Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

yemekten sonra baygınlık geçirmiş bir zat-ı muhteremin horultu sesiyle sigara tüttürerekten geçmişi okumaya çalışıyorum cicim

hehehehehe ya sorma bende arka arkaya tüttürüyorum burda...
dedimya yumurtlama günüm olunca nedense daha cok canim cekiyor su cigarayi
ee iste yine bi engel..bebek olmicakya ondandir herhalde

hiiiç belli olmaazzz.sen keyfine bak..geleceği varsa gelir sıpanınnn..ne demiştik :
"ceng ütme sevüş"

yatmadan olsa olmaz mı,sabaha şartlandırmayın illa,,,
umutsuzluk yokk,,,daha yeni başladı günlerinn,,,saate ,güne takılmayın,fırsat buldukça deneyinnn

ebruş sana bi önerim var cicim...
bak şimdi siz otururken ayaklarınızı birbirine bağlayın sonra da otururken uyursanız falan biridönerken hareket ederken falan diğeri çekimden uyanırnasıl fikir ama

hehehehehe ya sorma bende arka arkaya tüttürüyorum burda...
dedimya yumurtlama günüm olunca nedense daha cok canim cekiyor su cigarayi
ee iste yine bi engel..bebek olmicakya ondandir herhalde

kız niye şartlandırıyosun kendini olmıcak diye.umutsuzluk yok...1 ayda 30 kere pıt pıt olur tutmaz 1 kere öylesine pıt pıtlarsın tutuverir.şans işte...

yatmadan olsa olmaz mı,sabaha şartlandırmayın illa,,,
umutsuzluk yokk,,,daha yeni başladı günlerinn,,,saate ,güne takılmayın,fırsat buldukça deneyinnn

o da olur canim bakalim artik duruma göre degerlendiririzz

ebruş sana bi önerim var cicim...
bak şimdi siz otururken ayaklarınızı birbirine bağlayın sonra da otururken uyursanız falan biridönerken hareket ederken falan diğeri çekimden uyanırnasıl fikir ama

süpermis buyaaa

kız niye şartlandırıyosun kendini olmıcak diye.umutsuzluk yok...1 ayda 30 kere pıt pıt olur tutmaz 1 kere öylesine pıt pıtlarsın tutuverir.şans işte...

hehe dogru canim ya haklisin ama nedense gercektende.. ya aslinda hic söylemekte istemiyorum ama umudum kalmadi benim ya
sanki hic cocugum olmicakmis gibi
belkide cok istedigimden böyle oluyor ya üfff neyse bosver düsünmek bile istemiyorum
zaten bu ayda tutmazsa 1-2 ay ara vericem

kızlar mesai bittiiiiiiiiii..ben kaçıyorumm..kendinize iyi bakın..İyi akşamlar

kızlar men deldim birgün girmedim oooo geçmiş almış başını gitmiş yahubuarada var mı bir gelişme?sizler nasılsınız bakem bugün fulll dışardaydım çalışmaya bile başlamadık yaneartık bu akşam ya bismillah deyip hooooppppp yaparım

hersey bildigin gibi canim bi gelisme yok sanirim
ne yaptin bakalimmm

hoşgeldin zehracım,iyiyiz canım sen nasılsın

yaaaa dediklerine bak şimdi yani...neden öyle düşünüyosun ki?dr a gittin de sanki asla çocuğun olmicak dedi hem dese bile hiçbişeyin sonu değil ki Allah istesin yeter ki olmicak şey yok şu dünya da...sen bunalıma falan mı girdin ciciş...bak moralini bozma burda hepimiz aynı istek için birlikteyiz.yeri geliyo geyikler havada uçuşuyo yeri geliyo birbirimiz için üzülüp yine birbirimiz için dualar ediyoruz.. sana bi türkü söyliyim de kafan yerine gelsin

gökte yıldız sayılmaz
çiğ yumurta soyulmaz
ergen kız ergen oğlan
cilvesinden doyulmaz

in dereye dereye
al dereden taş getir
haşlanmamış fidandan
dişlenmemiş yar getir

indim derelerine
bilmem nerelerine
kaytan bıyıklarımı
sürsem nerelerine

Son düzenleme:

me......lerine sürersin artık kızkoptum yaaaevet ayrıca ebrucuğum turlik doğru söylüyor olumsuz düşünmek yokkkkkkkkkkk

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…