Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bulantilar belki 5. haftadan sonra baslayabilir... yani genelde öyle oluyormus
ama insallah cok rahat gecirirsin

insallah olmaz bulantin, ama olursa da Allahtan, yapacak bişi yok.

tabi canim öyle... olursa bile normal e hamileliktede olur artik okadar...
bu arada eger bulantilarin olursa sakiz cigne veya dondurma ye:131: ablam hep öyle yapardi ve rahatlatirdi

hehe... benimde 2 günüm kaldi.. bugün akintimda var ama su gibi:44:
bu ay diger aylara göre cok rahatim ben yaa hergünümü degerlendirirdim yumurtlama günüme kadar bu ay biraz degisiklik oldu

e masallah.

tabi canim öyle... olursa bile normal e hamileliktede olur artik okadar...
bu arada eger bulantilarin olursa sakiz cigne veya dondurma ye:131: ablam hep öyle yapardi ve rahatlatirdi

tamam aklımda olsun...

esraaaaaa gunaydıııııııın. konusamadik senle burdakilerden ogrendim iyiymişsin ama ne dedi doktor?

yumurtlamma zamanı ya bazılarının......

Evet evet yumrutlama zamanı ve pazar sabahı ımmmmmmmmmmm

Günaydın herkese
Ya kızlar ayıp gibi artık bunu da sorcam ama dayanamıyorum
Bum bumdan sonra geri geliyo hani meniO neredeyse tamamen çıktı hiç bu kadar çıkmamıştı acaba gitmemiş midir spermler
Ya bir de benim daha yumurtlama akıntısı tam başlayamadı.Başlaması gerekiyordu oysa

hoşbuldum ebruşşş,,,yeni uyandım bende,,,uyanır uyanmaz soluğu burda aldımmm sizde ne var ne yok:18:

ya bende sabahin köründe uyanmak zorunda kaldim yaa kedim cok acikmis bi türlü uyutmadi bizii mecbur kalkip ona mamasini verdimde simdi rahatladi yalana yalana uyuya kaldi... ama beni uyandirdiii simdi birazdan sabah kahvemide yaparim ohh miss gibi kendime gelirim:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…