan söyliyim değişik olsun zaten hamike kalsam dua sı var hemen onu yapıcam bakalım...
kız aslında bende olursa ilkime erkek istiyorum çünkü kızlar çabuk büyüyo sonrada uçuyo anne evindeen hemen hemşo kız banada duayı söle oldu mu
al sanaa..........

kulağımdan öp beni ,gıdıklanıyım dırınırı nırır nın
hoşnut kalıyım, dırınırı nırı nın
hadi bana gel bi güzellik yap da yaşamaktan zevk alıyım
kuduruk seni kocişin nirdeeeee
dimi ama hakkatende daha kendimi 11li gibi hissediyorum ondanmi cocuk gibiyim yoksa

aynen canım kendini hangi yaşta hissedersen öyle yaşamak lazım aynen devammm

al sanaa..........

kulağımdan öp beni ,gıdıklanıyım dırınırı nırır nın
hoşnut kalıyım, dırınırı nırı nın
hadi bana gel bi güzellik yap da yaşamaktan zevk alıyım

all bu da sanaaa...

İnce yazma düreyim
Aç koynunu gireyim
Uyan uyan sar beni
Yar olduğunu bileyim

kaderjiiiiiiiim sen neden konuşmuyosun bebitom

geçmişi okuyordur kesinkader canım ben bu sefer okumadım vallahi çünkü sohbeti kaçıracağım diye hemen hooop buraya gündüzde aklım burda kalmıştı birde benimki şimdi başlar aşkım çay demelde içelim yanıma gel demeye

Erkek çocuk olması için okunacak dua

Cima’dan önce ihlâs sûresini okur ve: “Yâ Rabbi, bu cima’dan bana bir oğul ihsân edersen, ismini Muhammed koyacağım” der. Şu duâyı yaparsa, Allahü teâlâ, inşâallah ona erkek çocuğu verir.
Peygamber Efendimiz buyurdu: “Eşi hâmile iken, elini hanımının karnına koyup: Bismillâhil ahadis samed ellezî lem yelid ve lem yûled, Allahümme inni semmeytü ma fi hazilbatne muhammeden bi ismi muhammed sallallahü aleyhi ve sellem, (yâ Rabbi, bu karında olan çocuğun ismini, Muhammed aleyhisselâmın isminin hürmetine, Muhammed koydum) derse, bu çocuk erkek olur.”

al canım denemekte fayda var herşey allahtan canım...

kaderjiiiiiiiim sen neden konuşmuyosun bebitom

leptopumu aldım mutfağa geldim yemek yapıyorum,,,sayfayı aşağı çekmiştim,,,online mı gözüküyommm
anam napayım adam gelecek evde yemek yok,attım ocağa yemeği geldimm,,,ne kaynatıyonuz güzellerr...

adı mutlaka muhammet mi olacak ama...

aaa canım teyzem 4 kızın üstüne erkek doğurmuştu hatta ozamanlar bunu yaptı diye duymuştum çok saol canım
adı mutlaka muhammet mi olacak ama...
şart deiğl canım yani ikinci ismi yada göbek adıda olabilir
çok yorgunmuş yattı zıbardı...

ben de burda kendimi ve arkadaşlarımı eğlendireyim dedim...

var mı istek türkü:118::118::118::118:

kız kaldır adamıda çalış biraz çalışşşşşşbuarada ben kaçar ya benim kova bebek mızmızlanıyo yaa pufff birde çalışma var ya ben kaçtım şekerler Rabbime emant olunnn

canım bebeklerin kulağına okunur ama nüfusa başka isim yazdırırsın canım

anladımm,,,ok bebişiiim....
bizim bebek erkek olursa iki isimli olucak galiba,biri kayınbabamın ismi ,diğerinide bi seçeriz en güzelinden,,,ondan şeettimmm canım:92:

güle güle zehracım,,,hadi kolay gelsin sana,eşin bacaklarını yukarıdan silkelemeyi unutmasınnn,,,
hoşçakallllllll:26:

kuzular bende cikiyorumm bi kac isim vardi onlari halledip gelirim hemen

simdilik öptüm hepinizii

ebrucum canikom neden yazmıtosun şekerim bana türkü mü arıyosun netten yoksam...
bizim iş çiçek abbas-şakir atışmasına benzedi...

gaz fren şanzıman halin duman

boş atışlarla geçti aylarım
hani benim yumurtalrım
çatlamadımı yoldamı kaldı
bu ay oclak nur topu gibi bir yumurcağım...bu da benden uydur uydur söyle tarzında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…